Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ja ovde na napisem ponovo, NEBOJSA COVIC je kriv za ovu sezonu, bez cinizma ili ironije. AKo ne razumes ili si nepismen ( Dekard neka da ocenu) pa ne razumes sta sam napisao onda ti stvarno ne mogu pomoci.

    Radonjic je napustio KKCZ po isteku ugovora i nije zeleo da ostane. NIJE OTERAN IZ ZVEZDE.

    Sve te klubove su veoma iznad ranga Radonjica i dzabe mu dajes na znacaju da ce ga ti klubovi uzeti. Mozda Baskonija ali cisto sumnjam.

    Buducnost, Mornar, Sutjeska ako udje u ABA 2 ili ako dodje njegova SNS ekipa u KKCZ su mu buduci klubovi
    .
    Ovo sto je boldovano nema veze sa realnoscu. Sad si u Martu dosao da kazes kako je ovo greska NC itd...evo mi nismo znali svi, mislio sam da je do Sakote...

    Jeste Dejo napustio i nje zeleo da ostane, ali na to je bio primoran ponasanjem nebojshe dr covica.

    Ovo poslednje i skroz neprimereno od tebe ali i smesno. On je od kluba koji volis navodno bar od 2011 napravio EL stabilan klub. Takodje, moguc je da uzme nekog EL. On je u principu u EL dao i neki maksimum klubovima gde je radio. Mozda imas pravo, Baskonia bi bila idealna i dobra sredina, koja razume kosarku i voli svoj klub a sigurno ce voleti i njega. Ne volim ja njega toliko koliko vi mislite, vec kad vidim ko ga napada, pripane mi muka..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ovo sto je boldovano nema veze sa realnoscu. Sad si u Martu dosao da kazes kako je ovo greska NC itd...evo mi nismo znali svi, mislio sam da je do Sakote...

      Jeste Dejo napustio i nje zeleo da ostane, ali na to je bio primoran ponasanjem nebojshe dr covica.

      Ovo poslednje i skroz neprimereno od tebe ali i smesno. On je od kluba koji volis navodno bar od 2011 napravio EL stabilan klub. Takodje, moguc je da uzme nekog EL. On je u principu u EL dao i neki maksimum klubovima gde je radio. Mozda imas pravo, Baskonia bi bila idealna i dobra sredina, koja razume kosarku i voli svoj klub a sigurno ce voleti i njega. Ne volim ja njega toliko koliko vi mislite, vec kad vidim ko ga napada, pripane mi muka..

      Svaka mu cast na tome, jer da mu nije KKCZ i sto nije dobio nogobulj od onih istih zvizdaca i stavljanja magarecih glava na njegovo telo bi sada bio negde u nekoj Poljskoj, Rumuniji kao i njegov selektor kome je bio pomocnik u reprezentaciji. Koliko je on dao KKCZ toliko je i njemu taj isti Covic dao kao i klub da moze sada da razmislja o tim ponudama ako ih bude. Pre KKCZ niko na kosarkaskom nebu Evrope (EL nivo) nije ni cuo za njega, kao sto ni sada ne znaju za nekog Jovanovica iz Fmpa ili Golemca u Cedeviti ili ovog Mijovica sto vodi sada Futuru,

      Inace je Futura izbacila toliko trenera da evo vidim svi iz Future odose u ove klubove sto si naveo, Djile, Jovovic, Scepanovic, Zurous, Luka Sretenovic i ko je sve tamo bio posle Radonjica. Njega je KKCZ lansirala kao trenera a ne one titule sto si okacio sto je osvojio u ligi gde postoji jedan klub.
      Iskoristio je KKCZ kao odskocnu dasku, a ponavljam bio je na izlaznim vratima iz kluba vise puta a taj koga ti optuzujes da ga je oterao je licno njega sacuvao od istih snimaca klipova i spisatelja na twiteru. Na sebe je preuzeo da brani Radonjica od tih istih. Znaju oni ko su , pa ce se sami prepoznati kada je bio cuveni sastanak u parteru b kada su se bunili sto je otisao Radonjic, kada su fascikle radile sa svim twitovima i pisanja po forumima tih istih sto su ga 2014/15/16 'podrzavali"

      Toliko o tome, dzabe se vracamo na nesto sto ne mozemo promeniti.

      nadaj se da ce zvalavi da pukne na izborima pa da nam neki iz opozicije dodje na vlast, Seselj, Sapic ili Ceda sve zvezdasi pa da nam udele nesto iz njihovih redova da nam usmere klub u pravom smeru.

