Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za razliku od one ruke Valensije ovo je cist penal.
    sigpic

    Comment


    • Ako nije sviran znači nije bio [emoji23]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Vucicemo novog runija godinama. Kakva olupina guši Martiala i Rashforda, plače mi se

        Comment


        • Ali zasto se onda gledao VAR? Gledalo se da li je ruka, bila je ruka, pomerio ka gore cak, i onda ipak nije penal.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Za razliku od one ruke Valensije ovo je cist penal.
            Cekaj pa ovo je jos blize bilo a polozaj ruke prirodan,kad je mogao da je skloni a, nije je ni podigao, ni isao njome ka lopti,ne znam isto kad je bila napucana na Valensiju

            NSG.pa gledao se polozaj ruke i dal je isao ka lopti,ako je digao,mozda nisam dobro zapazio onda jeste penal,al ako je nije micao ,onda nije,meni je delovalo da kad ga je udarila lopta da je ruka tek onda otisla ka gore,al kazem ajde mozda nisam ja dobro video
            Last edited by 61563; 19-05-18, 18:53.

            Comment


            • I zašto je izbacio Lingarda, kad je bolji igrac od Sancheza

              Comment


              • United može potrošiti milijardu funti, možemo dovesti Nejmara i druge svetske zvezde mi pod ovakvim stručnim vođstvom i filozofijom dotičnog možemo gledati samo 'vakav skrnavi fudbal.
                Jer ovo što gledamo na Vembliju i u većem delu sezone je sramno i za svaku kritiku/osudu.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Fiksni pa ovde se vidi kretanje ruke igraca prema lopti dok je Valensiju pogodila lopta u pokusaju blokiranja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Svaki pokusaj Younga da centrira zavrsi na nekom polu-lažnjaku koji ne donese nista
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Alonso se premislja oko lijeve i desne noge ko seljačka mlada
                      Tako je. Zbog toga mi je i drago sto im nije nakon toga svirao penal.
                      Ono je morao da da.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Cekaj pa ovo je jos blize bilo a polozaj ruke prirodan,kad je mogao da je skloni a, nije je ni podigao, ni isao njome ka lopti,ne znam isto kad je bila napucana na Valensiju
                        Kako misliš prirodan položaj ruke? Jel ti držiš ruku podignutu i tako šetaš ulicom?

                        Ruka nije bila uz telo, pa da kažeš prirodan položaj. A na to sve da dodamo što nije ni pokušao da je povuče.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pogba promasi FA kup.
                          sigpic

                          Comment


                          • Murinjo od tapšanja nema vajde.
                            Morao je Pogba zakucati loptu.


                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Vucicemo novog runija godinama. Kakva olupina guši Martiala i Rashforda, plače mi se
                              Tocno tako, vise napravio martial u 10 min nego Alexis u 80
                              Pruža partije u rangu Rooneya lani


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Kako misliš prirodan položaj ruke? Jel ti držiš ruku podignutu i tako šetaš ulicom?

                                Ruka nije bila uz telo, pa da kažeš prirodan položaj. A na to sve da dodamo što nije ni pokušao da je povuče.
                                Ma pusti Fiksnog on i Gojko traze samo povod za kavgu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X