Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • idemooooo!!! gazi zvezdo!

    Comment


    • jbt, ne znam kako neke likove ovde nije sramota ... bar dupeta, ako obraza nemaju
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Neverovatno, nisam siguran kako smo pobedili
        Rutinski

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Nisi zaslužio, ne veruješ u ovaj tim, trenera ...
          Slažem se.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            jbt, ne znam kako neke likove ovde nije sramota ... bar dupeta, ako obraza nemaju
            Sramota je za ljude...botovi su ti kao roboti...no feelings
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Imali smo sreće
              Sreca je sastavni deo igre ako joj das sansu.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sad ide ono najsladje:
                I told you sooooo

                Dodjete mi svi po 10 marki, bez izuzetaka
                El može jedna reputacija, nešto sam dekintiran u zadnjih par decenija ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • odlican potez spahije tri minuta pre kraja vadi kola uvodi bartolomea. rocesti 32 minuta, feldin 38

                  Comment


                  • Feldin 19 pts, 8 asistencija, 4 ukradene i kidanje u odbrani. Rocesti...ma nije ni potreban stats za njega, alfa i omega.

                    Comment


                    • Svaka cast momci velika pobeda !!!

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Sreca je sastavni deo igre ako joj das sansu.
                        Moram da te pohvalim za večerašnje konstruktivne postove, prijatno sam iznenađen
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bez Dangubica, uz kriminalnu odbranu u prvom poluvremenu. Imali smo srece sto Makabi nije zainteresovan za sopstvenu timsku odbranu. Sve u svemu nadam se da ce Danguba biti spreman za sledeci evroligaski mec.

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Nisi zaslužio, ne veruješ u ovaj tim, trenera ...
                            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                            Sram me bilo.
                            Ne pisali ti pre 20 min da riba smrdi od glave[emoji848]
                            Ne verujem kao ni ovi ljudu u Areni veceras.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                              Sram me bilo.
                              Ne pisali ti pre 20 min da riba smrdi od glave[emoji848]
                              Ne verujem kao ni ovi ljudu u Areni veceras.
                              Poenta je sto nasa igra ne lici na igru kad igra Jankovic i Radicevic u istoj petorci. Tad izgledamo jako bedno, tako da je osecaj jako mucan. Iscedili smo igrace danas, dugorocno sa ovakvim minutima nece da moze.

                              Comment


                              • svaka cast momcima i treneru, ali ne bi trebalo zbog ove pobede lose stvari gurnuti pod tepih. bravo momvi, bravo alimpije, covicu mislite o tome!

                                Comment

                                Working...
                                X