Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pot jeste bolji, 5 asistencija za sada, čak bih rekao da mu je ovo najbolja partija ove sezone.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Odlican FMP.
      Imali su tezak raspored i pored toga samo 2 poraza, ako ovako nastave borice se za gornji dio tabele.
      Nenadic klasa, Odzo buldozder, Borisa konacno bljesnuo, Radanov i Pot dobri isto dobri.
      Jako talentovana ekipa, i imaju sirok roster za ABA ligu.

      Comment


      • Brutalna nadmoć u skokovima (49:30) koja je kompenzovala očajan šut za tri odlučujući faktori za na kraju ubedljivu pobedu FMP-a.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • FMP bi bio ozbiljan kandidat za 4. tim u play off-u da ima malo discipline u igri.
          Covic moze da radi bukvalno sta god pozeli i da pripali kad god hoce.

          Comment


          • Dobar je FMP, previše su solirali Čović i Pot. Odžo prejak, Simanić i Radanov odlični, još kad su dobijali lopte. Nenadić i Bursać dobri.

            Comment


            • Odakle ispade ovaj decko Nenadic,na kojoj poziciji igra koliko ima godina?

              Comment


              • Originally posted by profaarmor View Post
                Odakle ispade ovaj decko Nenadic,na kojoj poziciji igra koliko ima godina?
                KLS, Dunav ili tako nesto
                23-24 godine
                deluje kao prilicno raznovrstan napadac
                bije ga glas doduse da nije najbolji teammate na svetu

                Comment


                • iz dunava is starih banovaca. 94. mislim

                  Comment


                  • Za Nenadica sam i ja cuo isto, kazu odredjene kolege iz kluba kako je decko nadmen i ne bas pristojan.

                    Comment


                    • Oduševljen debijem Boriše, vidi se da moze samo kad se malo radi i trudi, nastavi tako momče pa na leto u svom klubu da postaneš i A reprenzentativac.

                      Comment


                      • Danas sam bas dosta vremena obracao paznju na Borisu, decko nije promenio niti jednog trenutka izraz lica, nije imao nikakve gestikulacije. Stvarno izgleda previse nezainteresovano.

                        Comment




                        • Odma u Zvezdu.

                          Comment


                          • Originally posted by brdjanin View Post
                            Za Nenadica sam i ja cuo isto, kazu odredjene kolege iz kluba kako je decko nadmen i ne bas pristojan.
                            Znaci ima pravu psihu da bude dobar kosarkas

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Znaci ima pravu psihu da bude dobar kosarkas
                              Uklapa se u profil svakako

                              Comment


                              • Kod Nenadica se vidi da ima onu sportsku drskost,bezobrazluk ili kako vec.

                                Comment

                                Working...
                                X