Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da istina,ma vrtic..a i ja sam licno na strani Kavanija...a najbolje sto je ovaj Neimar malo pre toga zapeo i nije dao Alvesu da izvede slobodnjak iako je skroz bilo za levaka..Neimar je sutirao,posle je plakao za penalom Kavani mu nije dao...protiv Bajerna bas iz razloga koji si naveo ocekujem pobedu PSZ,ovo sto oni rade su sitne gluposti i sredice se,dok u Minhenu mislim da bas ima problema trener/igraci...a i odmarali su Neimara zbog sitne pobede protiv Monpeljea cuvajuci ga za Nemce

    Comment


    • #77


      sigpic

      Comment


      • #78
        Neka ga, neka se guzva sa mocnim Edisonom za loptu. Jbg Mesi se prema njemu ponasao kao da mu je rodjeni brat iako je masu nervirao nekim potezima i u Barseloni, ali eto mu izazov kako sam kaze.

        Comment


        • #79
          Kakvu je samo on gresku napravio, siguran sam da nije ni svestan, inace bi ostao tamo gde je i bio. Sa PL, Spanije je najaca liga danasnjice, Barsa ima jednu od najdominatnijih generacija ikada, kao i Real, pa i Atletiko. I ti odes iz takve sredine u raspalu Francusku ligu, svi konkurenti prodali najbolje igrace. Izazov osvojit Francusku ligu i kup ?!!! A LS nije nikom sigurna, to je kup takmicenje, zbog najmanje greske/srece/sudije mozes lagano da ispadnes nebitno koliko si jak.

          Comment


          • #80
            PSG za poluvrijeme - pet golova. I to protiv Bordeauxa.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #81
              A Neymar sutira penal i ljubav cveta,jesu cirkus...ali ozbiljna ekipa skroz

              Comment


              • #82
                Super Mariooooooooooo

                Comment


                • #83
                  Gledate li ovu poslasticu

                  Kakva bomba Traorea

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • #84
                    Nemoj tako Nabile, ruzno je brate moj mocni
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #85
                      Malcolm iz Bordoa,ozbiljan igrac oko koga ce se otimati velikani uskoro

                      Comment


                      • #86
                        Povezivao se s Barcom ovog ljeta

                        Mislim, nije to bilo toliko ozbiljno, ali eto bio je u prici .

                        Da, fantastican igrac i mogla bi bas, bas dobra cifra puci
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #87
                          Gazi nejac veliki Rudi !

                          Krivo mi je, ali kapa do poda gospodine Edinsone !
                          Last edited by Dale; 22-10-17, 21:52.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #88
                            E koliko mi je zao sto nije pobijedio Marsej. Odavno nisam ovako gledao neku utakmicu sa dozom nervoze. Kakva samo atmosfera na stadionu.

                            Ne sjecam se da mi je neka ekipa bila antipaticna kao ovaj PSZ. Od trenera pa do igraca. Emerija sam gotivio strasno kao trenera, ali toliko mi se srozao u poslednje vrijeme da je to nevjerovatno. Kakvo je samo to radovanje za 2:2 protiv ekipe od koje si neuporedivo jaci.

                            Marseju svaka cast.

                            Comment


                            • #89
                              A jbg to je najvece rivalsto u Francuskoj, Pariz vs Marsej otud i sve ono sa tribina i radovanje ne podnose se ko Zvezda i FKP ovde,ja volim Marsej ko sto sa vec negde i napisao navijam za njih tamo,al ne smeta meni PSZ uopste iako mislim da zasluzuju boljeg trenera,nije los Emeri,al mislim kad bi imali nekog iz samog vrha,tipa da ih sad vodi Anceloti da bi bili prvi kandidat za LS i pored RM

                              Comment


                              • #90
                                PSZ je spreman da do januara otpusti Emeria,a spominje se Murinjo izvor Dankan....

                                Comment

                                Working...
                                X