Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sto Enis ne moze gore od ovoga Protiv Panate mora ozbiljnije
    sigpic

    Comment


    • Bolje da igraju Radanov Simanić i još neko iz FMP nego što su dolazili Radičević Jov i Jank

      Comment


      • KK Crvena Zvezda 2017/18 live

        Loše, da lošije ne može biti...

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          Dobro je sto Enis ne moze gore od ovoga Protiv Panate mora ozbiljnije
          Teško da može bilo ko gore od ovoga, Radičević je za pEnnisa Chris Paul
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Teško da može bilo ko gore od ovoga, Radičević je za pEnnisa Chris Paul
            Hahahahahahahahaha

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Teško da može bilo ko gore od ovoga, Radičević je za pEnnisa Chris Paul
              sacekaj samo mesec dana ...

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Teško da može bilo ko gore od ovoga, Radičević je za pEnnisa Chris Paul
                Kako da ne.

                Comment


                • Na kraju ima Dekard da bude u pravu,sta sam ja sad gledao majko moja...

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Na kraju ima Dekard da bude u pravu,sta sam ja sad gledao majko moja...
                    Idi gledaj fmp

                    Comment


                    • Zlobnici bi rekli da sam ga gledao upravo

                      Comment


                      • Zar se niste dovoljno opekli da ne kazem blamirali do sad u vasim "strucnim procenama" igraca i trenera nakon 1-2 utakmice....na nasu srecu u klubu rade malo strucniji ljudi...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Zar se niste dovoljno opekli da ne kazem blamirali do sad u vasim "strucnim procenama" igraca i trenera nakon 1-2 utakmice....na nasu srecu u klubu rade malo strucniji ljudi...
                          ZIS druže, znaš da sam branio svakog igrača otpočetka sezone i JJ i Radičevića, ali Halid jednostavno nema potreban kvalitet za ovaj nivo igre. Premali je, nedovoljno jak u duelu (par puta su ga oduvali večeras), ima loš šut za 3, poludistancu i ne šutira, nedovoljno dobar pregled igre, nerezonski ide na ulaz pa ako prođe prođe, neće se to promeniti ni za mesec ni do kraja sezone. Postali smo poligon za uvaljivanje Miškovih polufabrikata i igrača koji su usput prestali da igraju a da nisu toga još svesni (Kešelj). Sva sreća pa u ostalim igračima ima dovoljno kvaliteta da i dalje možemo da budemo umereni optimisti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Radicevic ce popiti otkaz, govance se vise ne treba braniti jer je pokazao za razliku od ovog koga ne podnosis iz nekih razloga i konstantno seres mnogo vise na aba nivou.

                            Comment


                            • Mogao bi malo da pripaziš na rečnik.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Mogao bih,ali necu.

                                Comment

                                Working...
                                X