Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo neku SMS kampanju da mu otkupimo ugovor i da do kraja sezone radi kao ekonom...

    Comment


    • Dobro vece svima, ja sam Bjelica, znate ja sam stetocina.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        ali bjelica.. namerno malim slovom.. kakvo govno od igrača
        Sram te bilo za prvi deo recenice.

        Comment


        • Jebo ga ko ga dovede! Mislio sam da nas loze kad se pominjalo da dolazi. Jos ima platu k probni pilot

          Comment


          • ali koja je to štetočina sunce ti jebem

            Da li je štetniji napred ili pozadi
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Nema ni s od samopouzdanja kod Laze
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kakva životinja Janković
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nema ni s od samopouzdanja kod Laze
                  Mnogo je nesto nervozan, stalno kad nam se prosetaju u odbrani nesto se dere....mislim da je pre to, nego samopouzdanje.

                  Ali sve Enis sto je vratio, Bjelica usrao x2.

                  Comment


                  • Omić sada ne izlazi više na pik, shvatio brzo Alimpije da ne može tako.

                    Janković dominira. Ovo i dalje može da se dobije, samo odbrana.

                    Comment


                    • Kad nam je Enis njabolji na terenu rezultat i ne moze biti drugaciji...mogli smo primiti i 60 poena..dobar rezultat za igru..nadam se da cemo odigrati bolje..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ne može ovo da se dobije. Igramo odbranu kao ovce. Niko ne zna gde mu je igrač. Non stop imaju višak. Osim Enisa i Jankovića, niko raspoložen za igru.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          Jebo ga ko ga dovede! Mislio sam da nas loze kad se pominjalo da dolazi. Jos ima platu k probni pilot
                          A ti znaš kakvu platu ima probni pilot? Samo da znaš, Bjelica ima mnooogo veću platu nego probni pilot u vosci Srbije, a verujem i od probnih pilota (ako takvih ima) u er Srbiji.
                          Igra odvratno loša Bjelice i Roča i of i def. rezultat je super kakva nam je komunikacija u odbrani i kakva nam je realizacija zicera.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Jankovića maksimalno forsirati u drugom poluvremenu, probati neke varijante da ga menja Davidovac, ovu štetočinu što zicer maši i slobodne šuteve zaboraviti na klupi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kad nam je Enis njabolji na terenu rezultat i ne moze biti drugaciji...mogli smo primiti i 60 poena..dobar rezultat za igru..nadam se da cemo odigrati bolje..
                              Prva rečenica ti je ogromna glupost. Enis je veoma dobar igrač.

                              Comment


                              • Da se sada skupi pet ljudi sa foruma odigrali bi bolju odbranu od ovog jada. Deset puta sam čovek pod košem. Bruka, sramota.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X