Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudije direktno odlucile pobednika, na 1 minut do kraja ociglednu licnu gresku Filipa Covica sviraju kao obostranu.. I pored te odluke, iako nisam pazljivo gledao, video sam nekoliko sumnjivih, da ne kazem nepostojecih, faulova u korist FMPa.

    Do veceras sam navijao sa Mega bude srpski tim koji od sledece sezone nece igrati ABA... FMP je uspeo da smeni Megu sa liste najodvratnijih timova, sto nije bilo lako

    Comment


    • Hahaha,ti bas mrzis Covica,vidim.
      Prvo si protiv toga da isti bude na celu zvezde,a pritom belezimo najvece uspehe gotovo u celoj istoriji sa istim tim,a potom bi voleo da ispadne ekipa koja igra ABA ligu i u kojoj igraju zvezdini mladi igraci zajedno sa prospektima strancima koji figuriraju kao buduci igraci zvezde.
      Strasno

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Hahaha,ti bas mrzis Covica,vidim.
        Prvo si protiv toga da isti bude na celu zvezde,a pritom belezimo najvece uspehe gotovo u celoj istoriji sa istim tim,a potom bi voleo da ispadne ekipa koja igra ABA ligu i u kojoj igraju zvezdini mladi igraci zajedno sa prospektima strancima koji figuriraju kao buduci igraci zvezde.
        Strasno

        Sve je manje vise tacno sto si rekao, samo mi nije jasno sta tebe toliko cudi..? Odvratna preskupa ekipa od 20 igraca u kojoj se od mladih igraca najvise razvija Filip Covic..
        Radanovu, koga najvise treba da razigravamo je objasnjeno da je krilo..
        E to je strasno, a ne sto im ja zelim da ispadnu.
        Last edited by Antona; 22-12-17, 21:56.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Sve je manje vise tacno sto si rekao, samo mi nije jasno sta tebe toliko cudi..? Odvratna preskupa ekipa od 20 igraca u kojoj se od mladih igraca najvise razvija Filip Covic..
          Radanovu je objasnjeno da je krilo..
          E to je strasno, a ne sto im ja zelim da ispadnu.
          Ja im želim top 4 Abe,a u Kls finale

          Comment


          • Pa dobro,to i nije strasno.
            FMP je klub koji igra i za rezultate,a ne samo za nabijanje statistike igracima kao sto radi Mega.
            Ipak,da se ne zavaravamo,upuceni znaju sta se desava u klubu i oko njega,tako da ako krene po zlu,Covic ima alternativu.
            Zvezda ako izgubi Covica,gubi mnogo.
            Mnogi zaboravljaju infrastrukturu koja je na izvolte zvezdi i mladjim kategorijama... a to je samo jedna od stvari...

            Comment


            • Mislim da si prilično u pravu,nije isključeno da Fmp bude prvak države za koju godinu ako stvari krenu loše Zvezdi a komšije ostanu u kanalu,sasvim realan scenario

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Mislim da si prilično u pravu,nije isključeno da Fmp bude prvak države za koju godinu ako stvari krenu loše Zvezdi a komšije ostanu u kanalu,sasvim realan scenario
                "realan scenario da FMP uzme titulu" Ajde molim te priznaj da se zezas

                Kad Covic bude najuren, FMP ce se vratiti na nivo na kojem je bio i pre nego sto je ovaj uzeo Zvezdu. U pocetku ce sigurno FMP imati svoje mesto u ABA, pa plus i ako Covic uspe da povuce neke igrce iz Zvezde, ali u perspektivi FMP nece uspeti da se odrzi na ABA nivou.

                Comment


                • Postojanje FMP-a je jedna od retkih pozitivnih tekovina srpske košarke #čovićvizionar
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Greska...

                    Comment


                    • Originally posted by Geronimo View Post
                      Greska...
                      Znas li ti ko je sve potekao u tom FMP-u ili mozda pratis kosarku od skoro ?

                      pitanje isto i za Antonu ...

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Znas li ti ko je sve potekao u tom FMP-u ili mozda pratis kosarku od skoro ?


                        Geronimo je hteo nesto da napise na Zvezdinom topicu i greskom je postavio na FMP, isbrisao je taj post sa ove teme i postavio na odgovarajuem, i samo je napisao greska

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Geronimo je hteo nesto da napise na Zvezdinom topicu i greskom je postavio na FMP, isbrisao je taj post sa ove teme i postavio na odgovarajuem, i samo je napisao greska
                          a ,nisam pratio pardoniram slucaj ...ti slobodno odgovori

                          Comment


                          • Ognjen Aškrabić,Zoran Erceg,Nikola Jestratijević,Dušan Kecman,Branko Lazić,Milan Mačvan,Dejan Musli,Vladimir Radmanović,Miroslav Raduljica,Miloš Teodosić,Aleksandar Rašić,Nikola Bulatović......ovo su sve sami reprezentativci ..... tako da ako se Fmp vrati na staze stare slave bice svega

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Ognjen Aškrabić,Zoran Erceg,Nikola Jestratijević,Dušan Kecman,Branko Lazić,Milan Mačvan,Dejan Musli,Vladimir Radmanović,Miroslav Raduljica,Miloš Teodosić,Aleksandar Rašić,Nikola Bulatović......ovo su sve sami reprezentativci ..... tako da ako se Fmp vrati na staze stare slave bice svega
                              Jasno ti je da je koncept FMPa propao i pokazao se neodrziv? Imao je FMP svojih svetlih trenutaka ali je ipak propao

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Jasno ti je da je koncept FMPa propao i pokazao se neodrziv? Imao je FMP svojih svetlih trenutaka ali je ipak propao
                                Propao igrajuci finale KLS prosle god

                                Comment

                                Working...
                                X