Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Mislim da bi iz ugla kluba gledano bila losa i pogresna odluka da se sada u ovom trenutku Williams dovede. Imamo centra koji zivi od PnR akcija, i sjajno finisira. Imamo pleja koji nam je dostupan i u razmatranju, a to je Kuper. Upariti njih bi bio sjajan potez koji bi nam mnogo doneo. Spoj mladosti i iskustva. Sa Kuperom bi i cela ekipa prodisala, klasican 'floor general' i 'assist first play' koji igrace oko sebe cini boljima. Ali nije ni operisan i od poenterskih mogucnosti, sto je jos jedna prednost. Jedino sto je rizik i postavlja se pitanje tog karaktera, ali iskreno se nadam da je i to malo preuvelicano.

    Zato, obe ruke za D.J Coopera (postadoh gore od Laze), pa da krenem.. Neka Quincy-like 4ka moze i kasnije u toku priprema.

    edit: vidim dok sam pisao malo opsirnije, slozio se i kolega Wook
    zašto ga svi ozbiljni klubovi obilaze u širokom luku? baš čudno ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Bruka i sramota je sto je ovako.
      Pisao sam na prethodnom forumu. Bahatost Covica dobija pun sjaj. Postavio je poslusnika na klubu a da ga nije blam sam bi seo na istu.
      Sad sam dovodi koga hoce. Kazem napravice od Zvezde FMP ili Megu.
      Jbt Predsednik dovodi pojacanja treneru. Voimjaoca
      A ko je dovodio pojacanja bivsem treneru?Sigurno da se igraci dovode uz konsultaciju sa trenerom,a dovodjenje Lessorta je sjajan potez,jer je vec sad jako kvalitetan defanzivac,prisutan na skoku i ofanzivno i defanzivno,sjajan finiser i stalno napreduje.Ovo je mitska zver koju prizivamo vec godinama,i to na visegodisnji ugovor.

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        zašto ga svi ozbiljni klubovi obilaze u širokom luku? baš čudno ...
        Jeste, to se svakako postavlja kao jedno od pitanja..

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          nije on za Mekela kriv, Radonjic je doveo Tompsona
          Thompson nije los igrac sto je najgore. Jednostavno covek je bio u takvom slumpu da to nije moglo da se tolerise vise. Gde god je igrao, pokazao je kvalitet. Sabio opet dobru sezonu u Nemackoj prosle godine, Ulm ga potpisao sada. Nije on bio toliko los igrac kako je to izgledalo. Jednostavno nista ga nije htelo i nikada se nije uklopio u ekipu i sistem.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Kakve veze ima Radonjić sa Sofom? Čović mu ga diveo dok je ovaj bio na moru, poslao mu sms i ćao. Radonjića možeš da kriviš za Mekela.
            Ne pricam ko ga je doveo, vec nacin kako ga je koristio, smatram da je to lose uradio.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Thompson nije los igrac sto je najgore. Jednostavno covek je bio u takvom slumpu da to nije moglo da se tolerise vise. Gde god je igrao, pokazao je kvalitet. Sabio opet dobru sezonu u Nemackoj prosle godine, Ulm ga potpisao sada. Nije on bio toliko los igrac kako je to izgledalo. Jednostavno nista ga nije htelo i nikada se nije uklopio u ekipu i sistem.
              nisam ja ni rekao da je los, imao je i povredu prsta pred sam pocetak sezone, nije ga hteo sut posle je izgubio na samopouzdanju
              to je ono sto sam i napisao 50-50% ne znas kako ce se neko uklopiti. Kod nas nažalost nije a njega je Dejo trazio, Mekela je doveo
              sportski direktor Mirko.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Leba ti na osnovu chega je to vrh tim??? Ajmo redom da prodjemo:

                C - Stipanovic - je slabiji igrac od proslogodisnjeg centra Begica. Nemaju startera jos
                PF - Nichols je igrac koji ce donesti kvalitet i igrace i kao lazna petica u small ballu. To je realno pojacanje. Zganec i Arapovic su gori od Bjelica, ne zelim da pricam uopste dalje.
                SF - Murphy je igrac bez ikakvog iskustva u Evropi i klasican prackas koji nema ulaz, i nateze samo. Ne igra za ekipu i ne igra odbranu. Ramljak je u svim merilima gori od svih nasih swingmena.
                SG - Dzanan Musa je talent i nista vise. Takodje igrac koji ne igra za ekipu. Prosle godine smo ga videli u ABA gde cim je dignut intenzitet u odbrani i igra se fizicki, on izgleda kao skolarac. Kruslin je opet za sve nase bekove inferioran igrac.
                PG - Will Cherry je gori plej od Radicevica sada, pricamo o igracu koji je promenio 3 ekipe za 3 godine u dve ekipe je otpusten trener direktno vezan za njegov dolazak i ocaj od igre tima. Covek koji ne igra za ekipu. Roko Leni Ukic je igrac koji takodje ne moze da razigra vola. Necu ni da komentarisem Katica. Leni i Cherry igraju za sebe.

