Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi vise ni jednu utakmicu u Aba ne mozemo da dobijemo lako. Koliko li ce izdrzati ovi nosioci da individualnim kvalitetom izvuku stvar, pitanje je.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Gleda li neko preko HR Arene? Kako se zove komentator? Sjajan je, kao i uvek.
      ne moze covek da se uzdrzi i da ne kritikuje pogrdne povike sa tribina ...to je za svako postovanje

      Comment


      • Da li je Feldain pogodio neki floter?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Izadjite na sut Spralji jbt

          Comment


          • Ročesti TO mašina
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Šime Špralja školuje Bjelicu, Antića i Lesora.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Dobric odlican ...samo neka igra ...dobro je da bar Keselj ne igra

                Comment


                • Sviđa mi se ova petorka kada su bili Dobrić i Danguba zajedno, nisam primetio da ih je uparivao dosad, možda samo protiv Olimpije kad nije igrao Feldin
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Rajan Tompson > Feldin

                    Comment


                    • Razočaran sam igrom Feldaina. Vrlo malo pokazuje za pare koje mu se daju.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • odbrana losa ,naivna rekao bih ,drzi nas Dobric i Bjelica koji je odlican cele sezone ..

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Razočaran sam igrom Feldaina. Vrlo malo pokazuje za pare koje mu se daju.
                          slazem se .neverovatno koliko je neinteligentan u nekim situacijama ,kako u napadu tako i u odbrani ...nije ni cudo sto ga se Pao lako odrekao

                          Comment


                          • Zadar nam je utrpao 45 poena za poluvreme.

                            Još jedna katastrofa u odbrani, a bolno je posmatrati koliko su Feldin i Lesor košarkaški glupi igrači. Ne bi prepoznali neku situaciju niti doprli do rezona makar ih ubadao u čelo.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Ocekivao sam tezak mec ali ovako bas i ne, bez ideje i bez volje kao da su primorani da igraju. Mora da se okrene u drugom ako se udje u egal smesi nam se lako poraz.

                              Comment


                              • Feldin je nas najbolji igrac u napadu danas, deluje najskolovanije of svih... 45 poena smo primili of Zadra...trpaju nas ispod kosa..igra se svodi bolji ste I pobedite...

                                Dobicemo mi ovo ali trener mora da ode.. ovo bukvalno ne lici na nista...

                                Mucenje svaki mec bukvalno, jedino smo ove sezone rutinirali prejadni MZT...

                                Rocesti mora vise sutirati nije on creator igre...Pera spor na blokovima..Feldin super meniza ovakve meceve...

                                Dobric konacno sija...Bjelica dobar I vodja na parketu..ostali tanko za sad ali ne previse napdacki, koliko defanzivno..Nama ce svako trpati u EL, ne 80 nego 90...Trenerov pecet se vidi ..sve je jasno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X