Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova ABA je bas losa realno...sem prva tri kluba,ostalo je ispod evropskog proseka..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Fantasticna glupost.. FMP od ovog Zarda ima duplo bolju i skuplju ekipu.. Ali nije moguce dozvoliti Filipu da divlja svaku utakmicu i juriti sportske rezultate
      nabroj mi strucnjaku pojedinacno ko je od koga bolji i plate svih igraca ...da vidimo i mi ostali a ne da jedini ti u to imas uvid

      Comment


      • Fmp je tacno tamo gde i pripada ...iza neprikosnovene trojke i malo iza Mornara i Zadra a na kraju ce biti i iza Partizana
        Radanov decko tone sve dublje ...nikakav napredak ja kod njega ne vidim ....

        Comment


        • FMP je treba za ispadanje da se bori, ovo je veliki uspeh.

          Sad kad ih Javor ukanali, pa RSB krene da pravi novi clanak.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            nabroj mi strucnjaku pojedinacno ko je od koga bolji i plate svih igraca ...da vidimo i mi ostali a ne da jedini ti u to imas uvid

            Zemljace, ne bulazni.. Pazi da ti ne nabrajam ja sad plate igraca jednog i drugog tima

            Valjda vidis da za Zadar igraju neki mediokriteti i da prave rezultate preko svojih mogucnosti zahvaljujuci odlicnoj hemiji u timu... Dok sa druge strane FMp ima jedno 30 igraca na platnom spisku od kojih samo Borisa Simanic ima platu oko 200k, plus gomilu nekih prospekata.
            Last edited by Antona; 15-01-18, 21:58.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Zemljace, ne bulazni.. Pazi da ti ne nabrajam ja sad plate igraca jednog i drugog tima

              Valjda vidis da za Zadar igraju neki mediokriteti i da prave rezultate preko svojih mogucnosti zahvaljujuci odlicnoj hemiji u timu... Dok sa druge strane FMp ima jedno 30 igraca na platnom spisku od kojih samo Borisa Simanic ima platu oko 200k, plus gomila nekih prospekata.
              vise
              nabroj tih 30 ...lupetas svakim postom sve vise i vise ...

              Comment


              • FMP kao i Mega su klubovi bez ambicija, možda FMP i ima ambiciju da ostane u ABA ligi i tu im se sve završava, igra je u skladu sa tim ambicijama - tanka.
                Filip nije šutnuo u 4/4 ni jednom a u drugom poluvremenu jednom ili dva puta...jeste rupa u odbrani ali nije privatnik.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Covic vs Seslija vataju u zamku hahaha koja odbrana i presing..

                  Ne znam plate u FMP...meni deluju da imaju ovi iz Zvezde, ovi iz FMP neam predstavu...u Zadru ameri,ostali tanko..ne bi znao da uporedim..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    FMP kao i Mega su klubovi bez ambicija, možda FMP i ima ambiciju da ostane u ABA ligi i tu im se sve završava, igra je u skladu sa tim ambicijama - tanka.
                    Filip nije šutnuo u 4/4 ni jednom a u drugom poluvremenu jednom ili dva puta...jeste rupa u odbrani ali nije privatnik.
                    Druze kako nije privatnik ima 204 suta, sledeci ima 101...a on je plej Samo sad nije sutirao previse... ali KNowles kida odbranu kao i Bostic..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Šta je bre ovo slobodna za FMP 24/42??? Pa nisu ni zaslužili da pobede [emoji57]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        vise
                        nabroj tih 30 ...lupetas svakim postom sve vise i vise ...

                        Dare, vec sam ti rekao da me ne interesuje da ti bilo sta ovde nabrajam. Eto, dovoljno je sto sam ti rekao da samo Borisa ima platu 200k.. Znam i da su otpustali neke igrace na polusezoni, pa su im se i prikljuvili ovi iz Zveze.

                        "Strucnjak", nemoj izigravati veceg budalasa nego sto jesi.
                        Last edited by Antona; 15-01-18, 22:07.

                        Comment


                        • Koji je ovo hrkljus..Bostic 1 od 17...haha..promasili zajedno preko 20 bacanja..tricu retko ko obruc da pogodi...haha
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Liga je iz godine u godinu sve crnja i gora suđenje se uklapa u tu sliku ... sve je na nivou.
                            Odsviraše 73 slobodna bacanja, jel to vedžbaju za Ginisa
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Mozda imaju neku internu opkladu..ko dosudi najvise faulova u kolu dobija po 100e od svakog hahah
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Gledah ove 2 poslednje utakmice FMP-a i ne znam sta da mislim. Tanko je to mnogo. Nema FMP toliko los tim koliko lose igraju ovo drugo poluvreme. Ne znam sta im se desava. Ista je stvar i protiv Mornara i protiv Zadra.
                                Dobro prvo poluvreme vide se ideje u igri, lopta ima protok. Protiv Mornara vodili 17 razlike na poluvremenu(cini mi se), protiv Zadra bi vodili 10-tak da nisu izvodili bacanja kao kadeti. A onda krece drugo poluvreme u obe utakmice i potop.
                                Nikakva ideja u igri, kao muve bez glave. Radanov razocaravajuce. Ocekivanja od decka su mi velika ali on je bolje igrao pre 2 meseca.

                                Ko onom Miliji dade pistaljku nije mi jasno. Napravi svinjac od svake utakmice. Ne znam kada je poslednji put kada on sudi bilo manje od 60 bacanja i 50 faulova. Svaka utakmica vise od 2h, voli da bude na terenu sta li je....

                                Comment

                                Working...
                                X