Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle onog pomračenja Bjelice a za njim i Alimpijevića, ja zaista nisam očekivao ovu pobedu. U jednom trenutku sam uhvatio sebe gde želim bar Dilanov debi, kad Valensija skoči sa "Pančevca" hvala im.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Posle onog pomračenja Bjelice a za njim i Alimpijevića, ja zaista nisam očekivao ovu pobedu. U jednom trenutku sam uhvatio sebe gde želim bar Dilanov debi, kad Valensija skoči sa "Pančevca" hvala im.
      Baš sam se zabrinuo da ga nećeš "pomenuti", sad je OK ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Posle onog pomračenja Bjelice a za njim i Alimpijevića, ja zaista nisam očekivao ovu pobedu. U jednom trenutku sam uhvatio sebe gde želim bar Dilanov debi, kad Valensija skoči sa "Pančevca" hvala im.
        Valensija skočila sa Pančevca, a gurnuli je Alimpije i Pero
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Neozbiljno i slabasno otvoreno, mada i njih sere...

          Davidovac u mismecu sa Lukovicem jasno pokazao svoja ogranicenja. Jbg, tesko da cemo od njega praviti Belog - prespor u nogama da pretrci Lukovica, preslab sut da ga izvuce napolje. Neophodan potez je bio dovodjenje jos jednog beka sa driblingom...

          Comment


          • Moze li bar minut Enisu protiv Mornara? Inace vidi se da smo umorni, samim tim i koncentracija slaba

            Comment


            • Emotivna ispražnjenost posle onakve utakmice, ova je došla prerano, ali doći će sve na svoje mesto do kraja.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Bar solidnih odbrambenih reakcija Lesora, posto su nam u prvoj cetvrtini prodavali pik kao ovcama..

                Comment


                • Vrhunske banane Mornara, naivno od Lesora...

                  Comment


                  • Pocinjemo da dobijamo obrise ozbiljne ekipe...vuku i oni koji su proglasavani "antitalentima" kad se nosioci umore..."strpljen, spasen" uvek bilo...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Enis dosao da pravi keselju drustvo?

                      Comment


                      • Jankowitzki [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Enis dosao da pravi keselju drustvo?
                          Mlad je, ima vremena za njega [emoji6]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Vrlo loša prva četvrtina, da je pravdamo umorom koji je akumuliran ovim putovanjem "preko Male Krsne"...prvo me je Milko baš iznervirao ali u suštini jedino što jeste za nerviranje je iskakanje centra na 12/13 metara i ostavljanje reketa sablasno praznim.
                            Mnogo izgubljenih lopti, pogrešnih dodavanja. Tejlora biju "kao vola u kupusu" i zato je nervozan, treba nam Enis što pre.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Mi smo meka za vise poena. Samo zbog toga mi se Alimpijevic dopada. Samo nek nastavi
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cini mi se da je Alimpije pocetkom sezone pricao da se ekipa sprema za nedeljne cikluse pre kojih se "odabere" rotacija. Enis jos verovatno uci kretnje, sta se od njega u timu ocekuje... Imati na umu da on nije game changer kao npr. Kvinsi, kao i da je dosao u ekipu u trenutku kada ona funkcionise, pa se verovatno nije zurilo sa njegovim ukljucivanjem u rotaciju.
                                Na stranu to sto smo utakmicu ocajno otvorili, pa cemo raubati Antica opet vise nego sto treba (i mozda Enis nece debitovati u garbidz tajmu, kao se mozda planiralo...)

                                Comment

                                Working...
                                X