Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zvuči mnogima nego pojedinim strucnjacima

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      I sta uradai Čovic privatnik 11asist. . . e moj dečko


      Stvarno brutalna partija, 1/5 za 3, 5 izgubljenih lopi, tek deveti u svojoj ekipi po +/- statistici.

      Inace sam stekao utisak ono malo sto sam gledao da deca mnogo lepse igraju kad nije on na terenu.. Cim on izadje klinci naprave neku seriju.

      Strucnjak, zar ne vidis koliko je glupo isticati i onako skroman ofanzivni ucinak igraca koji igra po 35 minuta, ima svu slobodu u napadu, igra u odbrani mu se svodi na vracanje na svoju polovinu a po nekad se cak ni ne vraca, uzima duplo vise suteva u ligi od drugoplasiranog, sutira iz igre 30%... On kad je na terenu unistava sve naznake timske igre.

      Comment


      • Nemoguće mi je da zamislim FMP bez Filipa. On je kao Lazić u Zvezdi, samo sa još većom ulogom.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nemoguće mi je da zamislim FMP bez Filipa. On je kao Lazić u Zvezdi, samo sa još većom ulogom.


          Meni je moguce da zamislim da ti ne zagadjujes ovaj forum iz dana u dan
          Last edited by Antona; 20-01-18, 13:35.

          Comment


          • Samo argumenti, nikakve fiksacije... FMP je u borbi za PO, a Filip je po indeksu najkorisniji igrač tima. Mogao bi da igra u svim ekipama ABA lige osim u tri prvoplasirane. Na te činjenice NEMA odgovora.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post


              Meni je moguce da zamislim da ti ne zagadjujes ovaj forum iz dana u dan
              glavno stajsko djubrivo bice da si ti

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                glavno stajsko djubrivo bice da si ti


                Koji si ti zamlata, " stajsko djubrivo", haha

                Ovo sto skreces temu je ocigledan dokaz da nemas vise municije za trolovanje o Covi, pa branis dekarda, troleru neinteligentni

                Comment


                • Sta mislite, ko po bi mogao po vasem misljenju da istera sezonu sa Zvezdom dogodine?

                  Nenadic? Simanic?

                  Comment


                  • Samo Radanov. Ovo što sada pokazuje nije realna slika njegovih mogućnosti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Drakarys View Post
                      Sta mislite, ko po bi mogao po vasem misljenju da istera sezonu sa Zvezdom dogodine?

                      Nenadic? Simanic?
                      Filip Covic, najkorisniji je igrac tima.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Samo Radanov. Ovo što sada pokazuje nije realna slika njegovih mogućnosti.
                        hm pitam se zasto pruza partije islod svojih mogucnosti

                        Comment


                        • Moze Aleksa, ima u sebi neku drskost.
                          Samo opet da ne povuku Apica i Lazarevica.
                          Svidja mi se Uskokovic , ali je jos uvek sitan gradjom.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            hm pitam se zasto pruza partije islod svojih mogucnosti
                            Žrtva trenerske postavke da fokus stavi na frontcourt
                            Last edited by dekkard; 20-01-18, 16:02.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Comment


                              • Vremešni Žorić vrti trokrilnog Odžoa kao ringišpil, a nastavlja isto to.i sa Apićem [emoji23]
                                Last edited by dekkard; 28-01-18, 18:07.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X