      Uzivao sam veceras gledajuci Valensiju i Fener, odgledao za promenu malo smislene kosarke, ono sto gledajuci nas ne mogu videti cele sezone.

      Kada to budem gledao ponovo na parketu sa grbom KKCZ mozda budem bolje volje i zvezdaski nalozen kao ti.

      Comment


      • Idemo redom. Pao sam danas mec,vodili su kuci 10 razlike na 5min do kraja i loptom u rukamai nesto mi se i ne spava a sutra moram kod taste...

        Vidi, Radonja je od Buducnosti napravio klub u tom momentu, posle onih silnih ulaganja u eri Milojai Topa,a posle presli na zenski rukomet..nisu imali uspha,ondasu dosli do 1/2 Evrokupa i jednom do 1/4 sto je ozbiljan useph za njih, pa cak i nas.

        On j stvorio Gordu, dao sansu, Ivanovicu, Simonovicu, Dubljevicu, Pavlovicu, Vucicevicu koji mu se sam zahvaljuje i od dosta drva je napravio kvalitetne NBA, EL igrace...pa kod njega je i onaj clavi Popovic postao igrac Nije on dosao u Zvzdu eto tako i ta godina sa Cibonom sem toga meca je bila jako uspesna..Napravio je od svakog igraca nesto i klub je zaradjivao od transfera njegovih igraca... sad ne moze da platis da ih odvedu...

        Od Kalinica, Jovica napravio top igrace,Bobija, Zirbesa, Kuzmica, Simona, Gudurica, Djenke itd itd...nije on dosao bez reputacije....i pedigrea. Jeste njemu Zvezda dovela,jesu ga pljuvali i to nije problem tj kritike nisu bile problem, trebalo je vremena da se to skocka i poslozi.

        Srbi su cudni, voletj hoc lepu igru i rezultat i to sve za male par i da budzet bude mali i da karte bude jeftine sa sve rezultatima i da ti onda kazu svaka cast. Nije lako biti coach Zveze, Covic j te sezone isto napravio greske ali nije bio sujetan kao danas...naravno da covic ima deo uspeha i zasluga za sve ovo...

        Smisljenu kosarku neces videti, posto je Sakota nije igrao ni pre 15-20g pa nece ni danas..zna u teoriji ali u praksi nista...bolje da su doveli Djurovica bar bi bilo bolje zezanje..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Molim Stojanceta da vrati temu KK Bajern....dokle da citamo ova konstantna proseravanja o Radonjicu na Zvezdinoj temi? Ok da se ponekad pomene kao bivsi trener, ali ovakvo worshipovanje mislim da zasluzuje drugu temu da ne bi razvijalo diskusije koje nemaju veze sa temom.

          U stvari s obzirom da nije vise trener ni Bajerna jer su ga i odande oterali, bolje da se otvori tema UO (ugostiteljski objekat) Vracar, kada se vec odbija da se otvori tema pod njegovim imenom i prezimenom.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Fudbal od kako je sekta oterala Prosineckog me dotice kao i prvenstvo u kriketu u Pakistanu.
            Aha znaci ti navijas za prosineckog, a ne za Zvezdu?
            Zasto onda pratis kk? Covic je pravio mnogooooo veca sranja od te sekte

            Comment


            • Uh kako si ga pokosio, a ja nisam video taj detalj.

              Stojance, mmmmmajstor je grobar, neka pise na svojoj temi..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Idemo redom. Pao sam danas mec,vodili su kuci 10 razlike na 5min do kraja i loptom u rukamai nesto mi se i ne spava a sutra moram kod taste...

