Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne ubija nas do sad losa odbrana vec previse podatih lopti koje smo imali u rukama gde su vecinm nasi igraci izbijaju jedan drugome iz ruku.
    Last edited by ikaluka; 21-12-17, 18:37.

    Comment


    • Majstorčina, uvek izmami osmeh na lice [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Naopako sta covek, boli njega patka.

        Comment


        • Moralo je biti bar +5 za nas....... primili smo dosta iz pik&popa sa peticom i iz nekih cudnih lopto koje sam vec video kao nase... previse glupo izgubljenih lopti. Sudjenje se dosta svodi na kompenzacije, al mi se cini da je blago domacinsko...

          Comment


          • Sranje.

            Kako smo prosuli +4 to je za priču.

            Potpuni energetski pad obe ekipe, ko bude imao više snage u drugom dobiće.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • ni Pao nume da objasni šta nam se sad desilo...podzemne vode, šta li je?

              Comment


              • I mora ta trojka u zadnjoj sekundi. Sut nas je nas izdao.

                Comment


                • Ljudi mi imamo samo 5 asistencija, to vec traje neko vreme..malo ali bas malo kreacije...cim nam odseku pick and pop mi se spustimo na malo asistencija..sad nam ne radi nijedan pick ali smo tu na srecu...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Boze koliko smo im vec nasih lopti dali u ruke, njihovo je samo bilo da ih spuste u kos.

                    Comment


                    • Ključna stvar što kaže Geronimo, 6 izgubljenih lopti, mi u poslednje vreme toliko gubimo za celu utakmicu. Dobra stvar je da je dosta igrača u utakmici i to daje nadu da ćemo dobiti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Obe ekipe na izdisaju,bas je to primetno na terenu.
                        PAO je dosta kvalitetniji i imaju jaču klupu.
                        Mi smo trebali da vodimo 5,6 razlike na poluvremenu ali pomračenje uma u nekoliko
                        situacija je dala protivniku ovu prednost.

                        Milko u modu "krava dala krava i prosula".Jedan dobar potez pa 3 loša.
                        Delovali smo dobro sa Davidovcem na terenu.
                        Janković mora hrabrije.Ima prostor ispred sebe ka košu,ima sjajnu igru licem,
                        on se okreće ka centru i traži Roča da mu uruči loptu.

                        Može se reći da odbranu peglamo solidno.Vidi se neka ideja,gde ko stoji,koji je plan.
                        Veliki pomak od početka sezone.
                        sigpic
                        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                        Comment


                        • Danguba sa ozbiljnim brojem odbrana u overdrive modu...dušu jede kada je ,,on fire".
                          Ako to spoji sa nekim ulazom...kontrom, to e to..njegovih 10 poena zlata vrede kada ovako pegla.
                          Naravno da ne mogu da se odbijaju od njega, ali zato ih preusmerava neverovatnim radom nogu i klejmovanjem prostora.
                          Last edited by Wingwalker; 21-12-17, 18:58.

                          Comment


                          • Tejlor mora bolje mnogo

                            Comment


                            • Zapamtite ljudi da je kvo druga utakmica za tri dana i za njih i za nas, ide najteže drugo poluvrijeme. Kod njih Gist i Singlton sa 2 faula, KC tri.

                              Inače može Alimpije samo malo manje da zove post up za Bjelicu, posebno protiv Singltona. Nije Milko baš toliko dobar sa pregledom igre i pasom iz udvajanja...
                              Ono što smo mogli probati je Dangubu poslati leđima na Dedmona, da vidimo kako će odbrana tu reagovati.

                              Comment


                              • Proda Bjelica jos jednu loptu koju je vec imao u rukama, sta reci.

                                Comment

                                Working...
                                X