Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista frustrirajuće.....

    Comment


    • Mozemo da se pozdravimo sa prvim mestom.

      Comment


      • Ne vredi...ljudi sutiraju kao na treningu...samo da skines kapu, nista drugo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Kud Bjelica ne dobi petu ranije u pm
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zar poslednja dva minuta branis sa Lesorom u petorci? O Bože...

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ne vredi...ljudi sutiraju kao na treningu...samo da skines kapu, nista drugo...
              Dobro si napisao kao na treningu, odbrana ne postoji 'ladjenje muda na max

              Comment


              • Bitna utakmica je ovo bila. Tesko ce Zvezda do prvog mesta a sada, a protiv Cedevide i Buducnosti nece biti lako. Mislim da Zvezda sada ima manje od 50% da osvoji Aba ligu.

                Comment


                • Skolovani smo i trenerski i igracki.

                  Bjelica vec mirise na les. Treba mu pomoci da sto pre napusti klub i ukloni se smrad...

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ma manje od 20% sansi imamo...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Bez razloga preuzimamo.. svaki put su lagano kaznili nase preuzimanje

                      Comment


                      • Oni ako ovako u plej ofu ne budu sutirali naguzicemo ih 20 razlike , a ovakvo sutersko vece se dogadja jednom u 5 sezona

                        Comment


                        • Dodje mi da idem da se ubijem.

                          Comment


                          • 40 minuta nismo u stanju da resimo pik.
                            ZASTO JEBENO branimo.pik sa Anticem i Bjelicom u petorci.
                            Oni 40 min igraju pikpop i mi jebeno ne snizavamo petorku.
                            Last edited by Laza Kacanski; 08-01-18, 17:49.

                            Comment


                            • Samo sam realan. Zvezda je i dalje favorit za titulu, ali recimo da ima oko 45% sansi, buducnost 30% i Cedecita 24% (1% za ostale). Da je dobila ovu, bila bi ta brojka oko 60%. Ne verujem da ce buducnost da ispusti ovu sansu da bude prva u regularnom delu do kraja.

                              Comment


                              • Izgubiš od ekipe koja šutira manje od 50%
                                Za dva poena 9/28.
                                Izvedu 29 penala.
                                Pogode 16 trojki.

                                Comment

                                Working...
                                X