                Vidi, Radonja je od Buducnosti napravio klub u tom momentu, posle onih silnih ulaganja u eri Milojai Topa,a posle presli na zenski rukomet..nisu imali uspha,ondasu dosli do 1/2 Evrokupa i jednom do 1/4 sto je ozbiljan useph za njih, pa cak i nas.

                On j stvorio Gordu, dao sansu, Ivanovicu, Simonovicu, Dubljevicu, Pavlovicu, Vucicevicu koji mu se sam zahvaljuje i od dosta drva je napravio kvalitetne NBA, EL igrace...pa kod njega je i onaj clavi Popovic postao igrac Nije on dosao u Zvzdu eto tako i ta godina sa Cibonom sem toga meca je bila jako uspesna..Napravio je od svakog igraca nesto i klub je zaradjivao od transfera njegovih igraca... sad ne moze da platis da ih odvedu...

                Od Kalinica, Jovica napravio top igrace,Bobija, Zirbesa, Kuzmica, Simona, Gudurica, Djenke itd itd...nije on dosao bez reputacije....i pedigrea. Jeste njemu Zvezda dovela,jesu ga pljuvali i to nije problem tj kritike nisu bile problem, trebalo je vremena da se to skocka i poslozi.

                Srbi su cudni, voletj hoc lepu igru i rezultat i to sve za male par i da budzet bude mali i da karte bude jeftine sa sve rezultatima i da ti onda kazu svaka cast. Nije lako biti coach Zveze, Covic j te sezone isto napravio greske ali nije bio sujetan kao danas...naravno da covic ima deo uspeha i zasluga za sve ovo...

                Smisljenu kosarku neces videti, posto je Sakota nije igrao ni pre 15-20g pa nece ni danas..zna u teoriji ali u praksi nista...bolje da su doveli Djurovica bar bi bilo bolje zezanje..
                Лошми претерао си га са овим створио Гордића, па тај Гордић није био никакав играч до оне сезоне кад је Будућност освојила титулу, што значи да га је Џиле створио. А играо је после и у Партизану и у Цедевити. Сада имам велико поштовање за Гордића.
                То ти је као да кажеш да је партизан створио Милутинова а не Оли. Мада ако питаш навијаче партизана они су га направили оваквог центра какав је данас.
                Калинић, Јовић су били играчи тадашњег Радничког и да нису отишли у Звезду да су отишли у Партизан направили би исте каријере. Ја сам таквог мишљења.
                То што је дао шансу Ивановићу не значи ништа. И Бјелица је играо у Звезди па нема никакве везе то игрсње у звезду.
                Бобија је рехабилитовао Милојевић и то је чињеница, а у Звезди је једниставно напредовао играчки.
                Волео бих да се Радоња врати, али он као тренер прави систем који сам по себи избацује хероје, Лазић, Симоновић, Јовић који су били елитни војници његовог система.
                Мишљења сам да је Радоња имао доста талената које није успео да извде на прави пут Мицић, Данга, комплетна генерација која је освојила Ел.

                Comment


                • Precenjuje se Radonjić konstantno. Nije on za ovakav sistem takmičenja, i za ovu konkurenciju koja je prejaka za njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Da ne dodje Quincy I Kinzi mogli smo se objesiti kolektivno o prvo drvo. Jer te godine mi smo toliko ponizavani bili da je za ne poverovati na šta smo ličili.
                    E sad, koji trener ne bi zalicio na nešto I uspostavio svoj sistem rada ako bi preživio sve što I Radonjić. Te loša napadačka postavka, odbrana nam nije bila nešto prvih sezona jer se sećam 40p+ razlike protiv Himkija I Reala... Pri tome kostur tima je ostajao godinama u nizu što ni malo nije jednostavno kada imaš mali budžet. Sve to i svi ti promašaji i bahacenja došli Alimpiju na naplatu. Plate nisu kasnile ko prije al to da zahvalimo Guduri,kojeg nas gorespomenuti stručnjak umal ne dade u MZT.
                    Manite se više priča o bezgresnosti i božanstva, pustite da ga se sećamo kao najtrofejnijeg dok ne dodje neki novi.

