Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preponska.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Izgleda mi kao još jedan talenat koji propada...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by blek hils View Post
        Kakva je to Borišina povreda, zna li neko? Proći će sezona a on će se oporavljati.
        Mislim/bojim se da odsustvovanje Rakicevica/Simanica iz tima nema nikakve veze sa povredama, nego vise sa tim da oni nerado ili nikako ne zele da igraju za FMP. Tu je moguce da su u pitanju dve stvari, ili niko i ne moze da se pokaze kao dobar igrac u FMPu (sto ima osnove, taj klub je polutakmicarski, ne moze da osvaja trofeje, Ficko moze da pripali i radi sta god hoce) ili oni sami i nisu toliki talenti jer bi inace sami nosili taj klub do vrha ABA lige.

        Setimo se ranije kako je FMP sa Teodosicem (20 godina), Labovicem(20), Ercegom (22), Rasicem, Krstovicem, Cvetkovicem, Samardziskim igrao polufinale evrokupa.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Borisa je registrovan, opooravio se i treba da bude u timu za Zadar.

          Comment


          • Ako ove god ne zagrize u Fmp,neka batali na vreme i uči nešto ,posveti se nauci

            Comment


            • Pa da, on više nije tako mlad vreme prolazi a Fmp mu je ok sredina ako hoce da zagrize, ako ne dogodine Mega pa sve nize, vidi pod Tejic.

              Comment


              • Kako nije vise tako mlad neko ko je od ove sezone zvanicno senior? Prosle je mogao da igra i za juniore. I koji izmedju ostalog ima 19 godina.

                Comment


                • Originally posted by Markoss View Post
                  Kako nije vise tako mlad neko ko je od ove sezone zvanicno senior? Prosle je mogao da igra i za juniore. I koji izmedju ostalog ima 19 godina.
                  Markose koliko je on godina vec uz prvi tim 2 jel tako, ovo mu je treca sezona na to mislim on jeste biološki mlad kao primera radi i Marinkovic iz Partizana ali i on je vec 3,4 godine prvotimac. Moraš da napreduješ da pokazes da ne stagniras, on ako ove sezone pokaze taj talenat za koji svi znamo da ime eto nama odlične četvorke naredne sezone.

                  Comment


                  • Ma on ne moze da pomisli o minutazi ni u Fmp-u dok ne doda bar 7-8 kg....Odnosno da ojaca jedno pet puta. Cak mogu i da tvrdim da on i nije talenat, poseduje neke predispozicije da postane igrac. Trenutno samo u glavi treba da mu je kako da ojaca jer bez toga nije u stanju da igra protiv Baraca i Radovanovica na treningu.

                    Comment


                    • Hype oko Borise je krenuo jer ljudi zele novog Bjelicu (2.10 igraca koji igra odlicno sa loptom u rukama) i jer je dao Realu onih desetak poena, sto bi u tim uslovima mogao da ucini i sadasnji Keselj. Sad se ispostavlja da nema tako dobru kontrolu lopte za trojku, a svakako je trenutno preslab da bi igrao unutra.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • hype oko Borise je bio i vise nego opravdan pre jedno 3 godine
                        2.10, odlicne fizikalije, sipa trojke i solidan ball control za tu visinu
                        ocekivalo se da ce tak da napreduje i fizicki i tehnicki, i nauciti da te svoje prednosti stavi u funkciju na terenu

                        fastforward 3 godine kasnije...on nije unapredio ni jedan jedini segmet u svojoj igri
                        sem verovatno iLvl na LoL-u

                        Comment


                        • Igra li danas tatkov i strikanov Dzordan?
                          Da vidimo sta ume,posto su Radicevic i Jankovic neznalice,a i Luka Mitrovic svojevremeno.

                          Comment


                          • Igra Simana,vrlo vrlo talentovana ekipa fmp!

                            Comment


                            • Šut za 3 FMP-a za sad izvanrednih 2/13
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Covic solira do iznemoglosti,doda loptu jedino kada vise nema sta sa njom raditi.
                                Klasican bezobrazluk,sta reci. Nije ni Pot nista bolji.
                                Sramota je da se na ovakav nacin Radanov i Nenadic bacaju u peti plan.

                                Comment

                                Working...
                                X