Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprdaju se sa nama bez Spanulisa i Tilija, jos i nema pritiska sa tribina. Koje li ce sad Covic naci opravdanja

    Comment


    • Ako nista bar nece ostati na ovome, da li ce dolaziti igraci ili treneri videcemo ali nece sigurno ostati na ovome, samo je pitanje kada cce se to desiti pa makar i rotirali igrace iz FMP-a.

      Comment


      • Волим што више не форсирамо ружну кошарку него играмо брзу кошарку с акцентом на напад. Ево 4. утакмица за редом да нисмо постигли преко 70 поена, 2. за редом преко 60.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Волим што више не форсирамо ружну кошарку него играмо брзу кошарку с акцентом на напад. Ево 4. утакмица за редом да нисмо постигли преко 70 поена, 2. за редом преко 60.
          Napisano u irony mode, nadam se...

          Comment


          • Setite se gde smo bili 2011.[emoji23]
            Jbg ljudi potpuno ocekivano.
            Ovakva selekcija sa pocetnikom na klupi ne moze vise.

            Comment


            • Ajde da se ova goveda i ostali epiteti sankcionisu...nek gospoda ostave uvrede za svoju kucu...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Isti rezultat kao protiv CsKa
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Napisano u irony mode, nadam se...
                  Наравно да је иронија.

                  Comment


                  • čisto da primetim...
                    da smo imali Milutinova samo za finalnu sa slovencima,
                    ali poderali bi ih u kompletu sve sa ludim Dragićem.

                    Comment


                    • A lepo smo Kronos i ja zamolili da ne vređate igrače, trenere...razumem ja frustriranost igrom naših igrača, razumem i nemoć ali ne razumem da možete ovako da se izražavate a onda ćete negde za mesec ili dva da sečete vene na neku dobru partiju vređnog igrača.
                      Live je tema pa je samo brisanje palo, da ste to napisali na "običnoj" temi došlo bi do seče.
                      Sram vas bilo na upisima (lako ćete se prepoznati).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ali kako Feldina nije blam bar od Ročestija i Antića da ovako pozira na parketu.
                        u ni jednom porazu nije iskočio da povuče, da pokaže klasu, znanje...stav.
                        i to jedno usrano bacanje nije zaslužio sa ovom alibi košarkom.

                        Ročesti prelazi igricu na svakoj tekmi jer nema sa kim da kombinuje.
                        Ako izuzmemo učinak Jovanovića, Ročesti ima veći index od kompletnog tima Zvezde večeras,
                        dok šminker Feldin za to vreme laganeze kao na promenadi.
                        Tipičan Tomson ,,Almost famous" tip igrača...rodila ga majka, zdrav, pretegnut, talentovan...
                        sve ima ali nigde kintu neće opravdati, pa još sto timova da promeni.

                        Vojvodo brate mili okani se ćorava posla.
                        Eno ga Miličić Darko čeka te ko zapeta puška...pičvajze da pravite da gore splavovi.
                        Last edited by Wingwalker; 17-11-17, 22:03.

                        Comment


                        • Dangubić kreće na ulaz, Lesor izlazi u sredinu, pravi blok i zatvara mu prodor.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Ali odbrana i skok ne postoje , ja ne verujem vise.

                            Comment


                            • Gleda li neko preko HR Arene? Kako se zove komentator? Sjajan je, kao i uvek.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • odbrana losa ,skok katastrofa ,ne deluje da imamo sistem ,nesto po cemu smo prepoznatljivi ,ne svidja mi se Lesor u pocetnoj petorci

                                Comment

                                Working...
                                X