                    Comment


                    • Originally posted by Triple View Post
                      Лошми претерао си га са овим створио Гордића, па тај Гордић није био никакав играч до оне сезоне кад је Будућност освојила титулу, што значи да га је Џиле створио. А играо је после и у Партизану и у Цедевити. Сада имам велико поштовање за Гордића.
                      То ти је као да кажеш да је партизан створио Милутинова а не Оли. Мада ако питаш навијаче партизана они су га направили оваквог центра какав је данас.
                      Калинић, Јовић су били играчи тадашњег Радничког и да нису отишли у Звезду да су отишли у Партизан направили би исте каријере. Ја сам таквог мишљења.
                      То што је дао шансу Ивановићу не значи ништа. И Бјелица је играо у Звезди па нема никакве везе то игрсње у звезду.
                      Бобија је рехабилитовао Милојевић и то је чињеница, а у Звезди је једниставно напредовао играчки.
                      Волео бих да се Радоња врати, али он као тренер прави систем који сам по себи избацује хероје, Лазић, Симоновић, Јовић који су били елитни војници његовог система.
                      Мишљења сам да је Радоња имао доста талената које није успео да извде на прави пут Мицић, Данга, комплетна генерација која је освојила Ел.
                      Lep i dugacak upis, relativno objasnjeno, ali se ne slazem ni sa jednom recenicom u tekstu. Pijem sad na selu ali odgovoricu sutra kad dodjem sebi ali i kuci.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Da ne dodje Quincy I Kinzi mogli smo se objesiti kolektivno o prvo drvo. Jer te godine mi smo toliko ponizavani bili da je za ne poverovati na šta smo ličili.
                        A ko je odabrao recimo tog Kvinsija? Ili je on eto sam dosao, prosto banuo jednog dana na Kalis? Te godine smo nakon doselekcije igrali cetvrtfinale Evrolige, ove godine nakon doselekcije izgledamo jos gore. Valjda i tu ima neke zasluge trenera, neki odabere 23-ogodisnjaka bez evropskog iskustva koji mu preokrene sezonu, a neki odabere 31-ogodisnjaka bas zbog evropskog iskustva, bez obzira na to sto nije igrao godinu dana.

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        E sad, koji trener ne bi zalicio na nešto I uspostavio svoj sistem rada ako bi preživio sve što I Radonjić.
                        Radonjic je uspostavio svoj sistem u prvoj sezoni u Zvezdi, znaci 2013-14. Titule nije odmah osvojio, al' smo bili konkurentni u grupi EL i potom stigli do polufinala Evrokupa, u ABA ligi bili prvoplasirani sa 22-4. Vec u sezoni 2014-15 krece dominacija. Citajuci par vas stice se utisak da smo mi njega godinama trpeli, sto je tesko spinovanje.

                        Uostalom, koji trener pre i koji trener posle Radonjica je kod nas uradio nesto slicno? Posto to i nije tako tesko, jelte... Mora da ima makar jos jedan.


                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Te loša napadačka postavka, odbrana nam nije bila nešto prvih sezona jer se sećam 40p+ razlike protiv Himkija I Reala
                        Odbrana nam je vec u sezoni 2014-15 bila najbolja u EL, sa sve Markusom na pleju i Bobijem na centru:



                        Porazi od Reala i Himkija su bili u sezoni kada smo se plasirali medju 8. Zanimljivo je da ti je ta sezona ostala u secanju bas po tim porazima...

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Pri tome kostur tima je ostajao godinama u nizu što ni malo nije jednostavno kada imaš mali budžet.
                        Koji kostur tima? Najbolji igraci su mahom odlazili posle svake sezone, ostajali su Dangubic, Mitrovic (tada prilicno mladi igraci) i Lazic... Takav "kostur" bi mogli i sada da imamo, zapravo - verovatno imamo i bolji: Davidovac, Dobric, Lazic, Simanic, plus par igraca koji su u FMP-u.