                Na svim pozicijama ima puno problema uklopiti ove igrace. Takodje na celom rosteru osim Nicholsa NIKO li NIKO ne igra odbranu na visokom nivou. Takodje niko ne ranuje dobro PnR. Ako se tako pravi vrh tim...
                Nichols je 3/4, ne moze on na 5 nikako. Meni se svidja cinjenica da su oni dobri, to znaci da ce i ove u Zvezdi to naterati na kvalitet. Sto jaca ABA, to i jaca Zvezda, to i bolji rezultati u evroligi.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Solidan ec igrac,bojim se da mu je onih par meseci kod nas sve sto ce videti od EL kosarke,mada je prosto neverovatno koliko je izgubio samopouzdanje kod nas.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Thompson nije los igrac sto je najgore. Jednostavno covek je bio u takvom slumpu da to nije moglo da se tolerise vise. Gde god je igrao, pokazao je kvalitet. Sabio opet dobru sezonu u Nemackoj prosle godine, Ulm ga potpisao sada. Nije on bio toliko los igrac kako je to izgledalo. Jednostavno nista ga nije htelo i nikada se nije uklopio u ekipu i sistem.
                    Pa i ta naša ekipa u to vreme ... grdni problemi.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                      Vec mi je sexy petorka Radicevic - Feldin - Dobric - Janković - Lesort.
                      Pravi spoj iskustva i mladosti, tu su Keselj, Milko i Laza iskusnjare. Videćemo jos plej kakav ce da bude, Radicevic je igrao jaku ligu..
                      Recimo jedan Strelnieks bi legao samo tako da ne ode u Oli, ili Kalnietis isto nije losa varijanta, ako necemo macke u dzaku. Kazem i da rizikujemo tu, Radicevic je daleko od pocetnika nekog.
                      Tesko ce Dobric pre Dangube u prvu petorku. Na stranu to sto je Danguba jedno pet puta bolji igrac.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by Cold187um View Post
                        A ko je dovodio pojacanja bivsem treneru?Sigurno da se igraci dovode uz konsultaciju sa trenerom,a dovodjenje Lessorta je sjajan potez,jer je vec sad jako kvalitetan defanzivac,prisutan na skoku i ofanzivno i defanzivno,sjajan finiser i stalno napreduje.Ovo je mitska zver koju prizivamo vec godinama,i to na visegodisnji ugovor.
                        O cemu pricas??
                        Da predsednik dovodi igrace je normalno???
                        Bivsem treneru je pojacanja dovodio on sam. Osim Sofoa
                        Ne i glavni ali jedan od razloga trvenja sa Covicem je taj da mu DR nije dao da se mesa u rad.
                        Elem sad je Covic dobio sta je hteo pa nek izvoli.

                        Comment


                        • Radonjic je doveo Thomsona i Nejta i svakog igraca prosle godine. Jer mu se Covic nije petljao uopste. Oba igraca su iznudjena resenja i jeftina opcija. Odlucio se za njih zaato sto je dobio garancije i potvrde da su u pitanju izuzetni momci. Tokom sezone to je i potvrdjeno. Nejt je jedan od boljih momaka koji je bio u Zvezdi. Veliki je uticaj trenera na njegov mentalitet bio. Da je ostao sa Dejanom jos jednu sezonu mislim da bi bio odlican EL plej.

                          Comment


                          • Zar Dj Cooper nije u Gravelines? Kako da ga dovedemo? Ima izlaznu klauzulu ili šta?

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Radonjic je doveo Thomsona i Nejta i svakog igraca prosle godine. Jer mu se Covic nije petljao uopste. Oba igraca su iznudjena resenja i jeftina opcija. Odlucio se za njih zaato sto je dobio garancije i potvrde da su u pitanju izuzetni momci. Tokom sezone to je i potvrdjeno. Nejt je jedan od boljih momaka koji je bio u Zvezdi. Veliki je uticaj trenera na njegov mentalitet bio. Da je ostao sa Dejanom jos jednu sezonu mislim da bi bio odlican EL plej.
                              Covic se nije petljao jer DR to nije dozvoljavao. Znas i sam

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Nichols je 3/4, ne moze on na 5 nikako. Meni se svidja cinjenica da su oni dobri, to znaci da ce i ove u Zvezdi to naterati na kvalitet. Sto jaca ABA, to i jaca Zvezda, to i bolji rezultati u evroligi.
                                On, Singleton i Gist su igrali lazne petice u PAO prosle godine cesto u onoj ultra small-ball postavi sto je gurao PAO, kad sve zivo switchuju. Opet kao sto vidis i stavio sam ga u krilo, ali znao je i da udje unutra.

                                Comment

                                Working...
                                X