Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce biti kvalitetniji videcemo na kraju.
    Cedevita je takodje potpuno renovirala tim.
    Zdovc je dobar trener

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Kako neće? Pa od nas su koliko čitam kvalitetniji i Partizan, Mornar i Mega, a neće Cedevita. Ajte molim vas...
      Mornar ce biti prijatno iznenadjenje ,Budućnost i Cedevita po meni sigurni za F4

      Comment


      • Jel prepoznajete ove momcine?

        https://giphy.com/gifs/Xpy3hZ2F2hHMY/html5

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Mornar ce biti prijatno iznenadjenje ,Budućnost i Cedevita po meni sigurni za F4
          Mornaru je jedina greska sto nisu doveli bjelicu. Znacio bi im jedan iskusan el igrac

          Comment


          • I dalje mi prodaja Boldena dodje jedini upitni momenat ovog prelaznog roka

            A Pick javlja https://twitter.com/IAmDPick/status/895194864631123969

            Comment


            • Sportando potvrdio, Daye u Hapoelu definitivno.

              E ako danas ne padne neki potpis neka se nose sve zajedno sa twitter nalogom...

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                E ako danas ne padne neki potpis neka se nose sve zajedno sa twitter nalogom...
                A i ako ne potpise - Pulen je uvek dostupan za podgrejavanje

                Comment


                • Originally posted by Chupa View Post
                  I dalje mi prodaja Boldena dodje jedini upitni momenat ovog prelaznog roka

                  A Pick javlja https://twitter.com/IAmDPick/status/895194864631123969
                  Kuzmić! To je meni upitni momenat,takodje i Simanic,koji ne daje znake života

                  Comment


                  • Raznjatovic je toliko jak i uticajan da je to prosto neverovatno..
                    Covek je preuzeo da zastupa Francuza. Citam da je on sve dogovorio sa Bambergom ali ulece Misko i tu je kraj.

                    Comment


                    • Cedevita je uvek kvalitentnija od nas u "prelaznom roku"...jebe ih samo sto to nije deo sezone koji nosi trofeje
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Do sada nigde nisam procitao, a zanima me da li neko zna koliko dobro (lose) nas trener vlada engleskim, kako se snalazio sa Boldenom i Ostinom prosle sezone...

                        Comment


                        • Da, i meni je to simpatično što se već koliko sezona priča kako će Cedevita da nas pregazi jer su oni doveli onu zver a mi ovog polovnjaka. Biće sve kul, i što bi Radonjić rekao - biće opet Kalemegdan u junu.
                          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Raznjatovic je toliko jak i uticajan da je to prosto neverovatno...
                            Toliko jak da ne zaslužuje da znas kako se preziva?

                            Comment


                            • Sto se Cedevite tice njih je jebalo to sto su imali losu struku Mrsic je bio nedorastao da vodi takav tim(to je kod nas ove sezone manjak iskustva i autoriteta) videcemo sad kad je Zdovc tu sta ce se desavati da ce biti jebeno bice ali zivi bili pa vidjeli.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Toliko jak da ne zaslužuje da znas kako se preziva?
                                Da sam juce umro ne bih znao.
                                Greska u pisanju. Al dobro da si ti upozorio na moje neznanje.

                                Comment

                                Working...
                                X