Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Bez problema.. Je l' mi veruješ da mi sve vreme to u glavi
    Па ја чим са видео како би то изгледало на папиру, одма ми је пало на памет.

    Још не могу да замислим шта би направио од Матиаса..Пусти снови

    Comment


    • Nadam se iskreno da će coach Al da pokupi pelcer od starijeg i iskusnijeg kolege..

      Comment


      • Ako cemo nesto iz Francuske a izjalovi se Cooper, moze John Roberson. Sitniji malo (180cm) ali dobar razigravac, i ne pravi gluposti sa loptom. Ne na nivou Coopera ali takodje veoma dobar. Uz to covek je verovatno Top 10 off drible shooter u Evropi. Zari i pali odakle hoces, fenomenalan scoring plej. Defanzivno nije jak, kao ni Cooper ali je sa kreacijom i poenima uvek plus na terenu. Opet kazem, jeste scorer ali nije sebican igrac. Neki mix dobrih strana Pullena i Coopera, na malo nizem nivou. Ako ima klauzulu kao DJ Cooper, why not (potpisao je sa Asvelom na 2 godine pre par nedelja).

        Comment


        • Poprilično je bespredmetno raspravljati o (ne)kvalitetu CENTRA od 21 godine.

          Dečko ima telo od milion dolara, poseduje sve fundamente koje je moguće poželeti za tu poziciju, koliko je poznato nije bolid u glavi tipa Miličić pa da s njim ne može da se radi...dakle, ostaje na klubu da odredi strategiju unapređenja njegove igre, i sasvim sigurno rezultati neće izostati.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Cold187um View Post
            Ovo nije tacno,vecinu igraca su doveli Milos Ninkovic u saradnji sa agentima,a to mi je licno on rekao,a potvrdili mu ljudi upuceni u celu tu pricu.E sad sto se on jos ugradjivao i pravio gluposti je druga stvar.Dejan je tek u poslednjoj sezoni imao potpunu autonomiju sto se tice prelaznog roka,a i tu je bilo sumnivih odluka kao sto su Milkov ogromni ugovor na dve godine,ne potpisivanje Vase pa onda cekanje pola godine na Nate...Dejan se svake godine sve vise pitao ali od starta nije bila ta prica.
            Ovo je gore nego da je Covic dovodio licno igrace. Cuj Milos Ninkovic dovodi i skautira igrace u zvezdu , pa jel on strucan i kompetentan da dovodi igrace. Mislim da nam ovo kao klubu ne valja i da ce nam se obiti o glavu jednom. Ne znam sta si hteo da kazes sa ovim sumnjiv ogromni Milkov ugovor, u kom smislu sumnjiv?
            Last edited by 011; 09-08-17, 00:23.

            Comment


            • Verovatno misli na neko taljenje po crnogorskoj™ liniji.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                On, Singleton i Gist su igrali lazne petice u PAO prosle godine cesto u onoj ultra small-ball postavi sto je gurao PAO, kad sve zivo switchuju. Opet kao sto vidis i stavio sam ga u krilo, ali znao je i da udje unutra.
                Singleton je petica koja moze da igra i na 4. Nekad je igrao on, nekad Bourousis, a nekad su igrali zajedno. Gist je imao povredu, tada je dosao Gabriel, pa se vratio Gist i Nichols je izgubio minute u evroligi. Ne secam se da je bilo situacija da su i Singleton i Bourousis bili na klupi.
                Pomenut je Sofoklis. On je pre svega greska Covica, Radonjic ga nije zeleo. Igrac koji se nije nikako uklapao u trenerove zamisli. U Makabiju nije igrao u finalu, citavo vreme bila je postava Rice - Hickman - Smith - Blue - Tyus. Nije njemu bio problem sto nije mogao da ugura cuvare pod kos. Problem je bio sto se brzo umara i nesposoban je da igra odbranu.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Verovatno misli na neko taljenje po crnogorskoj™ liniji.
                  U to ne mogu i ne zelim da verujem, mislim da Dejan nije od tih ljudi da se ugradjuje u ugovore igraca.

                  Comment


                  • Nisam mislio na nikakvo taljenje,ne znam nista o tome,mislio sam sumnjive kao diskutabilne odluke.Ne verujem da bi Dejan Radonjic tako nesto uradio,nisam ni pomislio nato.Btw Dejan obozava Milka i bio je istrajan da dodje po svaku cenu.A to sto je ovaj bivsi zet dovodio igrace jeste katastrofa i veliki Covicev minus,Covic voli da je okruzen ljudima u koje ima poverenje,iz te price je i Ristovic.Idiot,ali veran idiot.

                    Comment


                    • I prica o starijim i iskusnijim trenerima kao mentorima i uciteljima mladjih trenera mi je malo bzv i nije realna. Jedno je da mladi trener bude pomocnik ili clan strucnog staba starijeg i iskusnijeg trenera i od njega uci zanat. Ali prica kako sad mladi trener treba na klupi da ima mentora (iskusnog trenera) mi je malo glupa i nerealna, pa sta treba npr. da Kari sedi na klupi iza Alimpijevica i drzi mu strah i ledja, ili Radonjic. Ako se covek odlucio na taj potez da sedne na klupu zvezde i prihvati ponudu koja se ne odbija tako lako, jer ko zna kada ce u karijeri imati sansu da sedne na klupu zvezde, onda mora sam da oformi svoj strucni stab i da se sam nosi sa odgovornoscu i pritiskom koji zvezda sigurno nosi. Druga je stvar da se on povremeno konsultuje za neke stvari sa nekim iskusnijim trenerom, ali to vise kao savet a ne neka mentorska ili kontrolna uloga. Kako se drugacije postaje trener ako ne svojim samostalnim radom i vodjenjem jednog velikog i evroligaskog kluba kakav je zvezda, i naravno napredovanjem zajedno sa timom i licnim usavrsavanjem. Ps. Nek se prebaci na zvezdinu temu, vise joj je tamo mesto.
                      Last edited by 011; 09-08-17, 01:04.

                      Comment


                      • Originally posted by 011 View Post
                        U to ne mogu i ne zelim da verujem, mislim da Dejan nije od tih ljudi da se ugradjuje u ugovore igraca.
                        Ni ja, mislio sam da je pesnik to želeo da kaže. No videsmo da nije. My bad.


                        BTW, zaboravih gore da napišem najbitnije u vezi Lesorta, ako nadam se, dođe, a to je da mesta za napredak ima koliko voliš. Upside je moguć praktično u svakom segmentu igre, plus što dečkonja još nije dostigao punu snagu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Alimpijevic je u nekom intervjuu (mislim za SK) rekao da ima neke iskusnije trenere koje redovno pita za savet, sad koji su ja ne znam ali mislim da je to sasvim dovoljno za jednog perspektivnog trenera.

                          Comment


                          • Videh sad ove nove Denverove dresove sto je Nike odradio,prelepi su.Ima li sanse da i nasi budu takvi?

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Dejan Radonjic
                              Pa DR nije slusao Miska kada mu je ovaj prosle sezone sredio angazman u Baskoniju. Vec ga je odjebao. Priznao je to i Misko.
                              DR je oterao Rakocevica, Savovica, itd, itd
                              Nisi svestan koliko je DR tvrdoglav.
                              Ponuda je bila novcano smesna zato ih je i otkacio.
                              Last edited by Augustus; 09-08-17, 02:34.

                              Comment


                              • Znaci jos Pulen i Pero i zatvaraj kafanu.

                                Comment

                                Working...
                                X