Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    "Košarkaši FMP-a poraženi su u ponedeljak uveče od nemačkog ligaša "Bremerhavena Eisbarena" sa 73:74 (21:21, 18:17, 16:15, 18:21) u petoj proveri pred novu sezonu.

    Utakmica je odigrana u dvorani "FMP Arena", a u još jednoj jakoj proveri za "pantere" najefikasniji u ekipi FMP-a bio je Jeremić sa 15 poena, Čović je dodao 12, koliko je ubacio i Majkl Odžo.

    U vrlo izjednačenoj i borbenoj utakmici ma poluvremenu, domaći tim je imao minimalnu prednost 39:38, a u samom finišu nemački ligaš je imao tri poena prednosti, srpski predstavnik je poentirao za dva, pa je na semaforu pisalo konačnih 73:74.

    KK FMP: Momirov 3,Đumić 2, Meverik Roan 7, Pot 8, Čović 12, Uskoković, Bursać 2, Đorđević, Radovanović 0, Šešlija 2, Nenadić 2, Jeremić 15, Simanić 8, Odžo 12."

    Вест са ФМП сајта

    Comment


    • #92
      Talentovani bek Aleksa Uskoković, potpisao je ugovor sa KK FMP na cetiri godine.

      Last edited by Manda77; 08-09-17, 13:24.

      Comment


      • #93
        igra li fmp utakmice? sta se desava?

        Comment


        • #94
          Poslednju su igrali pre tacno nedelju dana kada su dobili Bugarsku ekipu Beroe i to sa vrlk ubedljivih 99:58.
          Pet igraca su bili dvocifreni: Jeremic, Uskokovic, Rowan i Djordjevic po 11 a Ojo 10 poena.
          Ja koliko vidim nista im nije u planu da igraju sve do ABA Superkupa koji krece pocetkom iduce nedelje. Mora sd priznati malo cudan raspored. 5-6 utakmica za 10-tak dana a onda ce ispasti da se dve nedelje ne igra nijedna. Mozda je nesto bilo u medjuvremenu ali ja to nisam ispratio...

          Comment


          • #95
            Originally posted by ThundeR ThoR View Post
            Poslednju su igrali pre tacno nedelju dana kada su dobili Bugarsku ekipu Beroe i to sa vrlk ubedljivih 99:58.
            Pet igraca su bili dvocifreni: Jeremic, Uskokovic, Rowan i Djordjevic po 11 a Ojo 10 poena.
            Ja koliko vidim nista im nije u planu da igraju sve do ABA Superkupa koji krece pocetkom iduce nedelje. Mora sd priznati malo cudan raspored. 5-6 utakmica za 10-tak dana a onda ce ispasti da se dve nedelje ne igra nijedna. Mozda je nesto bilo u medjuvremenu ali ja to nisam ispratio...
            svakako hvala informacijama vidim niko nista ne pise, a prvenstveno me zanimaju ova pojacanja sto su dovedena kakvi su...

            Comment


            • #96
              Prema svemu na kraju ekipa Fmp-a bi trebala da izgleda ovako
              1.Covic,Pot,Uskokovic
              2.Rowan,Jeremic
              3.Radanov,Nenadic
              4.Simanic,Bursac
              5.Ojo,Djumic,Seslija
              Plus su tu jos Djordjevic,Slutsky i Momirov. Ne znam jedino sta bi na kraju sa Radovanovicem...

              Comment


              • #97
                Originally posted by DelijaVrsac View Post
                Prema svemu na kraju ekipa Fmp-a bi trebala da izgleda ovako
                1.Covic,Pot,Uskokovic
                2.Rowan,Jeremic
                3.Radanov,Nenadic
                4.Simanic,Bursac
                5.Ojo,Djumic,Seslija
                Plus su tu jos Djordjevic,Slutsky i Momirov. Ne znam jedino sta bi na kraju sa Radovanovicem...
                A rakicevic? ne verujem da ostaje u czv

                Comment


                • #98
                  Originally posted by ivica14 View Post
                  A rakicevic? ne verujem da ostaje u czv
                  Imam info da ce ili u Mzt ili raskid ugovora.

                  Comment


                  • #99
                    Kako izgleda odzo na utakmicama?

                    Comment


                    • Bukvalno FMP-u na ovaj roster fali samo jedan 3-4 igrac kao sto je Lazarevic. Bolje da su njega ostavili jos godinu dana u FMP-u, a Rakicevica u Zvezdi kad smo ostali samo na dva pleja.

                      Comment


                      • A mogli su uzeti i Apica. Po meni je on potpuno beskoristan i u 15 igraca. Zaista njega ne mogu zamisliti nikada u zvezdinih 12,jedino u slucaju neki povreda,ne daj boze...

                        Comment


                        • Originally posted by Markoss View Post
                          Bukvalno FMP-u na ovaj roster fali samo jedan 3-4 igrac kao sto je Lazarevic. Bolje da su njega ostavili jos godinu dana u FMP-u, a Rakicevica u Zvezdi kad smo ostali samo na dva pleja.
                          Po pozicijam to jeste logično, ali kad vidiš koliko je Rakićević nesposoban i da prevede loptu preko pola, a kamoli nešto drugo, onda dođemo do toga da to što bi bio "treći plej" ne znači puno jer je beskoristan.

                          Comment


                          • Covic, Pot, Uskokovic
                            Rakicevic, Jeremic, Nenadic
                            Radanov, Rowan, Slutski
                            Simanic, Bursac, Djordjevic
                            Ojo, Djumic, Seslija

                            I za FMP se moze reci da imaju potpuno novi tim. Ostali su bez cetiri najvaznija igraca iz prosle sezone. Momirov i Simovic ce igrati za juniore i sledece godine, osim ako ih ne pozajme negde u KLS. Za Djordjevica isto postoji opcija da ide na pozajmicu.

                            Comment


                            • Kakva je priča za ovaj super kup ABA turnir? Ako FMP izgubi od Cedevite, je l se igra neko razigravanje za plasman ili je to to?

                              Comment


                              • Sta je sa Radovanovicem?

                                Comment

                                Working...
                                X