Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Opa, pobedom Zvezde sutra mogu da dođu na peto mesto. Lepo, lepo
    Uzalud premiranja,sudije natezanje ,navlacenje.

    Mladjani Radanov postigao vrlo bitan kos za produzetke.




    Narocito bitan ,ako se uzme u obzir sta je sve promasio tokom meca ,prvo bacanje ,a zadnja sec. Bice to vrhunski igrac.
    Last edited by L a z a r; 28-01-18, 21:01.

    Comment


    • Loš Čović. . Nista ne valja opet se popišao po kritičarima,bravo momci za pobedu

      Comment


      • Mislim da je zaslužio omanji spomenik ispred FMP Arene
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Spor je Ojo i sirov do zla boga... Uopste ga ne vidim u zvezdi ako budemo igrali EL, jedino mozda kao neka treca opcija na petici.
          Radonov bas zabrinjava u poslednje vreme.
          Postao sam bas skeptican oko njega...
          Za Borisu ce se videti jos , morace onakve ili priblizno onakve partije kao u mecu pre ovog da ponavlja na ovom ABA nivou ako misli da racunamo na njega i telo mora dovesti u red pod hitno.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Mislim da je zaslužio omanji spomenik ispred FMP Arene
            u prirodnoj velicini znaci

            Comment


            • Moze li FMP do 5-tog mesta?
              Gledam nesto raspored skoro su u egalu sa KKP po tezini protivnika do kraja(zajednicki Mega, Olimpija i Buducnost), FMP ima jos nas a KKP Cedevitu
              Deluje da ce rezultat(FMP i KKP) protiv Mege i Olimpije odluciti o tom 5-tom mestu

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Moze li FMP do 5-tog mesta?
                Gledam nesto raspored skoro su u egalu sa KKP po tezini protivnika do kraja(zajednicki Mega, Olimpija i Buducnost), FMP ima jos nas a KKP Cedevitu
                Deluje da ce rezultat(FMP i KKP) protiv Mege i Olimpije odluciti o tom 5-tom mestu
                Osim prestiza i mozda navijackog prepucavanja i prozivanja od strane navijaca jednog kluba to 5 mesto nista drugo ne donosi. Niti ce Fmp da igra Fiba ligu sampiona iz poznatih razloga, a ne verujem ni da ce KKP igrati tu ligu osim sto njihov novinar sa SOS tu ligu vise hvali od EC.

                Liga do kraja se igra samo da se vidi gde moze jos Buducnost eventualno da kiksne i izgubi prvo mesto, Cedevita se skoro pomirila sa trecim mestom ovim glupim porazom u Ljubljani, tesko da Buducnost moze jos dve da izgubi do kraja.

                Cak u nekoj matematici Mornar ima sanse da napadne trece mesto ako Cedevita nastavi u ovoj formi da igra.

                Comment


                • Sad proverih i samo 3 ekipe igraju EC. Ubedjen sam da sam sinoc cuo Edina kako kaze da 5-ti u ABA igra EC.
                  Mozda je mislio da Mornar nece igrati EC...kao Mega prosle godine

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Sad proverih i samo 3 ekipe igraju EC. Ubedjen sam da sam sinoc cuo Edina kako kaze da 5-ti u ABA igra EC.
                    Mozda je mislio da Mornar nece igrati EC...kao Mega prosle godine
                    rekao je da petoplasirani ABA igra EUROCUP

                    Comment


                    • Covic decko zna znanje i pokazuje to ko zna koji put vec ....

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        rekao je da petoplasirani ABA igra EUROCUP
                        Tri ekipe igraju Eurocup, oni koji se plasiraju u plejof a ne osvoje titulu. Partizan može da igra Eurocup samo ako dobije divlju kartu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Tri ekipe igraju Eurocup, oni koji se plasiraju u plejof a ne osvoje titulu. Partizan može da igra Eurocup samo ako dobije divlju kartu.
                          FMp nema ambicije da igra Euro Cup ...

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            FMp nema ambicije da igra Euro Cup ...
                            Neće FMP nijedno evrotakmičenje da igra.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Neće FMP nijedno evrotakmičenje da igra.
                              To je pametna odluka ...

                              Comment


                              • Mornar Cedevita i Buducnost hoce ...

                                Comment

                                Working...
                                X