Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Sve znam ja to, ali i dalje tvrdim da nije štetočina. Možda više šteti sada kada je u očajnoj formi, ali generalno ne. Imao je on i više nego dobre partije ove sezone.
    Igrac koji igra 25+ minuta, uzima 10 suteva i vise na tekmi, i uz to dobija loptu uvek dole na postu i kad smo u bonusu, NE SME da bude igrac koji ima jednu u 3-4 tekme dobru. Ostale ispod proseka ili katastrofalne. Da je on stalno prosecan, bilo bi 200 puta bolje. U defanzivi je stalno kanal totalni, a u napadu porodi ponekad. I to je uglavnom bilo kad je izasao svez sa priprema.

    Dakle on je negativa na terenu uvez za Zvezdu. Jer nije poenta da li si dao 7 ili 10 poena i slicno, vec za ono koliko kostas sta ti isporucujes. Nama je Mitar za mnogo manje para davao vise. Samim tim je ogromna stetocina...

    Comment


    • Bravo Milko za asistenciju.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Igrac koji igra 25+ minuta, uzima 10 suteva i vise na tekmi, i uz to dobija loptu uvek dole na postu i kad smo u bonusu, NE SME da bude igrac koji ima jednu u 3-4 tekme dobru. Ostale ispod proseka ili katastrofalne. Da je on stalno prosecan, bilo bi 200 puta bolje. U defanzivi je stalno kanal totalni, a u napadu porodi ponekad. I to je uglavnom bilo kad je izasao svez sa priprema.

        Dakle on je negativa na terenu uvez za Zvezdu. Jer nije poenta da li si dao 7 ili 10 poena i slicno, vec za ono koliko kostas sta ti isporucujes. Nama je Mitar za mnogo manje para davao vise. Samim tim je ogromna stetocina...
        Bolje ne spominji Mitrovića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kod Rocha je jednostavno zamor materijala...Na nekim utakmica gde on treba da odmara bez potrebe smo ga trosili i igrao je 35+ min. Da smo imali srece sa Radicevicem mnogo bi to drugacije bilo, zato je bitno da se Ennis sto vise uvede u igru i da bukvalno podeli minutazu sa Rochom, cak i da bude zajedno na parketu u nekim momentima gde bi Roch isao na 2 i gde bi ga ne bi i u prenosu dodatno opterecivali.
          Last edited by Vinsanity87; 02-02-18, 20:45.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Ročesti štetočina. Oterati ga što pre. Daj Vilijam Gosa.

            Zar ne?
            Mislim da mašiš poentu, Ročestog odvaja samo ofanziva od proseka, u zadnjih par utakmica on je ofanzivno loš tako da ne može da kompenzuje svoju lošu odbranu i niko ga ne poredi sa Gosom.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Igrac koji igra 25+ minuta, uzima 10 suteva i vise na tekmi, i uz to dobija loptu uvek dole na postu i kad smo u bonusu, NE SME da bude igrac koji ima jednu u 3-4 tekme dobru. Ostale ispod proseka ili katastrofalne. Da je on stalno prosecan, bilo bi 200 puta bolje. U defanzivi je stalno kanal totalni, a u napadu porodi ponekad. I to je uglavnom bilo kad je izasao svez sa priprema.

              Dakle on je negativa na terenu uvez za Zvezdu. Jer nije poenta da li si dao 7 ili 10 poena i slicno, vec za ono koliko kostas sta ti isporucujes. Nama je Mitar za mnogo manje para davao vise. Samim tim je ogromna stetocina...
              Mitrović, ne zajabevaj. Ajde da je defanzivni Rodman pa da se opravdaju njegove napadačke igre, ali on nije bio ni u odbrani dobar. Bjelica pre Mitra uvek. Ne gledajući novac ovde za koji igraju.

              Originally posted by Ganac View Post
              Mislim da mašiš poentu, Ročestog odvaja samo ofanziva od proseka, u zadnjih par utakmica on je ofanzivno loš tako da ne može da kompenzuje svoju lošu odbranu i niko ga ne poredi sa Gosom.
              Nije tebi upućeno, nego ovima koji pljuju Milka, tako će i Ročestija kad-tad. Samo još par utakmica. Iako naravno Milko nikad nije bio na nivou Ročestija, ali ne zaslužuje ovakvu pljuvačinu.
              Last edited by Победа; 02-02-18, 20:44.

              Comment


              • ipak ovo ne moz da se stigne.

                Comment


                • Enis daje nema sta ali ekipa kaslje kad je on na terenu..ja bih pre njega na dva stavio...Nije mi za PG nikako..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Bravo Milko!

                    Comment


                    • Bjelica kuci polako.

                      Comment


                      • Milkooooooooooooooo
                        Pokajte se gresnici.

                        Comment


                        • Dao Milko koš
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Goooooooollll!!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Mitrović, ne zajabevaj. Ajde da je defanzivni Rodman pa da se opravdaju njegove napadačke igre, ali on nije bio ni u odbrani dobar. Bjelica pre Mitra uvek. Ne gledajući novac ovde za koji igraju.
                              Mitar ti ne trosi lopte pre svega. Nece da ti napravi gomilu promasenih zicera, nece da primi 20+ stalno. Ima manju ulogu u timu (kao sto i Bjelica mora da ima, s obzirom da mora da igra). I to je sve korisnije za tim.

                              Zamisli recimo da mi na ovakvog Lessorta igramo stalno i da on dobija 30 minuta i 12-15 suta po tekmi? I on bi indexno imao brojku pozitivnu, ali jel to najbolji nacin da igras? Ne to je Khimki Lite. Nase najbolje partije su bile kad se raspodeli uloga i lopta na 5-6 igraca. Svako odradi neku rolu. Milko je volume igrac, koji je uz to neefikasan u napadu da bi mogao da bude vredan tolikog volumea. On recimo da igra FIBA ligu sampiona, njegov volume bi bio opravdan jer bi toj konkurenciji mogao efikasno da trpa. Ovde ne moze.

                              O defanzivi necu ni da trosim reci. Tu je covek totalni potop, cak i kad odigra u napadu korektno...

                              Comment


                              • Sramotan pristup u odbrani.

                                Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                                Nebrušeni mozak

                                Comment

                                Working...
                                X