Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbni mu mater Dobriću ne smeš da mašiš dva otvorena šuta
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cemu ovoliko sutiranje za 3 kad ne ide?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Samo udri za 3
        Koliko smo puta sutnuli za 3 u prvoj cetvrtini?
        Jedno 8 puta

        Comment


        • Strašno da ove sezone imamo navodno isti ili malo manji budzet nego prošle, a duplo goru igru. Ovo sto mi igramo je bez ikakvog smisla, mrcvarenje.

          Comment


          • Ne može da se uđe u reket, kao da je bodljikava žica oko. Nestvarno impotentna igra pod košem. Zato i siluju za 3...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 3/9 za dva i 2/11 za tri trenutno.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • U prvoj i sada nas Bjelica uništi, kolio je znao da nas drži u utakmici, sada nas ukopava.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by VladaVlada View Post
                  Strašno da ove sezone imamo navodno isti ili malo manji budzet nego prošle, a duplo goru igru. Ovo sto mi igramo je bez ikakvog smisla, mrcvarenje.
                  Samo sto je proslogodisnji tim formiran 4 godine ovaj je formiran pre 2 meseca , velika je to razlika

                  Comment


                  • Ništa se ja ne brinem, proćemo mi ovaj period, proćemo ovu sezonu... Samo iz jednog razloga, jer znam i kako smo igrali i izgledali prvu godinu kod Radonje kad je 97% javnosti tražilo njegovu ostavku. Preslikana situacija, stranac koji igra na ivici divljanja, kamara mladih, nepoznatih i krajnje neobučenih igrača i pokoj matorac da sve to poveže. Izaćemo iz svega na pravi put jer smo bili već na ovom putu.

                    Comment


                    • Lazićeva igra u napadu se svodi na postavljanje blokova, jednom je prošlo drugi put su mu sudili faul
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Ništa se ja ne brinem, proćemo mi ovaj period, proćemo ovu sezonu... Samo iz jednog razloga, jer znam i kako smo igrali i izgledali prvu godinu kod Radonje kad je 97% javnosti tražilo njegovu ostavku. Preslikana situacija, stranac koji igra na ivici divljanja, kamara mladih, nepoznatih i krajnje neobučenih igrača i pokoj matorac da sve to poveže. Izaćemo iz svega na pravi put jer smo bili već na ovom putu.
                        Brte ovo je lajv tema
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Daj malo Lessorta. Bar nudi neku drugu dimenziju u igri. Sve se unapred zna kako će se završiti svaki napad. Ne može biti gore od ovoga nikako.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Al vodi utakmicu kouc al

                            Comment


                            • Keselj

                              Pa ove utakmice postaju zabavne

                              Comment


                              • Alimpijević ne zna gde udara. igra mu se sastoji u šutevima za tri poena, očajno.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X