Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Novica nabija statse da se lakše proda [emoji41]
    Seslija kao Jestratijevic u najboljim danima kao enforcer

    Comment


    • Kad se sjetim Jestratijevića prvo što mi padne na pamet su 3 lične u prvih 5 minuta

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        ko bese pljuvao po Filipu ,da je sramota sto ga tata drzi u Fmp itd itd ...covek 10 asist za 20 min ...

        Ja sam pljuvao, i jeste sramota da covek od 170cm igra kosarku a niti je brz niti jak kao Miler niti skocan.. Bukvalno kosarkaska karikatura.. Nemogu ni da gledam FMP zbog njega.
        A tebi se forumasenje svelo da juris kriticare i da meris patku sa ostalima.. Pogledaj svojih 10-15 postova, u svakom od njih proziovas ili meris patku sa ostalim foruasima. Nekad mi je tvoje klinacko ponasanje simpaticno, ali si poceo lagano da smaras

        Comment


        • Fića porobio, košarkaški umetnik [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ja sam pljuvao, i jeste sramota da covek od 170cm igra kosarku a niti je brz niti jak kao Miler niti skocan.. Bukvalno kosarkaska karikatura.. Nemogu ni da gledam FMP zbog njega.
            A tebi se forumasenje svelo da juris kriticare i da meris patku sa ostalima.. Pogledaj svojih 10-15 postova, u svakom od njih proziovas ili meris patku sa ostalim foruasima. Nekad mi je tvoje klinacko ponasanje simpaticno, ali si poceo lagano da smaras
            za apetite, kakve ima FMP Filip je vise nego dobar.... sa druge strane zar ti ne bi drzao i placao svog sina u svom klubu.

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              za apetite, kakve ima FMP Filip je vise nego dobar.... sa druge strane zar ti ne bi drzao i placao svog sina u svom klubu.

              Malo si kontradiktoran.. Prvo kazes da je dobar a odmah u sledecoj recenici me pitas da li bi i ja gurao svog sina da mogu, kao sto to Covic radi.
              Mozda bih i ja gurao svog sina, kao sto to radi Cova.. Moze mu se, boli ga kita... Mene cudi da ima ljudi koji mu na tome alpaudiraju.. Sad ako pomenes ulogu Filipa Covica u FMPu na bilo kom forumu skocice gomila ovakvih likova kao Darko Pancev da ti objasne da ova deca ne bi uopste umela da igraju kosarku bez Filipa Covica. I sta ti da polemises sa takvim likovima?

              Comment


              • Šta je tu kontradiktorno, našao je sinu prostor gde njegove sposobnosti dolaze do punog izražaja, win-win situacija... Kao što se vidi i po minutaži i po učinku mladih igrača niko ne trpi zbog toga što Filip igra, naprotiv. Tako da ne postoji APSOLUTNO NIJEDAN košarkaški argument zašto on ne bi igrao.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Šta je tu kontradiktorno, našao je sinu prostor gde njegove sposobnosti dolaze do punog izražaja, win-win situacija... Kao što se vidi i po minutaži i po učinku mladih igrača niko ne trpi zbog toga što Filip igra, naprotiv. Tako da ne postoji APSOLUTNO NIJEDAN košarkaški argument zašto on ne bi igrao.
                  kakav argument

                  Realniji scenario je da ne zna sta ce sa sinom pa mu je obezbedio lepu igracku, a sve o trosku Crvene Zvezde.. To je stvarno win-win za porodicu Covic.

                  A sto se tice ucinka i minutaze mladih igraca.. Radanova su pretvorili u izvodjaca auta Filipu i spot up sutera.. Ne tvrdim da je Radanov plej( mada mislim da je cist plej), ali ono sto je sigurno je da mu je u ovom periodu razvoja neophodna lopta u rukama, da kreira sebi i drugima i da razvija skil, a loptu ima kad izvodi aut.
                  Last edited by Antona; 30-12-17, 21:28.

                  Comment


                  • Filip Covic ima vise loptu u rukama i uzima vise suteva od cetvorice nasih najtalentovanijih igraca zajedno, i ti tvrdis da ne utice negativno na razvoj mladih
                    Last edited by Antona; 30-12-17, 21:26.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      kakav argument

                      Realniji scenario je da ne zna sta ce sa sinom pa mu je obezbedio lepu igracku, a sve o trosku Crvene Zvezde.. To je stvarno win-win za porodicu Covic.

                      A sto se tice ucinka i minutaze mladih igraca.. Radanova su pretvorili u izvodjaca auta Filipu i spot up sutera.. Ne tvrdim da je Radanov plej( mada mislim da je cist plej), ali ono sto je sigurno je da mu je u ovom periodu razvoja sto vise neophodna lopta u rukama, koju on ima kad izvodi aut.
                      Samo te mržnja pokreće, nemaš niti jedan argument za to što pričaš. Bold me navodi na pomisao da ipak samo troluješ, jer ne znam ko bi svesno napisao ovo što si ti napisao.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sta ti pises pa to je tragi-komedija ...Posle ovakve utakmice Covica koji je bio dirigent na terenu ,razigravao sve saigrace a pritom i poentirao ne troseci previse lopti neko se usudi da kaze takve stvari koje ti pricas ...neverovatno i jadno na kraju krajeva !

                        sacekaj neku utakmicu kad podbaci pa onda da te i razume neko ..ovako ....

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Samo te mržnja pokreće, nemaš niti jedan argument za to što pričaš. Bold me navodi na pomisao da ipak samo troluješ, jer ne znam ko bi svesno napisao ovo što si ti napisao.

                          Lupetas gluposti, i ja sam budala pa sam usao u ozbiljnuraspravu sa tobom.
                          Cuj samo me mrznja pokrece.. Filipa Covica i njegovog tatu mrzim, smatram da je to pozeljno i neophodno z dusevno zdravlje i moralnu higijenu.. Koliko je debilno diviti se njima dvojici.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Lupetas gluposti, i ja sam budala pa sam usao u ozbiljnuraspravu sa tobom.
                            Cuj samo me mrznja pokrece.. Filipa Covica i njegovog tatu mrzim, smatram da je to pozeljno i neophodno z dusevno zdravlje i moralnu higijenu.. Koliko je debilno diviti se njima dvojici.
                            Ne, debilno je zastupati neki stav bez ijednog argumenta. Ako je ovo za tebe ozbiljna rasprava, onda sa pravom misliš tako o sebi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Sta ti pises pa to je tragi-komedija ...Posle ovakve utakmice Covica koji je bio dirigent na terenu ,razigravao sve saigrace a pritom i poentirao ne troseci previse lopti neko se usudi da kaze takve stvari koje ti pricas ...neverovatno i jadno na kraju krajeva !

                              sacekaj neku utakmicu kad podbaci pa onda da te i razume neko ..ovako ....
                              Dare, ne mlati.. Cuj kako me nije sramota da pljujem Filipa Covica.. Nego cu da mu se divim do imbecilnost kao ti..
                              To da ja cekam neku utakmicu da on podbaci pa da se kurobecam na forumu lici na tebe, to je klinacki i primereno tvojim godinama.. Ja njeg pljujem principijelno, i kad odigra dobro.
                              I povedi racuna o ponasanju jer ako nastavis da se ponasas bezobrazno moracu da te oteram u p. M.
                              Last edited by Antona; 30-12-17, 21:45.

                              Comment


                              • Praznična atmosfera na forumu, pršti na svim temama ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X