Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autoput u nasem reketu. Neverovatno.

    Comment


    • je l ce da shvati alimpijevic da dobric ne moze da cuva gordica aloooo

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Teško može neko ko NE RAZUME osnove nečega, bilo čega, u ovom slučaju košarke, odjednom da postane upotrebljiv.

        Dečko jednostavno NE SHVATA šta treba da radi na terenu. On se čovek malo pre iskreno isčuđavao otkud njegov čovek sam kao duh i kako to da ubacuje trojku svaki put.
        A koliko mu je to dao trojki? Gde treba da stoji na terenu?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ceo mec igra 1 na 1. Ali ceo mec.

          Comment


          • Zasluzeno nas otrtise djetici...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Isto kao protiv Zalgirisa...Zasto jurimo 3pts

              Comment


              • Zasluzena pobeda Buducnosti.
                Mi vec tri jebena meseca treniramo samo ne znam sta?

                Comment


                • Mnogo smo grešili i onog trenutka kada je Pero isključen, mi smo pali. Zaslužena pobeda Budućnosti.
                  Mislim da bi trebali da pojačaju sa treningom.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Jbn ce biti ovo...

                    Comment


                    • alimpijevicev poraz...pokusavam da skapiram al ne mogu, u roku 2 minuta sece izmenama dobrica i lazica ceo jebani mec...kako igrac da udje u mec kad ga jebes izmenama

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Zasluzeno nas otrtise djetici...

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by ivica14 View Post
                          alimpijevicev poraz...pokusavam da skapiram al ne mogu, u roku 2 minuta sece izmenama dobrica i lazica ceo jebani mec...kako igrac da udje u mec kad ga jebes izmenama
                          Ako ne možeš da skapiraš, pitaj, a ne da optužuješ koga stigneš i ko ti prvi padne na pamet. Menjao je ovu dvojicu zbog čuvanja Gordića, da bi zadržao intenzitet odbrane. Sa trenerske strane ispravno, da li će to da prođe na terenu je druga stvar.

                          Comment


                          • Gordić je prvo krenuo da buši Dobrića, uveo je Lazu, onda je počeo da buši Lazu, vrato je Dobrića.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Laki, utakmica je odavno završena
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bravo ja...
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X