Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    P.S. Dobio je nagradu trenera kola EL nekoliko puta na lepo skockan stajling.
    I zalizanu frizuricu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      I zalizanu frizuricu.
      a lici i na kapitena

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Kad kažeš da nema ni jednu akciju ti si neznalica. Lako je dokazivo i nema rasprave. Ako pričaš za Lošmija on je mene prvi napao.

        @Lazo O Radonjića su se polomili
        Ma ima on akcije u glavi, ali nema znanja, iskustva, autoriteta, muda... Ajd da ne nabrajam dalje šta smo sve videli prošle sezone, ne ponovila se nikad. Samo hoću da ti kažem da bi trebalo da poštuješ i tuđa mišljenja, iako se ne slažeš sa njima. Previše si oštar u diskusijama i isteruješ neku svoju pravdu. Nisi mene prozvao, ali iritiraš svojim postovima. Nema potrebe za svađom.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Preskoči, seo si na vagon DA je neznalica i tripuješ da si neki poznavalac. O njemu su mišljenje izneli mnogi priznatiji stručnjaci i košarkaški radnici od tebe, a to što nije uspeo kod nas najviše pripiši lošem timu i ogromnom pritisku. Ne toliko lošem individualno već baš kao timu. On će jednog dana dokazati da nije to čime ga sve častite. Nije sveznalica, ima još da uči ali kako ga opisujete jednog dana ima da vam se posere na to vaše kvazi košarkaško znanje.
          Opet bi da prozivas druge, a ne znas gde udaras i sam sebi u usta uskaces. Kazes da nismo bili losi pojedinacno, nego kao tim. Pa ko je odgovoran za to, trener ili navijaci koji prave pritisak?


          Originally posted by la haine View Post
          Kad kažeš da nema ni jednu akciju ti si neznalica. Lako je dokazivo i nema rasprave. Ako pričaš za Lošmija on je mene prvi napao.

          @Lazo O Radonjića su se polomili
          Dobro znas da je Radonjic pregovarao sa nekoliko evroligasa, dok ovaj tvoj moze nazad u dudovu sumu. Radonjic je otisao u Bajern, uzeo titulu, iako je preuzeo ekipu pred kraj sezone, igrace EL, dok je ovaj tvoj imao celu sezonu da stvori igru od najjaceg tima u regionu, a kako je vreme odmicalo, bili smo sve gori i gori. Od srca mu zelim da preuzme svoj omiljeni tim.

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Ma ima on akcije u glavi, ali nema znanja, iskustva, autoriteta, muda... Ajd da ne nabrajam dalje šta smo sve videli prošle sezone, ne ponovila se nikad. Samo hoću da ti kažem da bi trebalo da poštuješ i tuđa mišljenja, iako se ne slažeš sa njima. Previše si oštar u diskusijama i isteruješ neku svoju pravdu. Nisi mene prozvao, ali iritiraš svojim postovima. Nema potrebe za svađom.
            Muda ima to je jasno ....ima i određeeno znanje ali nije dovoljno i jos treba da uci i stice iskustvo ...autoriteta nema

            Radonja je za njega doktor ...nadam se da cemo Tomica za koju godinu kovati u zvezde ....daj Boze
            Last edited by darko pancev; 26-09-18, 11:35.

            Comment


            • Inace omic me je opasno razocarao...svasta bih napisao, ali precutacu...nadam se samo da ce opet biti drugi, nista drugo i ne zasluzuje

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Muda ima to je jasno ....ima i određeeno znanje ali nije dovoljno i jos treba da uci i stice iskustvo ...autoriteta nema

                Radonja je za njega doktor ...nadam se da cemo Tomica za koju godinu kovati u zvezde ....daj Boze
                Ako misliš da ima muda, tako što se izdere na Jankovića, koji je utekao da plače i žali se da ga je mobingovao - ok. Da stvarno ima, mi sada ne bismo igrali EC.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Inace omic me je opasno razocarao...svasta bih napisao, ali precutacu...nadam se samo da ce opet biti drugi, nista drugo i ne zasluzuje
                  Zašto te razočarao? Da li je dečku pružena šansa da produži ugovor sa nama? Jesmo li pokušali da se odužimo za to što je izginuo na terenu za nas?

                  Momak je dao sve od sebe kada je nosio naš dres i jedna ružna reč ne sme na njegovu adresu da se uputi.

                  S obzirom da je profesionalac, da živi od košarke, a budući da mu mi NISMO PRUŽILI ŠANSU ZA NASTAVAK SARADNJE, sasvim je logično da će prihvatiti ponudi tima gde će imati priliku na nastupa u EL.

                  Prema tome, sve kritike, žuč i sve drugo izoli(te) uputiti na adresu kluba. Tamo sede odgovorni za to.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Opet bi da prozivas druge, a ne znas gde udaras i sam sebi u usta uskaces. Kazes da nismo bili losi pojedinacno, nego kao tim. Pa ko je odgovoran za to, trener ili navijaci koji prave pritisak?




