Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jel on protiv Olimpije izašao zbog nekog udarca i povrede? Možda se nije oporavio?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Feldinu je bitnije da u napadu izvede nešto ultra kul, nego da smisleno pomogne.
      Šutira baja već drugi put preko ruke nakon dužeg driblinga,
      baca pas bez gledanja koji završava u autu
      i sada ovo ludiranje nakon tri promene poseda na centru....preteraš dečko.



      edit...kao da me čuo...

      Comment


      • Janković

        6 poena na glupost
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • 80% koseva smo primili preko centara.
          Minijatura Jankovica u odbrani za neveru. Samo da bolje gradimo i cuvamo reket bilo bi daleko bolje.

          Comment


          • Ovo sto on radi nije ni neiskustvo, ni neznanje, nego cista glupost.

            Provalili su nas Litvanci da smo busni pod kosem, maksimalno su poceli to da eksploatisu.

            Comment


            • A kapiram, proziva se igrač dok ne do dođe do poena pa se prelazi na sledećeg. Može [emoji6]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nema tu nikakve filozofije. Fali nam skakač koji će onemogućiti da protivnici u jednom posedu mogu dva, tri puta da šutnu. Fali nam centar koji će tražiti igru u reketu, tražiti loptu u reketu. Mi bežimo iz reketa ko ludi. Sa takvim igračem će ovo biti dobro.

                Comment


                • Ali Lesor u ovom prodoru Micica brani prodor u levu stranu a pusta desni ulaz???????

                  Comment


                  • Biće ovo dobro. Mada ušli su i neki šutevi koji nisu morali a njih nije ni sralo nešto puno. Videćemo.

                    Comment


                    • Igra i nije neka ali rezultat je gore dole ok

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Nema tu nikakve filozofije. Fali nam skakač koji će onemogućiti da protivnici u jednom posedu mogu dva, tri puta da šutnu. Fali nam centar koji će tražiti igru u reketu, tražiti loptu u reketu. Mi bežimo iz reketa ko ludi. Sa takvim igračem će ovo biti dobro.
                        To je to, koncepcijski nam je loše složen tim, ne može se to ispraviti bez menjanja rostera.

                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ali Lesor u ovom prodoru Micica brani prodor u levu stranu a pusta desni ulaz???????
                        Lesor baš ne cveta od košarkaške inteligencije, nije njemu ni palo na pamet koju stranu da brani. Ovaj ga cimnuo i ajd ćao.

                        PS

                        Bolje ovo izgleda nego što sam pretpostavljao, mislio sam da ćemo biti kud i kamo tragičniji.
                        Last edited by Laki21; 13-10-17, 18:57.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ali Lesor u ovom prodoru Micica brani prodor u levu stranu a pusta desni ulaz???????
                          Pa rečeno je x puta da ima mali igrački IQ. Svi su hteli mitsku zver, eto je. Da ne kukamo na igrače unapred, ali ja se ne brinem. Posle 30 utakmica u EL, ABAligaši mogu da sanjaju da igraju sa Zvezdom i egal, jedino da vrate ono na jednu utakmicu, f4.

                          Comment


                          • Ja bih rekao da je ovo odlično poluvreme u ovom trenutku, uzevši u obzir da je u našem sastavu mnogo debitanata u EL za očekivati je i festival gluposti.
                            Bilo je wtf momenata ali stvarno sam prezadovoljan prikazanim u prvom poluvremenu.
                            Čim Laza nije čuvao Ulanovasa on je počeo da unosiu Dobrića u reket, kada je Laza ušao problem rešen, sa koliko samopouzdanja igra Laza u odbrani, pa čak i u napadu - kapitenski.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ništa novo već viđeno...

                              #tb

                              Comment


                              • Zalgiris nista posebno. Dobro sutiramo trojke, da nije bilo bespotrebnih faulova Jankovica bio bi rezultat drugaciji. Sve u svemu nisam odusevljen igrom Zalgirisa. Mozemo mi to, ajmo da stisnemo u drugom i dobijemo ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X