Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Nema potrebe za ovim
    Slažem se, čemu ta količina mržnje kao da ti je pobio pola porodice?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by StefDs View Post
      Lik je bas suprotno, izuzetno inteligentatn. Tek se privikava na igranje u Evropi.

      Treba mu pruziti sansu jos neko vreme da vidimo kako ce se uklopiti, pa tek onda suditi.
      Mani te floskule privikavanja igre u Evropi. U Evropi se igra takodje ista igra jbt. Postoji neko minimalno prilagodjavanje ali lik pravi smešne faulove, ne skače, ne šutira kada treba. Kakvo crno privikavanje.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Možda ima IQ 180, za košarku je glup ko kurac. Jedan košarkaški rezon i potez se ne može kod njega naći. A u napadu jedino vidi koš, ništa drugo ne postoji. Pa nisi Džordan, mamlaze naduveni. Ko si ti da svaku pripališ na koš (ili konstrukciju koša, ono malo pre je jedan od najsmešnijih poteza u istoriji sporta)??????

        Laza je bio blizu da ga išamara već protiv Barse, cenim da če da popije po pičici veoma skoro.
        Ne vidim potrebu za tolikom nervozom, ove greske nisu strasne ako on nauci nesto iz njih.
        Medjutim, ako nastavi ovako da li mislis da ce ga neko tolerisati?? Pa naravno da nece, zato mu treba dati vreme da vidimo da li je nesto naucio i da li se uklopio, pa tek onda podvuci crtu.

        I da, slozio bih se sa tobom da izgleda malo nakurceno na terenu. (Ne znam iz kog razloga)

        Comment


        • Jako tanko svi, nema tu sta da se izdvaja bilo ko. Ovo je kurchina prilicna od igre. Ne zelim da pricam o tome da te trpa Musa i lik koji se pre nedelju dana prikljucio ekipi. Jako neozbiljno pre svega u defanzivi.

          Da ne papagajimo vise o iskakanju na pick, meni je totalno nejasno da za ovih 5-6 tekmi koje si odigrao do sada takmicarski da ti NITI JEDNOM ne probas nesto drugacije u defanzivi. Da promesas neku Zonu, da probas neki box, igru ispod picka itd. Apsolutno mi je to nejasno. Ne postoji jedan i najbolji nacin da se igra odbrana, ono sto jeste najgori nacin je da stalno igras jedno te isto a pritom nijednom nisi dao dobru partiju defanzivnu igrajuci to. To je meni nejasno.

          Comment


          • Ono kad Bjelica proba da cuva Musu.

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              Mani te floskule privikavanja igre u Evropi. U Evropi se igra takodje ista igra jbt. Postoji neko minimalno prilagodjavanje ali lik pravi smešne faulove, ne skače, ne šutira kada treba. Kakvo crno privikavanje.
              Da, postoji neko minimalno prilagodjavanje, ali liku se od prvog kola jebe majka konstantno i salje u Zeleznik.
              Stvarno mi nije jasno cime je to zasluzio.

              Evo vidis sada da niko ne skace sem Pere kako treba, sto je najtuznije ni ne grade svoje igrace.
              Prvi Feldin na pr.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                +94468874135684968743216856846846513578,44568
                -3 (toliki je bio indeks korisnosti pomenutog na poslednjem mecu FMPa).
                Mozete vi ljudi jos godinu dana da zivite u iluziji da klub gusi srpskog Doncica, realnost je da lik nije ni za ABA, kamoli za evroligu.

                Inace, ko je ono bese rekao da smo pojam za Cedevitu?

                Napomena za ljude koji pricaju svasta:

                Igrace je nemoguce slati u FMP pre Nove godine!!!

                Dajte ljudi, prestanite da pljujete po igracima, ja sam napisao dekkardu da imamo klupu koja je trenutno smehotres za evroligu, to nam je realnost. Nemaju dzaba Roch, Bjelica i Antic odlicne proseke u evroligi.
                Last edited by blond; 22-10-17, 17:15.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ova Cedevita je smešna ekipa. Mi ne možemo lošije da igramo i opet vodimo.

                  Comment


                  • Feldeine postigao 7 poena, završio posao za ovu utakmicu :šalim se:
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • pa odigraj nešto Feldine...karijere ti.

                      Comment


                      • Ocerupao bih Cerija kolko mi ide na onu stvar.
                        Jovanovicu rukavice pa da tako drzi/hvata loptu

                        Comment


                        • Šta beše ono, ne ume Feldeine da odigra kao sekundarni plej?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa ovi ovako ne pogadjaju ni na treningu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Jovanović može da igra neku pristojnu košarku. Jak je, nije sirovina klasična.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Pa ovi ovako ne pogadjaju ni na treningu...
                                Nisu ovako sami ni na treningu....

                                Comment

                                Working...
                                X