                    Dobro znas da je Radonjic pregovarao sa nekoliko evroligasa, dok ovaj tvoj moze nazad u dudovu sumu. Radonjic je otisao u Bajern, uzeo titulu, iako je preuzeo ekipu pred kraj sezone, igrace EL, dok je ovaj tvoj imao celu sezonu da stvori igru od najjaceg tima u regionu, a kako je vreme odmicalo, bili smo sve gori i gori. Od srca mu zelim da preuzme svoj omiljeni tim.
                    Feldin nije loš igrač, jako je loš timski. Janković, Lesort, Ennis, svi oni imaju potencijal, eksplodiraju na momente, timski su loši. Pero Antić nas je sahranio itd. Previše su se zajebavali tokom sezone i od njih ne bi više izvukao ni mnogo bolji trener od Alimpijevića. A sam Alimpijević je uzeo sa njima 11 pobeda, znatno više nego što je bilo ko očekivao, uzeo par puta zvanje trenera kola, jednom ili dva puta pokraden za isto. E onda neko dođe i nazove ga najgorim trenerom u istoriji. Ja stvarno ne znam ko tu ne zna gde udara... Neki mnogo cenjeniji treneri u EL nisu postigli toliko sa znatno skupljim timovima, ali važno je da se nađe mali Đurica sa foruma da objasni kako oni nemaju pojma, a nije loptu kroz noge nikada probacio. I nije Radonjić pregovarao jer su ga jurili, pregovarao je Miško za njega, gurao ga je gde je mogao. I ne vidim razlog da mi poturate da ja sad mislim o Radonjiću nešto loše, ili da poredim njega sa Alimpijevićem, argument je bio da Alimpijevića niko neće. Moj odgovor je da ni Radonjića niko nije hteo jako dugo i da to nije nikakav argument u raspravi.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Zašto te razočarao? Da li je dečku pružena šansa da produži ugovor sa nama? Jesmo li pokušali da se odužimo za to što je izginuo na terenu za nas?

                      Momak je dao sve od sebe kada je nosio naš dres i jedna ružna reč ne sme na njegovu adresu da se uputi.

                      S obzirom da je profesionalac, da živi od košarke, a budući da mu mi NISMO PRUŽILI ŠANSU ZA NASTAVAK SARADNJE, sasvim je logično da će prihvatiti ponudi tima gde će imati priliku na nastupa u EL.

                      Prema tome, sve kritike, žuč i sve drugo izoli(te) uputiti na adresu kluba. Tamo sede odgovorni za to.
                      Pruzili smo mu svi sansu, njemu koliko se secam je karijera bila u padu, dosao je u klub koji igra el da pokusa da ozivi karijeru, dali smo mu svu podrsku...kada su ga delije prozivale svi smo ga podrzali, stali uz njega i onda covek ode u klub koji te je porazio u finalu...nije lepo tako vratiti navijacima koji su te podrzavali u svemu, pa i saigracima...ruzno je, bljutavo

                      Comment


                      • Najdebilniji ga nisu podržali, a pljuvali su ga gde god je igrao širom regiona, osim možda u Zagrebu. Sa te strane ne razumem odluku da igra u Podgorici. Sa sportske - nemam zamerke, odlučio se za klub koji igra EL, jedino da je još neki EL klub bio zainteresovan za njega.
                        Kapiram da je i đetićima ovo klasično gašenje vatre na poziciji na kojoj su najtanji. Omić ima kvaliteta, ali i mana koje se daju eksploatisati.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • https://twitter.com/sarinjooo/status...14014784307201

                          Comment


                          • Dejan Radonjić

                            Posle sedam godina ste uneli nacionalnu titulu u prostorije crveno-belih, koju ste čuvali do odlaska, zatim prvu, drugu i treću titulu šampiona ABA lige, još tri Kupa Radivoja Koraća. Postali ste najtrofejniji trener Zvezde, ispred brojnih veličina srpske i jugoslovenske košarke. Koliko vam to znači?

                            - Sve ono što se dešavalo u Zvezdi, kako rezultatski, tako i iz drugih aspekata, nešto je što ostaje do kraja života u posebnom sećanju.
                            Da li biste, jednog dana, opet voleli da osetite tu atmosferu?

                            Da! Sve ono kako je bilo i šta je bilo, šta se izdešavalo, uvek kada se setim, izaziva u meni posebnu draž. Osetiti to opet je nešto što je stvarno posebno. Da li će se to desiti ili kada, zaista je teško diskutovati i pričati. Bilo je malo loših momenata, a mnogo sjajnih. Taj pozitivan aspekt je prisutan. Igrati pred skoro 25.000 ljudi, u toj atmosferi "arene", ili 7.000-8.000 u "Pioniru". Sve to izaziva neku realnu emociju.

                            Comment


                            • @Radonja

                              Verovatno se neće pod ovim gazdom vraćati, ali kad (ako) se vrati, biće to nešto poput Robijevog povratka na Marakanu .. u smislu odjeka, odziva publike i sl.

                              Comment


                              • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...om-Kalemegdanu
                                Last edited by LosmiSK; 21-10-18, 23:04.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X