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Sve to i svi ti promašaji i bahacenja došli Alimpiju na naplatu.
                        "Promasaji i bahacenja" = najuspesnije i najtrofejnije sezone u novijoj istoriji kluba. Jadan Alimpije, sta ga je docekalo... A tek sto je imao paklenu konkurenciju, to je posebna prica.

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Plate nisu kasnile ko prije al to da zahvalimo Guduri,kojeg nas gorespomenuti stručnjak umal ne dade u MZT.
                        "Gorepomenuti strucnjak" je 20-ogodisnjem Guduri dao ozbiljnu minutazu i ulogu, loptu u ruke i to cesto u najvaznijim momentima. Zahvaljujuci tome je Gudura i prodat Fenerbahceu. Koga smo prodali od odlaska "ziherasa" Radonjica? Zasto recimo Radanov (overall bolji prospekt od Gudurica) u 22 godine jos uvek igra u FMP-u? Sto njega ne prodamo nekome za milion?

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Manite se više priča o bezgresnosti i božanstva, pustite da ga se sećamo kao najtrofejnijeg dok ne dodje neki novi.
                        Nemoj samo ti Viktore o bezgresnim i bozanstvima...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Lep i dugacak upis, relativno objasnjeno, ali se ne slazem ni sa jednom recenicom u tekstu. Pijem sad na selu ali odgovoricu sutra kad dodjem sebi ali i kuci.

                          Леп провод, пиј и не окрећи се. Поздрав!

                          Comment


                          • Vrlo je jasno ko je koga doveo. Ako je to dobar igrac tipa Kvinsi, onda mora da ga je doveo Radonjic, a ako se ispostavi kao promasaj tipa Lipovij, Tompson ili Mekel onda nije Radonjic nego mu je nametnuo Covic...

                            Uspostavljen je bio sistem u odbrani, zasta je bila neophodna sezona ipo (rezultat: dve nedobijene ABA titule), dok je u napadu vladao nesistem kao i posle toga. Mozda one poslednje sezone je bilo kakvog takvog reda u napadu, ali generalno je vladao nesistem ako se generalno uzme u obzir svih 5 godina.
                            Doduse ovaj danasnji nesistem u napadu je zajebao sve do sada, sto je rezultat manjka kontinueta nekog ozbiljnijeg trenerskog rada. Onda je barem bilo poena iz tranzicije koje vrlo cesto umeju da odluce pobednika.

                            Gudura kao najperspektivniji mladi igrac u Evropi je zamalo bio prosledjen u MZT, a ko ga je pratio u mladjim kategorijama vidi da je to taj isti igrac koji je igrao i u Zvezdi, koji je nadogradio svoje samopouzdanje samim igranjem u seniotskoj kosarci. Kalinica je Duda izvukao iz naftalina, Jovica Muta, Bobija Miloje. Kod Kaline se dalji napredak od tada primecuje u Feneru, kod Jovica je primetno poboljsanje suta u Zvezdi kao rezultat individualnog rada, a moze se reci da je Bobi u Zvezdi dobro iskoriscen iako su se takve partije mogle ocekivati nakon one sezone u Megi gde je izdominirao. Ali ako je neophodno izvuci neku drugu odliku tadasnjeg rada to je nedavanje sanse mladjim domacim igracima (koje je se na zalost nastavilo i danas) i sablonske izmene.
                            Kapu dole moramo skinuti za prvu sezonu u ligaskom delu Evrolige, gde je igra u odbrani i tranziciji dovedena do savrsenstva, ali pomenuti nedostaci su prelomili onda kada je to bilo najpotrebnije... a to je sam kraj Evrolige gde je povredom Jovica napad potpuno poremecen, pa propustili 4 mec lopte za plasman u top8. Zasto je Jovic morao cele sezone da se maksimalno raubuje i da igra i sve nebitne ABA utakmice, to je pitanje zbog kojeg i ja mislim da je 'ziheras' opravdan epitet za trenera.

