Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mnogo se lupetara na kkcz topiku
    kapiram da nista posebno ne moze da se uradi povodom toga, ali rekoh da olaksam sebi dusu

    ima ljudi koji pisu ovde a ne tamo, i zbog kojih bih pisao ovde...ali jbg kad je topik necitljiv
    svi koji su tamo bili banovani ili jednostavno nisu nasli mesta za svoje lupetaranje se sad sjatili ovde

    Comment


    • Kad ce vise taj petak, pizda mu materina.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Pa citao sam i onaj tamo forum povremeno,i prestao iz razloga sto nigde nisam video vece lupetaranje od svih foruma koje sam citao.Desavalo se svakodnevno da po nekoliko strana nema nijedan sportski komentar,a forumasi su se ponasali kao da su na privatnoj chat zurci.Ima 3 4 lika cije sam upisa rado citao ,ovo ostalo mi je delovalo kao skup dokonih ljudi koji su tu nasli kutak za ubijanje slobodnog vremena uz povremeno pominjanje kosarke.Ovo je ovde u odnosu na ono tamo je Sportski forum sa velikim S.

        Comment


        • jedno je imati slobodniju temu, na kojoj moze da se offtopici...a sasvim drugo kad zelis da pises na temu, ali ne mozes da dobacis jbg

          ovo drugo je mnogo gore

          Comment


          • Djurase, na forumu b92 sam bio brat bratu 6 godina. Jako malo sam pisao, ali sam non stop citao. Razlog nepisanja su bili razni Dravoti, Hamiltoni i slicni za koje ni dan danas ne znam da li namerno truju temu trolovanjem jer im 95% upisa nema veze sa temom/temama. Jednostavno nisu za sportski forum. Dravot konkretno bi bio jedan od boljih forumasa za drustvo i politiku, ali nije za sport jer prosto ne zna o njemu i nema sta da pise na temu. Na SK jeste problem to sto ima ljudi koji su sa razlogom banovani na b92 jer su prosto nedorasli diskusiji na prvom mestu, ali ovde opravdano neometano pisu. Verujem i da ce vremenom dati razlog za ban. Smeta to i meni, nisi jedini. Iskristalisace se to, ali polako. Mislim da je ovde, ipak, mnogo vise sportski forum nego tamo, kao i to da se spamovanja, prepucavanja i trolovanja seku mnooogo ranije. Fale Patrinus i pojedinci koji su kosarkaski bas jaki forumasi, ali ima ovde pojedinaca kao Kalavera ili kako vec koje izuzetno volim da procitam.
            Last edited by Dubiozni goblin; 09-09-17, 22:59.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              jedno je imati slobodniju temu, na kojoj moze da se offtopici...a sasvim drugo kad zelis da pises na temu, ali ne mozes da dobacis jbg

              ovo drugo je mnogo gore
              Nisam te citirao greškom, izvinjavam se ako je dupli upis.

              Comment


              • Nema većeg lupetaranja i kvazi stručnjaka od foruma b92, i to od onih koji predstavljaju vedete tog foruma. Ispaljuju takve gluposti i prognoze koje se naravno ne ostvare i kad se desi suprotno od onoga što su pričali svi se prave da se ništa nije desilo, ali im to ne smanjuje samopouzdanje koje bilduju jedni drugima. Što se košarkaškog znanja tiče grupa ljudi zarobljena u "zlatnim" 90im, kako kaže goblin najmanje se o temi priča, te ih je stvarno zamorno čitati. Ko im ukaže na ove očigledne stvari ili ih napravi smešnim i nekompetentnim u diskusiji što nije naročito teško ekspresno biva banovan. Tužna grupa... Ja sam neke od tih forumaša koje cenim (Patrinus, Princeton), i neke grobare (zna kronos) zvao da nam se priključe ovde. Patrinus mi je rekao da inače retko piše pa će ipak ostati tamo, a Princeton se valjda registrovao ovde samo malo piše.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Opet kazem - previse je forumasa koji su opravdano banovani na b92, najčešće zbog prostog nedobacivanja u diskusiji. Verujem da ima pojedinaca koji nisu trebali da budu banovani, da li zbog laznog kloniranja ili drugo, ali znam i vidim da je vecini zajednicko da za svoj ban krivi moderaciju na proslom forumu. Mislim da ce veliki procenat tih koji ne vide problem sa svoje strane biti banovano i ovde, kao i to da ce im i ovde biti nejasno sta su uradili.

                  Comment


                  • Neće biti ni približno sličnog scenarija ovde, jer ovi koji su starosedeoci ovde su u priličnoj meri ljudi na mestu, kojima nije bitno da li si tu mesec-dva ili 7-8 godina i koliko si (besmislenih) postova nabio za to vreme kao što je slučaj tamo. Neobjektivnost da i ne spominjem kao da se radi o adolescentima a ne o odraslim ljudima. Mnogo je ovde zdravija sredina i neuporediva sa onim muljem tamo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa ne znam šta je čudno, u današnje vreme sa najlakše utiče na mišljenje ljudi preko elektronskih medija, pre svega TV i interneta. Razni portali su dušu dali za rovarenja čiji su motivi različiti. I što je čitaniji/gledaniji portal, više ima takvih likova. Neki su jednostavno plaćeni da guraju neku priču, drugi su u zabludi da su im stavovi nepogrešivi, pa ih teraju do besmisla, treći su klinci koji malo toga generalno znaju, ali vole da pišu i bore se za svoje mesto pod virtualnim suncem, četvrti jednostavno troluju usled nekih ličnih frustracija... Pročitah davno jednu definiciju našeg vremena koja mi se svidela, koja kaže da je problem današnjeg čoveka jer svako želi da bude neko. Ako individua nije potpuno ostvarena na ličnom, emotivnom i profesionalnom planu, ona traži kompenzaciju na bilo koji drugi način, na nekom drugom mestu i na način za koji misli da je najbolji i to je sasvim razumljivo. Pa jbt, uhvatih i sebe pre neki dan kako gledam kolika mi je reputacija na ovom forumu!, iako su mi motivi registracije, pisanja i diskusije čisto sportski, još uže košarkaški, a cilj da naučim od ljudi koji znaju više od mene.

                      Comment


                      • http://www.sportando.com/m/en/europe...n-twitter.html

                        First world vegUn problems
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • jbg, ostaje mi samo da se nadam da ce vremenom moderacija da odstrani kukolj
                          ali zapravo realnije mi deluje da normalniji deo populacije svojim pisanjem istrebi ove sto se u kosarku razumeju kao aca vulin u svoj posao
                          velike nade tu polazem u abrahama

                          Comment


                          • Sale Djordjevic highlights protiv hrvata 1997. godine

                            https://youtu.be/OTyz5eKLuzs
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Originally posted by Krki PFC View Post
                              Sale Djordjevic highlights protiv hrvata 1997. godine

                              https://youtu.be/OTyz5eKLuzs
                              Poenta?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kad ce vise taj petak, pizda mu materina.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X