Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desavalo se da u Beogradu sudije sude lose ali prvi put vidim ovako drasticno neujednacen kriterijum.Koji je trener ono rekao da igrac koji ne ume i nemoze da postigne kos ne treba da se bavi ovim sportom vec nekim drugim?
    Last edited by ikaluka; 02-11-17, 17:55.

    Comment


    • Lipsase nam nosioci

      Comment


      • Najveći problem u odbrani su bekovi, Hackett nažalost školuje Lazu cijelu prvu četvrtinu, sve ofanzivne skokove su pokupili jer je visoki morao da rotira i čuva obruč.

        Ne znam baš da li Ročesti zaslužuje onoliku slobodu u napadu, radi stvari koje ni na basketu nisu dozvoljene... Ali kul, reče neko dobar je rezultat kakvi smo, i jeste, ali i oni su bruka loši. Napad nam je nulica trenutno, James ima jako čudne poteze; malo ubrzati igru ne bi bilo loše. Napadati sa Bjelicom sa posta, dupliraju uvijek i treći (bek) se spušta u reket, Alimpije treba da postavi Dobrića ili Jamesa na weak side pa da se prangija.

        I da, ako ovo ne zaškakilja Čovu za Kvinsija onda ne znam šta će, kako je dobra i moderna ideja imati nekoga poput Wrighta na 4 u napadu, možeš svašta da radiš.

        Comment


        • Teska sramota koliko nas kradu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • HOCEMO LI DOBITI FAUL ?

            Comment


            • Nasa ubedljivo najslabija utakmica ove sezone, srecom ni Brose nista ne igra pa jos imamo nekakve sanse.

              Comment


              • Lamonika vrati se!

                Comment


                • Ovo je neverovatno....pa sram vas bilo govna narandzasta...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ove sudije stvarno sacekati posle meca i prebiti.
                    Ovo jos nisam video.

                    Comment


                    • Nikad ali nikad nisam kukao na sudjenje....ali ovo je cista oruzana pljacka...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Da je Alimpije pametan i da povuce ekipu, ali jbg, svi cvikaju od smrdljivog covica.
                        Povuci ekupu i cao, kakva god kazna bila caki i po cenu izbacivanja iz EL, lopovska organizacija.
                        Last edited by Manda77; 02-11-17, 18:21.

                        Comment


                        • Mora Feldeine da se probudi
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Kakvo povlačenje ekipe, treba igrati na maks kao Lesor, pokušati da se ne obraća pažnja na sudije i nekada i da Bjelicu vidim na klupi.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mora Feldeine da se probudi
                              Feldin je proslo kolo odigrao vrhunski mec, kada ce odigrati sledeci od 4-5 koliko odigra vrhunskih u sezoni videcemo.

                              Comment


                              • Sva je prilika da završavamo utakmicu sa Jankovićem i Apićem
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X