                            Sve u svemu ako se uporedjuje sa ovim distemom danas, naravno da je Radonjicev buo bolji, ali da li je on dovoljan za danasnji sistem igre i kvaliteta - pa naravno da ne, jer se nema toliko vremena za selekciju i uspostavljanje tog sistema gud difenz, ribaund, tranzisn ofens sa mukotrpnom selekcijom dostupnih igraca koji mogu zadovoljiti te zahteve, em sto se mora i brze napraviti nova vrednost kroz mladje igrace, i em sto se mora bolje animirati publika sto podrazumeva harizmaticnog trenera koji iza sebe ima neki veliki rezultat. Zvezdi treba iskljucivo harizmatican trener, to je conditio sine qua non za bilo sta dalje.
                            Last edited by mmajstor; 29-02-20, 14:59.

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              A ko je odabrao recimo tog Kvinsija? Ili je on eto sam dosao, prosto banuo jednog dana na Kalis? Te godine smo nakon doselekcije igrali cetvrtfinale Evrolige, ove godine nakon doselekcije izgledamo jos gore. Valjda i tu ima neke zasluge trenera, neki odabere 23-ogodisnjaka bez evropskog iskustva koji mu preokrene sezonu, a neki odabere 31-ogodisnjaka bas zbog evropskog iskustva, bez obzira na to sto nije igrao godinu dana.



                              Radonjic je uspostavio svoj sistem u prvoj sezoni u Zvezdi, znaci 2013-14. Titule nije odmah osvojio, al' smo bili konkurentni u grupi EL i potom stigli do polufinala Evrokupa, u ABA ligi bili prvoplasirani sa 22-4. Vec u sezoni 2014-15 krece dominacija. Citajuci par vas stice se utisak da smo mi njega godinama trpeli, sto je tesko spinovanje.

                              Uostalom, koji trener pre i koji trener posle Radonjica je kod nas uradio nesto slicno? Posto to i nije tako tesko, jelte... Mora da ima makar jos jedan.




                              Odbrana nam je vec u sezoni 2014-15 bila najbolja u EL, sa sve Markusom na pleju i Bobijem na centru:

                              [ATTACH=CONFIG]17030[/ATTACH]

                              Porazi od Reala i Himkija su bili u sezoni kada smo se plasirali medju 8. Zanimljivo je da ti je ta sezona ostala u secanju bas po tim porazima...



                              Koji kostur tima? Najbolji igraci su mahom odlazili posle svake sezone, ostajali su Dangubic, Mitrovic (tada prilicno mladi igraci) i Lazic... Takav "kostur" bi mogli i sada da imamo, zapravo - verovatno imamo i bolji: Davidovac, Dobric, Lazic, Simanic, plus par igraca koji su u FMP-u.



                              "Promasaji i bahacenja" = najuspesnije i najtrofejnije sezone u novijoj istoriji kluba. Jadan Alimpije, sta ga je docekalo... A tek sto je imao paklenu konkurenciju, to je posebna prica.



                              "Gorepomenuti strucnjak" je 20-ogodisnjem Guduri dao ozbiljnu minutazu i ulogu, loptu u ruke i to cesto u najvaznijim momentima. Zahvaljujuci tome je Gudura i prodat Fenerbahceu. Koga smo prodali od odlaska "ziherasa" Radonjica? Zasto recimo Radanov (overall bolji prospekt od Gudurica) u 22 godine jos uvek igra u FMP-u? Sto njega ne prodamo nekome za milion?



                              Nemoj samo ti Viktore o bezgresnim i bozanstvima...
                              Aj molim te odgovori mmmmajstoru i Triple. Ne mogu, a napisali su gomilu gluposti kao i Viktor. Ajde molim te.

                              Jedan si od retkih koji zna ovu igru i vidi je kao ja, manje vise..uzivsm, bojim se da cu preterati, dekrwtom zabraniti te upise..uzas xD
                              Last edited by LosmiSK; 29-02-20, 15:10.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pisite u bivsem trenerima ako je poenta branjenje svog ega u koji je ugradjen ep o Radonjicu.

                                Comment

                                Working...
                                X