Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja realno nemam vremena za jedan forum a kamoli tri, al jebiga, kosarka i CZ.

    Comment


    • @Abraham

      Vratices se tamo, kao i vecina sto ce uciniti vremenom.

      Ti ces konkretno cim izlapi kazna.

      Sto ne znaci da necete i ovde pisati.
      Tocak tka kako tocak zeli.

      Comment


      • Originally posted by kendrik View Post
        Pecate se na melankolica, iako ste prosli visegodisnji drill kod nas namestaca & provokatora.
        Mogao si se uvjeriti da tog medvjeda-medjeda a postujuci pravila foruma mogu prcati kad god hocu. Stvar je u tome sto na pdf sport, moderacija postuje propisana pravila za razliku od "gornjih" medjeda.

        Comment


        • Originally posted by the soul assassins View Post
          @Abraham

          Vratices se tamo, kao i vecina sto ce uciniti vremenom.

          Ti ces konkretno cim izlapi kazna.

          Sto ne znaci da necete i ovde pisati.
          Gde ima mesta za 3 ima i za 4 foruma
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Dobrodosli momci. Moze li neka dobra dusa linkom da me uputi ka incidentu koji je bio kap koja je prelila casu? Kokice sam spremio.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by the soul assassins View Post
              @Abraham

              Vratices se tamo, kao i vecina sto ce uciniti vremenom.

              Ti ces konkretno cim izlapi kazna.

              Sto ne znaci da necete i ovde pisati.

              Nisam bas siguran. Ovde je za sada bolja atmosfera i dobronamernija moderacija, a da se vracam zbog Uinija, Chaosa i jos par likova koji ovde ne pisu ne vidim svrhu, za toliko mogu i samo da citam sta me zanima. Da se Kendrick nije ovde pojavio bio bi no brainer jer bas ne volim te djilkoske podjebavacke pokusaje humora koji su sad iz nekog razloga u modi ali nesreca je sto on ne propusta priliku da propusti priliku pa se i ovde dovukao. No, videcemo, da ne trcim pred rudu. Poznato je da sam covek koji ne drzi do svoje reci jer zaboravi sta je juce pisao, bolje je da nista ne pisem o tome.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                Nisam bas siguran. Ovde je za sada bolja atmosfera i dobronamernija moderacija, a da se vracam zbog Uinija, Chaosa i jos par likova koji ovde ne pisu ne vidim svrhu, za toliko mogu i samo da citam sta me zanima. Da se Kendrick nije ovde pojavio bio bi no brainer jer bas ne volim te djilkoske podjebavacke pokusaje humora koji su sad iz nekog razloga u modi ali nesreca je sto on ne propusta priliku da propusti priliku pa se i ovde dovukao. No, videcemo, da ne trcim pred rudu. Poznato je da sam covek koji ne drzi do svoje reci jer zaboravi sta je juce pisao, bolje je da nista ne pisem o tome.
                Kao ja da sam pisao..

                Comment


                • Ovde nema politike, veliki +
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Ovde nema politike, veliki +
                    Има и овде понекад, било је за време избора, али само прозивање вође

                    Comment


                    • to je OK ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by the soul assassins View Post
                        @Abraham

                        Vratices se tamo, kao i vecina sto ce uciniti vremenom.

                        Ti ces konkretno cim izlapi kazna.

                        Sto ne znaci da necete i ovde pisati.
                        ja se necu sigurno vracati, uglavnom pisem samo na jednom forumu, a citam ponekada jos dva ali i to samo kad su prelazni rokovi.
                        tako da sta da vam radim moracete da me trpite ovde.
                        nemam tamo kaznu.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Inace ne znam jel Talesin video zajedno samnom je nagradjen epitetom migranta iz susedne drzave.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Ajde da preimenujemo topik.. Da bude Nova Kafana, ilustracija, nesto trece.. Dajte predloge pa da metnemo anketu

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Ajde da preimenujemo topik.. Da bude Nova Kafana, ilustracija, nesto trece.. Dajte predloge pa da metnemo anketu
                              Ciji je tata jaci

                              Comment


                              • Ćoše kod Bogija?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X