Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Rowan je zanimiljiv igrac.Fin sut,ima visinu i jak je dosta.Uskokovic fino probijao,ali fali mu sut da bi mogao da igra spolja.Djordjevic je previse drvenast.
    Ojo ima nevjerovatne fizikalije.Edin je dosta u prenosu pricao o tome.

    Comment


    • Odgledao sam ceo meč. Ništa novo, Fića prva violina sa ovlašćenjima kao Stef Kari. I na mene je Rowan ostavio lep utisak, ako se radi sa njim može biti potencijal za Zvezdu. Prilično kompletan igrač, ako se uzme u obzir da se predstavlja kao čisti šuter. Na odbrani mora da poradi, ali ima tu materijala. Ojo je zanimljiv, ali veliki rad mu predstoji, za sada je dominantan samo po fizikalijama, ostali elementi prilično skromni. Radanov slab, Rakićevića ne bih komentarisao, dečko izgleda kao da mu je ovo bila prva seniorska utakmica u životu.
      Da su ova trojica uz Zvezde ostala u FMP-u, Panteri bi se borili za F4 ABA. Ovako, dosta zavisi od trenera i stručbog štaba, odnosno od napretka i uklapanja igrača tokom sezone.

      Comment


      • ovo sto je fmp pokazao u ovim 2 utakmice boga mi borice se da ostane u ligi...ekipa bez glave i repa...Kazem na osnovu ove dve utakmice...

        Comment


        • Trener FMP-a ce brzo da dobije otkaz.Ovo sto oni igra vise nije ni smesno nego tuzno.

          Comment


          • Koliko airball-va treba da baci Bursac pre nego sto ga izvadi ovaj covek. Igraju isti napad 5 puta za redom, Bursaca ostavljaju na istoj poziciji potpuno samog svaki put i on covek jednom uspe obruc da pogodi.

            Comment


            • mozda cak i posle ovog turnira trener dobije nogu ...ocajno vodjenje

              Comment


              • Stvarno deluje da je ovaj trener balvan, odakle su ga uopšte izvukli.. Po meni je bolje da bude neki iskusan trener za ovo malo talenta sto ima u timu.

                Comment


                • Bolje je da bude dobar, nije ni Alimpije bio iskusan pa ..
                  Vidim da opet Covic briljira, a ostatak tima u minusu. Ne valja to.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Briljira lol

                    Comment


                    • Iz nekog razloga nije bilo Uskokovića (valjda nije povreda), ostatak tima izgleda očajno, pa je Fića morao da se ubaci u "One-man team mode".

                      Comment


                      • Dobro, glavni cilj ili postojanje Fmp-a, je da nam stvara igrace za prvi tim, ovo je rano jos za price o otkazima i slicno, polako, mada od 12 ekipa Fmp je tu oko 10 mesta po meni, ali vazno je samo da opstane i da izbaci nekog igraca, sve preko samo bonus.

                        Comment


                        • Kakav je bio Radanov sinoć? Nisam stigao mnogo da odgledam, video sam samo da je dobio petu ličnu.
                          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                          Comment


                          • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                            Kakav je bio Radanov sinoć? Nisam stigao mnogo da odgledam, video sam samo da je dobio petu ličnu.
                            igrao je nesto na mahove
                            jedan dobar potez pa 3 wtf
                            a ovaj trener ga je izvodio posle svake greske...mislim da je verovatno usao i izasao iz igre jedno 10 puta sinoc

                            ali jbg, to se mora istrpeti
                            radanov mora da bude projekat br.1
                            nema kkcz luksuz da sebi dozvoli da ispusti jos jednog mega talenta
                            ako postoji bilo kakav problem, neka ga resavaju u klubu

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              igrao je nesto na mahove
                              jedan dobar potez pa 3 wtf
                              a ovaj trener ga je izvodio posle svake greske...mislim da je verovatno usao i izasao iz igre jedno 10 puta sinoc

                              ali jbg, to se mora istrpeti
                              radanov mora da bude projekat br.1
                              nema kkcz luksuz da sebi dozvoli da ispusti jos jednog mega talenta
                              ako postoji bilo kakav problem, neka ga resavaju u klubu
                              kratko i jasno bio je LOS u napadu KATASTROFALAN u odbrani

                              Comment


                              • FMP bolji od Cibosa 91 : 75 Jeremic 18p 6/9 za 3p,Uskokovic 13p 7as.
                                Last edited by Manda77; 22-09-17, 17:45.

                                Comment

                                Working...
                                X