Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imena forumaša - novi nickovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by bbaza View Post
    ovde nema politike
    Nesuglasice nisu bile vezane za politiku, već su nastale u sportskom delu foruma.
    Ono što se pre neki dan dešavalo na politici nije nesporazum već mizerija u režiji Sajberke i botova. Inače drago mi je što nema politike na ovom forumu, i što se mene tiče, trudiću se da ne prismrdi u fudbalskom delu.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • #62
      Ja sam tebe predložio za moderatora na pdf fudbal i na b92 ali se niko nije udostojio ni da mi odgovori a kamoli realizuje
      This is the beginning of your day
      Life is more intricate than it seems
      Always be yourself along the way
      Living through the spirit of your dreams

      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

      Comment


      • #63
        Originally posted by Constantin View Post
        Nesuglasice nisu bile vezane za politiku, već su nastale u sportskom delu foruma.
        Ono što se pre neki dan dešavalo na politici nije nesporazum već mizerija u režiji Sajberke i botova. Inače drago mi je što nema politike na ovom forumu, i što se mene tiče, trudiću se da ne prismrdi u fudbalskom delu.
        Politika je dozovljena samo u off delu i to u minimalnom obliku, sto se tice domace politike. Otprilike, svi smo na istoj strani, pa do sukoba i ne moze da dodje.
        A bilo kakva ex-yu prica je najstroze zabranjena.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #64
          Pametno.

          Comment


          • #65
            Originally posted by bojanaBG View Post
            Politika je dozovljena samo u off delu i to u minimalnom obliku, sto se tice domace politike. Otprilike, svi smo na istoj strani, pa do sukoba i ne moze da dodje.
            A bilo kakva ex-yu prica je najstroze zabranjena.
            Stander malo,na kojoj smo strani svi? Nasoj?

            Comment


            • #66
              Originally posted by Clash View Post
              Stander malo,na kojoj smo strani svi? Nasoj?
              SporCkoj, Clashe, sporCkoj.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #67
                Originally posted by kronostime View Post
                SporCkoj, Clashe, sporCkoj.
                Nadam se Gazda, ali mao preventive nije na odmet u sajber worldu;)

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Clash View Post
                  Stander malo,na kojoj smo strani svi? Nasoj?
                  je l' postoji neka druga osim nase?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #69
                    Dok nas ne nazivaju huliganima, sipkasima, nizim bicima..... sve je OK.
                    Da nas ima raznih - ima nas i to je dobro, sve dok se postujemo.
                    Last edited by kronostime; 08-08-17, 18:37.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      je l' postoji neka druga osim nase?
                      Naravno, postoji i njihova strana
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by kronostime View Post
                        Dok nas ne nazivaju huliganima, sipkasima, nizim bicima..... sve je OK.
                        Da nas ima raznih - ima nas i to je dobro, sve dok se postujemo.
                        А и ти си баш осетљив.То хулиган и шипкаш, мени уопште не смета.;)

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          je l' postoji neka druga osim nase?
                          E Bojana da si bila tamo gde smo mi bili videla bi dark side of the moon
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            A bilo kakva ex-yu prica je najstroze zabranjena.
                            Šteta...ja imam puno lepih ex-yu priča.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Constantin View Post
                              Šteta...ja imam puno lepih ex-yu priča.
                              Slabo se odrazila. Ex Yu sport je poželjna priča, počni negdje od Metaloplastike ili još prije u vrijeme bjelovarskog Partizana.

                              Comment


                              • #75
                                Evo da se odrazim ispravno, ex-yu prica dozvoljena, ex-yu politika nikako
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X