Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Mitar ti ne trosi lopte pre svega. Nece da ti napravi gomilu promasenih zicera, nece da primi 20+ stalno. Ima manju ulogu u timu (kao sto i Bjelica mora da ima, s obzirom da mora da igra). I to je sve korisnije za tim.

    Zamisli recimo da mi na ovakvog Lessorta igramo stalno i da on dobija 30 minuta i 12-15 suta po tekmi? I on bi indexno imao brojku pozitivnu, ali jel to najbolji nacin da igras? Ne to je Khimki Lite. Nase najbolje partije su bile kad se raspodeli uloga i lopta na 5-6 igraca. Svako odradi neku rolu. Milko je volume igrac, koji je uz to neefikasan u napadu da bi mogao da bude vredan tolikog volumea. On recimo da igra FIBA ligu sampiona, njegov volume bi bio opravdan jer bi toj konkurenciji mogao efikasno da trpa. Ovde ne moze.

    O defanzivi necu ni da trosim reci. Tu je covek totalni potop, cak i kad odigra u napadu korektno...
    Naravno da Milko uzima toliko šuteva kada igra duplo više nego Mitar prošle sezone. Slažem se s ovime napisanim i mislim da bi Milko najbolje partije pružao kada bi igrao 15 minuta. Ja bih forsirao sada Jankovića što više, samo možemo dobiti, a pritom je već bolji od Bjelice. Samo što nije Milko kriv što igra ovoliko.

    Comment


    • Meni je od pocetka sezone najveci problem nedisciplina u igri.
      Posebno u odbrani.

      Comment


      • Milku treba revidirati i ugovor i minutažu. Jedan od najskupljih a očajno igra skoro celu sezonu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Milku treba revidirati i ugovor i minutažu. Jedan od najskupljih a očajno igra skoro celu sezonu.
          A ti misliš to može tek tako, samo poželiš mahneš čarobnim štapićem i skineš 100k sa ugovora?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Milku treba revidirati i ugovor i minutažu. Jedan od najskupljih a očajno igra skoro celu sezonu.
            Kao Milutinoviću?

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Naravno da Milko uzima toliko šuteva kada igra duplo više nego Mitar prošle sezone. Slažem se s ovime napisanim i mislim da bi Milko najbolje partije pružao kada bi igrao 15 minuta. Ja bih forsirao sada Jankovića što više, samo možemo dobiti, a pritom je već bolji od Bjelice. Samo što nije Milko kriv što igra ovoliko.
              Kriv je trener na prvom mestu. Kriva je i u uprava koja mu je dala ove pare i to kada je bio REZERVA!!!

              Naravno kriv je i on, sto umesto da mu to bude motiv da bude bolji nego ikada, on je kurton...

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Kriv je trener na prvom mestu. Kriva je i u uprava koja mu je dala ove pare i to kada je bio REZERVA!!!

                Naravno kriv je i on, sto umesto da mu to bude motiv da bude bolji nego ikada, on je kurton...
                Znaš kako, ja nikada ne krivim igrača što je loš, makar to bila i njegova krivica. Krivac je onaj ko ga je doveo i ko ga drži na terenu. Tako da se slažem.

                Comment


                • velika sramota je ovo...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Rekreativci. Došli turistički. Nadam se da će im min 110 poena nabiti.

                    Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                    Nebrušeni mozak

                    Comment


                    • pa i nije... ipak igramo u gostima i nismo favoriti.

                      Comment


                      • pristup je los i sramotan, ne razlika..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Daj Alimpijevicu sta ce ti umorni Roch koji je celu utakmicu u kontraritmu na -20...Pa kada ostanemo i bez njega bice zbog cega...

                          Comment


                          • ROcesti rupetina, nedopustivo.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              A ti misliš to može tek tako, samo poželiš mahneš čarobnim štapićem i skineš 100k sa ugovora?
                              Ne mislim da to može tako, nego mi se čini da na kraju sezone njemu ističe ugovor i samo budala može da mu produži pod istim uslovima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Kriv je trener na prvom mestu. Kriva je i u uprava koja mu je dala ove pare i to kada je bio REZERVA!!!

                                Naravno kriv je i on, sto umesto da mu to bude motiv da bude bolji nego ikada, on je kurton...
                                Nešto se dešava sa svim našim srpskim igračima, kad pređu 30 godina praktično se u glavi penzionišu, pogledaj Pefija recimo, igra više nego ispodprosečno ove sezone, Simonović pa i Bjelica. Zaista čudan fenomen.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X