Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Efes je grupa placenika koje boli qrac za odbranu. I to se znalo pre meca. Napisah da mi necemo imati problema u napadu vec u odbrani.
    Necemo dobiti na kos viise.
    Da samo zategnemo malo odbranu lagano bi dobili ali dzaba ovako.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Apsutno ironican.
      Malo je reci da smo ocajni, kad je Pero na terenu to i lici na nesto, ovako, katastrofa.

      Comment


      • Ova poslednja dva minuta su bila gotovo odlična.

        Comment


        • Vidi se da igraju bolje, realno je bilo oko 10 razlike... Mislim da ne mozemo dobiti ovo ali ajde da verujemo kad ima nade...

          Rekoh vise poena ko kuca...mi kad ''tankujemo'' to je onda odbrane bez...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dobro je što Simon ima tri lične od kojih je jedna nesportska, ako napravi drugu završava utakmicu. Kako smo odigrali katastrofalnu odbranu još je dobar rezultat. Malo više energije u drugom poluvremenu i preokrećemo.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Opao je kvalitet EL... Ne može ovo da se poredi sa onim od pre 2 godine kad je svaka utakmica bila na nož. Kreće u cirkus kao NBA. Možda to ostavi više prostora za razvoj igrača.

              Comment


              • Ne postoji trener koji ce da nacrta i postavi odbranu a koju protivnik nece da razbije kada je Lesor na parketu.Neverovatno koliko taj coveg igra neku svoju odbranu.

                Comment


                • Svaki sistem ima svoje mane...Trebace EL jedno 5-6-7 godina da to usavrsi bar....Mada za publiku je ovo dobro i one koji nisu ''strucnjaci'' kao mi NBA ide na brdo poena i zaradjuju ogromne para, sta im fali...Kad dodje PO onda krenem da gledam ...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nije do Lesorta, ajde manite se tih sranja...Malo vise je do Rocha...Kako je Lesort nogama zaustavio divno Brauna a ovaj posle imzuzao Jankovica...Pati taj pik ali i trener treba da utice na njega....Lesort za sada odlican po meni bar..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Lesor nema pojma. Trudi se dosta ali talenat 0. On zna kad primi ispod da treba da se ugura i šutne na koš, ne pomišlja da uradi neku fintu šuta, roling sem onog njegovog na granici koraka, da iznudi faul.. igrač koji je predvidiv.

                      Comment


                      • Slazem se da je Rocesti ako me isto ono gore u odbrani od Lesora

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nije do Lesorta, ajde manite se tih sranja...Malo vise je do Rocha...Kako je Lesort nogama zaustavio divno Brauna a ovaj posle imzuzao Jankovica...Pati taj pik ali i trener treba da utice na njega....Lesort za sada odlican po meni bar..
                          U tome i jeste problem sto Lesor jedino i moze i zna da igra indivdualnu odbranu u kolektivnoj ga u najvecem delu meca nigde nema.Kada je timska odbrana u pitanju ubedljivo najveca rupa, po sistemu "svi na levu stranu njemu jedinom nije jasno pa u desno".

                          Comment


                          • Samo cu napomenuti da smo iskakali na piku opet Sto nismo radili protiv Zalgirisa maltene uopste. Stare Ljubavi se tesko zaboravljaju izgleda kod Alimpija.

                            Comment


                            • DEBIIIIILKOOOOOOOOO!!!!! Sta je dao lik!

                              Comment


                              • Hahah, ovaj napad je morala biti neka daleka trica.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X