Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22
    Niko ne kaze da ima,a ti mozes da odjebes sa zvezdine teme lagano i idi gledaj Albu.
    Gledam veceras vas - da nije zabranjeno?
    Originally posted by 011 View Post
    Itekako ima. U pioniru bi bila totalno drugacija prica, pa i u polu-praznom.
    Sa ovakvim pristupom utakmici , moze da se igra i na Adi - ucinak je isti.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ajde bre Kronose,zajebi covece vise da piskaras na nasim temama.
      Vec mesecima konstantno imas xy puta vise upisa na nasoj temi nego na temi KKP,konsantno provociras i posle delis banove.
      Ajde odjebi vise odavde i prestani da provociras.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Gledam veceras vas - da nije zabranjeno?

        Sa ovakvim pristupom utakmici , moze da se igra i na Adi - ucinak je isti.
        Bas u tome i jeste poenta, sto u pioniru sigurno ne bi bio ovakav pristup u 100 puta vrelioj atmosferi, a ni csk-a ni sudije ne bi bili u ovakvom izdanju. Naravno da ne bi zvezda pobedila da se razumemo ali utakmica ne bi bila ni nalik ovome.

        Comment


        • igramo na bazi ... ABA pre svega.

          ali odradismo i ovo nekako.

          Comment


          • Ova priča o Pioniru i Areni me neodoljivo podseća na određeni organ, njegove dlake i uticaju istih na njegov učinak. Izgubili smo od najbolje ekipe u prvom delu EL, ništa idemo dalje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Sta vam je sad Kronos kriv i sta je to covek lose napisao? Ne razumem to brecanje na ljude samo zato sto pisu na temi rivala...sta treba ogradu da stavimo??? Pa idite na ono djubre od RSB-a pa prosipajte tu "navijacku" mrznju...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Sta vam je sad Kronos kriv i sta je to covek lose napisao? Ne razumem to brecanje na ljude samo zato sto pisu na temi rivala...sta treba ogradu da stavimo??? Pa idite na ono djubre od RSB-a pa prosipajte tu "navijacku" mrznju...

                Ja se slazem.. Mucno mi je vise da citam prozivanje kronosa na svaki njegov post. Nigde ne pise da Grobar ne sme da pise na nasoj maticnoj ili live temi.. Ni jedan njegov provokativan upis nisam video ili nasladjivanje rezultatom.
                Skacete na bilo koji njegov komentar, sta god on napisao.. Smeta vam sto u opste pise..

                Comment


                • Originally posted by Jimi22
                  Niko ne kaze da ima,a ti mozes da odjebes sa zvezdine teme lagano i idi gledaj Albu.
                  Originally posted by 011 View Post
                  Itekako ima. U pioniru bi bila totalno drugacija prica, pa i u polu-praznom.
                  Originally posted by Jimi22 View Post
                  Ajde bre Kronose,zajebi covece vise da piskaras na nasim temama.
                  Vec mesecima konstantno imas xy puta vise upisa na nasoj temi nego na temi KKP,konsantno provociras i posle delis banove.
                  Ajde odjebi vise odavde i prestani da provociras.
                  Kao sto ne branim nikom sa vase strane da pise po KKP temama, niko ne moze da brani ikome da prati vase utakmice i komentarise. Banove delim iskljucivo kad komunikacija predje u prostakluk i predje svaku meru vaspitanja. Razumem da si u afektu zbog ovakve utakmice, nije ni meni svejedno zbog toga (voleo bih da sam gledao dobar mec umesto ovog treninga) - ali pokusaj da se uzdrzis u svom besu pre nego sto nesto napises.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Ajde bre Kronose,zajebi covece vise da piskaras na nasim temama.
                    Vec mesecima konstantno imas xy puta vise upisa na nasoj temi nego na temi KKP,konsantno provociras i posle delis banove.
                    Ajde odjebi vise odavde i prestani da provociras.
                    Nema naše i vaše teme, sve teme su NAŠE, nikom nije zabranjeno da piše na bilo kojoj temi PDF sport/košarka.
                    Sledeći ko bude bilo koga terao sa BILO KOJE teme biće automatski banovan.
                    Last edited by nebitan; 15-11-17, 20:07.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Čovek apsolutno ima pravo da piše šta misli koliko god se ja sa tim (ne)slagao.
                      Ja ne gostujem na temi KKP/FKP, ali to je moj problem a ne bilo koga drugog.
                      Na kraju krajeva nema ni navijačke strasti bez podbadanja.

                      Comment


                      • Mogu da razumem da su bolji, i jesu, na svakoj poziciji... mogu da razumem da neće lopta u koš ALI ne mogu, nikako ne mogu da razumem ovakvo lelemuđenje na terenu i predaju u prvoj četvrtini. To mi je prejadno i nepošteno i prema onima koji su u Areni i onima koji su ispred TV-a.
                        Alimpijević je možda talenat ali njegovo mesto je kao recimo Jovanović pored DV-a, kao Pozeko pored Mršića...trenutno je dobar za pomoćnika.
                        Verujem da sa dobrim trenerom i ovi igrači bi izgledali daleko bolje, i ne bih daa polemišem nov ovaj, nov onaj, dva meseca košarke a oni izgledaju kao novoskupljena ekipa sa basketa...prangijaju za tri (jbg dobiće batine ako uđu u reket), koliko je ta igra za tri poena u glavama igrača kada oni ne vide samog(zapravo ne očekuju) našeg igrača u srcu reketa, poražavajuće.
                        Ne znam da li smo dotakli dno, ni da li smo blizu, ali da je ovo loše, jeste.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Nema naše i vaše teme, sve teme su NAŠE, nikom nije zabranjeno da piše na bilo kojoj temi PDF sport/košarka.
                          Sledeći ko bude bilo koga terao sa BILO KOJE teme biće automatski banovan.
                          Samo što su neki upisi za "tata" temu, a ne da se širi po svim temama kao što se dešava ...
                          otvorili ste temu za takve upise, OK ... al nemojte zagađivati ostale, a to se upravo događa.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Kao sto ne branim nikom sa vase strane da pise po KKP temama, niko ne moze da brani ikome da prati vase utakmice i komentarise. Banove delim iskljucivo kad komunikacija predje u prostakluk i predje svaku meru vaspitanja. Razumem da si u afektu zbog ovakve utakmice, nije ni meni svejedno zbog toga (voleo bih da sam gledao dobar mec umesto ovog treninga) - ali pokusaj da se uzdrzis u svom besu pre nego sto nesto napises.
                            Ne razumem zasto si mene svrstao sa ovim komentarom, kada te nisam napao niti terao sa teme, a ne daj boze vredjao ?

                            Comment


                            • Alimpijeviću uvedi Nelsona
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Gospode boze na sta licimo.

                                Comment

                                Working...
                                X