Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Sine opali jos jednu divlju preko ruke dok ti saigrac stoji otvoren, letis naglavacke na sam kraj klupe. Zatim Lazicev prekor ocima bez texta! Istina za receno ali mislim da se to moze korigovati u malo ozbiljnijem sistemu i da bi nam njegova preglednost u pas igri mnogo znacila sad.
    Ma ne sviđa mi se ni što je undersized i za pleja (183cm), nema tu ni D od odbrane, već vidim kako će da zidaju na postu preko njega.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Pa imas li srca nakon ovog debakla sa "stay tuned"
        Klub tj, admin tog twita se ogradio jer je napisao Stay tuned bez vremenske odrednice do kada, sto znaci 24/7 pa kada se desi bice "pa lepo smo vam najavili".
        Ne pamtim da su ikada navijaci KKCZ bili nestrpljivi, nas bas krasi ta stalozenost i smirenost

        Comment


        • Originally posted by Vuk1408 View Post
          Pa taj Simanic da nesto vredi dobijao bi sansu. Decko ocigledno nema volju za napredak. Preplatili smo ga i sada ga se ocigledno treba resavati. Rakicevic jednostavno nema fizikalije za profi kosarku.
          Ja bi krenuo kontra logikom - ako Simanic ne vredi zasto smo ga ugurali u A tim? A ako smo ga vec ugurali, zasto mu bar nismo dali sansu? Ako je covek vec toliko vremena u timu i ne dobija ni minimalnu sansu, cak ni u garbage time protiv Karpos Sokolija, pa nije ni cudno sto nema volju za napretkom. Njemu je motivacija na nuli, i to se resava tako sto ga gurnes malo u vatru da ga pokrenes, da covek vidi neko svetlo na kraju tunela. Ako pomogne i ako se covek pokrene odlicno, ako ne pomogne - pravac Fmp ili prodaja. Ovo sto smo mi uradili sa njim je najgore moguce resenje, i primer kako ne treba raditi sa mladim igracima. Potpuna ista situacija je i sa Rakicevicem, a i donekle sa Dobricem koji je dobio neku sansu tek u KLS. Ta ziheraska politika strucnog staba sa mladim igracima je bila glavni problem, ciji ceh placamo u ovoj sezoni. Imamo vec neko vreme pregrst mladih, talentovanih igraca, koji nisu u stanju da daju znacajan doprinos timu.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ma ne sviđa mi se ni što je undersized i za pleja (183cm), nema tu ni D od odbrane, već vidim kako će da zidaju na postu preko njega.
            Pogledaj broj skokova kroz karijeru. Oko 5 u proseku.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ja bi krenuo kontra logikom - ako Simanic ne vredi zasto smo ga ugurali u A tim? A ako smo ga vec ugurali, zasto mu bar nismo dali sansu? Ako je covek vec toliko vremena u timu i ne dobija ni minimalnu sansu, cak ni u garbage time protiv Karpos Sokolija, pa nije ni cudno sto nema volju za napretkom. Njemu je motivacija na nuli, i to se resava tako sto ga gurnes malo u vatru da ga pokrenes, da covek vidi neko svetlo na kraju tunela. Ako pomogne i ako se covek pokrene odlicno, ako ne pomogne - pravac Fmp ili prodaja. Ovo sto smo mi uradili sa njim je najgore moguce resenje, i primer kako ne treba raditi sa mladim igracima. Potpuna ista situacija je i sa Rakicevicem, a i donekle sa Dobricem koji je dobio neku sansu tek u KLS. Ta ziheraska politika strucnog staba sa mladim igracima je bila glavni problem, ciji ceh placamo u ovoj sezoni. Imamo vec neko vreme pregrst mladih, talentovanih igraca, koji nisu u stanju da daju znacajan doprinos timu.
              Moje vidjenje Simanica je da je on u juniorskoj kosarci bio neverovatno dominantan fizicki, a sada kada je presao u seniorsku kosarku, ne da nije dominantan, nego je cak i inferioran. Ja iskreno ne razumem sta ljudi vide u njemu, decko nema ni jedan kvalitet u napadu za sada, jedino sto ume je da pripali trojku, a da je neki fantastican suter, bas i nije. Ne kazem, mlad je jos decko, ima prostora za napredak, ali ako je istina ovo sto se pise o njegovom stavu na treninzima, sumnjam da ce od njega postati ozbiljan igrac. Nazalost, ja njega za 5-6 godina vidim kao solidnog rim protectora, koji svremena na vreme ume da pogodi trojku.

              Comment


              • Je li iko osim Đurasa javio da je Lesort gotov?

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Je li iko osim Đurasa javio da je Lesort gotov?
                  Djuras ono sto ja znam uvek ima dobre informacije
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Meni je dj klasicna americka macka u dzaku. Nema on ni 180. Uopste mi se ne svidja. 4 izgubljee lopte u francuskom prvenstvu?!

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Djuras ono sto ja znam uvek ima dobre informacije
                      Malo bode u oči što je već bio doveo Pullena nekuveče ali inače je validan, zato i pitam.

                      Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • I RSB je a oni ne puštaju tek tako.

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post

                          Takodje, uopste se ne slazem da cemo defanzivno biti slabiji nego prosle godine, bar ne mnogo, pod uslovom da dovedemo pleja koji ce makar deo Jovketove odbrane igrati. Nasa dva kljucna defanzivca Laza i Danguba su ostali. Feldein je takodje odlican defanzivac, nije jak kao Djenka ali je dosta krakat i ima brze ruke, ne mislim da cemo ni tu mnogo izgubiti. Simonovic je precenjen u tom pogledu, ne kapiram kako je on sad u prici kao neki elitni defanzivac. Na utakmicama na kojima se trudio dobacivao je do solidne odbrane a imao je i utakmica gde je bio opasan liability, srecom uglavnom na kraju sezone kad vise to nije ni bilo bitno jer smo se prosetali kroz zavrsnicu ABA i domace lige.

                          Cini mi se da ce nam dosta toga zavisiti od toga kako se bude pokazao ovaj nas JJ duo koji smo doveli iz SAD. Obojica su u teoriji zanimljivi igraci ali prva sezona u Evropi i cinjenica da ni u SAD nisu bas nesto preterano pokazali ostavlja upitnik kad je njihov buduci ucinak u pitanju. Ako oni pokazu dobar kvalitet na konju smo.
                          Ono sto mene najvise brine je timska odbrana, osim ovih karakteristika koje si naveo jako je vazna hemija koja se uspostavi izmedju samih igraca i naravno trenerov autoritet. Dobric je isto jako bitan igrac u odbrani, pa cak i Keselj ume da se zalepi za svog coveka. Strana pomoci ce biti pravi pokazatelj kako napredujemo u svim prethodno navedenim aspektima. Radicevic ce dosta morati da poradi na elementima odbrane.Za Borisu ako ostane, prosto ne mogu da verujem da moze gore nego prosle godine. Mada mora se priznati da je na samom kraju sezone poceo da daje znake zivota.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            I RSB je a oni ne puštaju tek tako.
                            Iskreno za Rsb ne mogu da kazem znaju oni da trce za eksluzivom pre zavrsetka.Ali Djuras retko kad omasi tako da verujem da je to zavrseno,samod a ne zajebe faks opet

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              I RSB je a oni ne puštaju tek tako.
                              Za Lessorta objavili?

                              Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Za Lessorta objavili?

                                Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                                http://redstarbelgrade.rs/francuski-...-reket-zvezde/

                                Comment

                                Working...
                                X