Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Шутерска клиника Макабија. Поново слабо градимо обруч, Болден јебе кеву али у туђем дресу.

    Comment


    • Koliko mi losu odbranu igramo.
      Bukvalno se ne zna ko koga cuva.

      Comment


      • Isprangijaše nas ovi samo tako.
        Ubiše svi.
        Ko god uđe ubija kao onaj što je izašao.

        Comment


        • Ovo je najgore poluvreme otpočetka sezone.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ако Муслина замени Пикси мого би тренер на каљење у ФМП код Симанића мало. Јеби га, баш лоше иѕгледамо. Ово да играмо до прекосутра нећемо стичи и окренути. Нападачка продукција и постоји док се као лимун не исцеди Фелдин и Антић, али одбрана шта то беше... Фале нам добри играчи у ростеру.

            Comment


            • Kako se napravi izmena Roch - Radicevic tako momentalno krece da se topi razlika i raspada nasa igra...Jankovic je vrlo upitnog IQa, cak i kad je 2 puta sam na sutu bio on umesto da se namesti jer oko njega nema na 3m nikoga on pripaljuje kao da sutira na All Star 3pts contestu! Mali Jovanovic ne zna mnogo ali za razliku od Jankovica bar pokazuje zelju i borbu.
              Last edited by Vinsanity87; 26-10-17, 18:56.

              Comment


              • Strahota na šta mi ličimo?
                Strahota na šta liče pojedini košarkaši i za to primaju preko 150K evra.
                Strahota na šta liči ovo što mi igramo u defanzivi.
                Strahota na šta mi ličimo kad Ročesti izađe da odmori.
                Strahota i sramota na šta liči ovaj Janković.Ja lošijeg igrača odavno nisam gledao
                u našem dresu.
                Strahota koliko je Radičević u strahu,on bre ne sme ni da šutne više kad je sam,samopuzdanje 0.
                Strahota kakvu defanzivu mi igramo,kakva iskakanja komična.Lesor prednjači.
                Strahota kako gradimo obruč,kako kontrolišemo skok.
                Strahota kakvu energiju pokazuju oni što imaju upola manje minuta od nosilaca igre (Dobrić;Janković;radičević)

                Samo da pohvalim ovog malog Lazarevića na kraju.Nema ni IČ talenta kao pojedini,ali ima muda,ima čuku,ima stav.
                Pokazuje bar na parketu da mu je stalo,a ne poput Jankovića koji ima stav kišne gliste.
                Jebo ja dečko tvoju košarkašku logiku,talenat,fizikalije Bogom dane.Imaš mala muda,srce komarca.
                Da sam umesto Laze ,pojedine bih šamarao.
                Last edited by Talični Tom; 26-10-17, 18:53.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Мени Добрић не изгледа баш толико лоше. Оваквом игром ми Аба лигу да освојимо нећемо.

                  Comment


                  • Riba od glave smrdi ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Ja ocekujem seriju promasaja Makabija u drugom pp.

                      Comment


                      • Zapravo sa Lesorom i Jovanovićem smo najbolje izgledali, imali kakvu takvu kontrolu skoka, bili na -2 i imali par puta priliku da izjednačimo ili povedemo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • svaka cast nasoj skauting sluzbi i onima koji su sastavili ovakav tim.ovo je negledljivo. i pored toga smo se ni sami ne znamo kako drzali na 4, 5 razlike i za dva napada odose nam na 10. bice ovo mucenje od sezone, potencijala da bude bolje, ama bas nigde nema, moze biti samo gore kad padnu bjelica, pero, rocesti...

                          mnogo bi nam znacila pobeda protiv cedevite za samopouzdanje

                          Comment


                          • Da odbrana dobija utakmice, mogli smo se uvjeriti zadnjih par godina. Nazalost, u ovom momentu smo miljama daleko od bilo kakve smislene odbrane.

                            Comment


                            • Strucnjaci koji su stavili mikrofon kod klupe Makabija ili gde vec ,su stvarno bolidi prve klase,ne mora jos oni uzvici da me nerviraju posle svakog kosa njihovog
                              sigpic

                              Comment


                              • O ovoj našoj sezoni dovoljna je ilustracija
                                da je Bjelica glavni protagonista i jedan od najboljih naših igrača.
                                Prošle sezone je dobijao minute kao juniori.
                                Kad je sve rešeno.

                                Comment

                                Working...
                                X