Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo Alimpiju ojačava temelje za mirniji rad tima...nakon dva poraza i nervoze navijača.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ovo Alimpiju ojačava temelje za mirniji rad tima...nakon dva poraza i nervoze navijača.
      Pa sad će da traže pobedu na svakoj utakmici, džaba, kako god se okreneš dupe je pozadi
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        Pa sad će da traže pobedu na svakoj utakmici, džaba, kako god se okreneš dupe je pozadi
        Kao da ne zna da bi ovde i Popovich bio na tapetu 24hr dnevno Morao bi da se pravda zasto skripi skok i sl.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Izlistacu izjutra sve postove koji pocinju sa "jeo sam..."
          Bilo je onih koji su najavljivali 6 poraza u nizu ...
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Alimpije pored terena danas.

            635998766324803682469651532_6.jpg

            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Laza roko Leni Ukića..

              Comment


              • Koliko nema osecaja Radicevic pri ovim sutevima. Kao kamenje da baca.

                Comment


                • Koliko ofanzivnih kontakata rukama sudije 'oprastaju' Ceriju i Nikolsu...
                  Radicevic van vremena i prostora...

                  Comment


                  • Ko nas je jinxovo

                    Bravo Alimpije

                    Comment


                    • 9 izgubljenih lopti već [emoji35]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jankovica i Keselja oterati dok nije kasno.

                        Comment


                        • Da li se sada vidi spasavanje novog Redova Rajana? (Feldin)

                          Comment


                          • Svaki put kad vidim ovo jebeno isakakanje meni dodje da idem da povracam.
                            Nama na skoro svakoj poziciji treba igrac, malo je reci da je Feldin ocajan.

                            Comment


                            • Feldin i Radicevic-malo je reci katastrofa,mi bukvalno nemamo drugog pleja.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21
                                Janković je definitivno nagluplji igrač kog sam ikada gledao, a nije da je konkurencija mala. Plus je neviđeno bezobrazan i neodgovoran. Jeziv kreten.
                                Nema potrebe za ovim

                                Comment

                                Working...
                                X