Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Kanabis je lek pojedinima ovde,to je jako tuzno. . . Mnogo je mladih takvih i to je veliki problem u ovoj našoj napaćenoj državi . , off topic
    napred Zvezdo,daj ćoki pleja
    Brate, ja ne da nisam mlad, nego sam mator. A u napacenoj drzavi bi mnogo, mnogo bolje bilo kada bi se marihuana legalizovala.

    Comment


    • Originally posted by crni_redstar View Post
      Tebi niko ne brani da se drogiras. Ovde nije rec o tome koliko je "zdrava" marihuana, vec o zakonu i pravilima. To sto su cigarete i alkohol dozvoljeni, ne znaci da treba da se opijas. Uzgred kako ces pusiti marijuanu ako je ne pomesas sa cigaretom? Ne znam kako moze biti dobro nesto sto ispravlja mozdane vijuge.
      U Saudijskoj Arabiji je ateizam protiv zakona, i svremena na vreme na trgu javno odseku ponekom coveku glavu zbog toga. Jel tvoj odgovor na to "a jbga, zakon je zakon, pravila su pravila"? Postoje logicni i nelogicni zakoni, a prohibicija marihuane je izuzetno nelogicno.

      Marihuana vrlo lako moze da se koristi bez cigarete, nisi informisan ocigledno.

      Dobro? Ko je rekao da je to "dobro"? Vecina stvari nisu dobre, pa niko nikada nije rekao "e vidi onaj tamo pojeo celu tortu, kakav je on uzor deci". Isto tako niko nikada nije pricao o deci kada se radi o fudbalerima koji su poznati fanovi vinjaka (necu ih ovde poimence spominjati). Cemu ta opsesija marihuanom, i tim kako je M.Wil sad odjednom los primer za decu zato sto je u svoja 4 zida zapalio dzoint...?

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Lepo cistak. Ja sam uvek iz bonga a u zivotu nisam zapalio cigaretu

        Opet niko mi ne objasnjava kakve veze ima krivicni zakon sa sportskim suspenzijama? I zasto se i drugi prekrsaji iz krivicnog zakona ne prenose na sport nego samo droga
        Ovde je rec o vilijamsu, a on je zaoalio dzoint...opet ti kazem mozemo ti i posto ne pusimo cigarete da sednemo pijemo pivo i varimo- ja pricam o idolima klinaca.

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Ne znam sta kazu medicinske studije, ali opste je poznato da se THC smatra jednom vrstom dopinga.
          gde je to opste poznato i ako mozes malo da elaboriras koja su to pozitivna dejstva THC-a na sportske performanse?

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            Brate, ja ne da nisam mlad, nego sam mator. A u napacenoj drzavi bi mnogo, mnogo bolje bilo kada bi se marihuana legalizovala.
            Sramotno razmisljanje!

            Comment


            • Originally posted by crni_redstar View Post
              Ovde je rec o vilijamsu, a on je zaoalio dzoint...opet ti kazem mozemo ti i posto ne pusimo cigarete da sednemo pijemo pivo i varimo- ja pricam o idolima klinaca.
              Problem je sto je on covek sportista, a ovo da ce neki klinac da ga gleda i idolizuje je nesto sto nije njegov posao, obaveza a na kraju krajeva nema ni izbor. I onda si ljut na nekog sto duva, jer ce deca da se sjebu

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                gde je to opste poznato i ako mozes malo da elaboriras koja su to pozitivna dejstva THC-a na sportske performanse?
                Pozitivno dejstvo marihuane je sto pomaze kod bolova i kod opustanja misica nakon velikih napora. E sad, ako je to losa stvar, i ako to nekome treba da smeta, onda je THC stvarno doping.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Problem je sto je on covek sportista, a ovo da ce neki klinac da ga gleda i idolizuje je nesto sto nije njegov posao, obaveza a na kraju krajeva nema ni izbor. I onda si ljut na nekog sto duva, jer ce deca da se sjebu
                  ne zna se ko pogubnije deluje na klince...da li nasilne video igre ili neodgovorno sportisti
                  ne daj boze da su roditelji za nesto krivi

                  Comment


                  • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                    U Saudijskoj Arabiji je ateizam protiv zakona, i svremena na vreme na trgu javno odseku ponekom coveku glavu zbog toga. Jel tvoj odgovor na to "a jbga, zakon je zakon, pravila su pravila"? Postoje logicni i nelogicni zakoni, a prohibicija marihuane je izuzetno nelogicno.

                    Marihuana vrlo lako moze da se koristi bez cigarete, nisi informisan ocigledno.

                    Dobro? Ko je rekao da je to "dobro"? Vecina stvari nisu dobre, pa niko nikada nije rekao "e vidi onaj tamo pojeo celu tortu, kakav je on uzor deci". Isto tako niko nikada nije pricao o deci kada se radi o fudbalerima koji su poznati fanovi vinjaka (necu ih ovde poimence spominjati). Cemu ta opsesija marihuanom, i tim kako je M.Wil sad odjednom los primer za decu zato sto je u svoja 4 zida zapalio dzoint...?
                    Nije bilo u 4 zida...i pusio je dzoint. A sto se tice s arabije - sio im ga djura.

                    Comment


                    • Originally posted by djuras View Post
                      gde je to opste poznato i ako mozes malo da elaboriras koja su to pozitivna dejstva THC-a na sportske performanse?
                      Sportska sfera tako smatra. Bar sam ja takav utisak stekao. Naravno, ja sam sad generalizovao i logicno je da svaka osoba ne misli isto. Uostalom, naveo sam da nisam citao nikakve medicinske studije.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by djuras View Post
                        ne zna se ko pogubnije deluje na klince...da li nasilne video igre ili neodgovorno sportisti
                        ne daj boze da su roditelji za nesto krivi
                        Zaboravio si i nasilne filmove i heavy metal muziku.

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Sportska sfera tako smatra. Bar sam ja takav utisak stekao. Naravno, ja sam sad generalizovao i logicno je da svaka osoba ne misli isto. Uostalom, naveo sam da nisam citao nikakve medicinske studije.
                          ok, ne mora medicinska sfera
                          daj neki relevantni clanak, tekst na internetu...bilo sta gde neko ozbiljan ili bar poluozbiljan kaze da THC poboljsava sportske performanse

                          Comment


                          • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                            Zaboravio si i nasilne filmove i heavy metal muziku.
                            I sto sede na 'ladan beton.

                            Comment


                            • Originally posted by crni_redstar View Post
                              Nije bilo u 4 zida...i pusio je dzoint. A sto se tice s arabije - sio im ga djura.
                              Haha, sio im ga djura? A realno u diskusiji jeste najlakse napraviti se lud kada ti ne odgovara da odgovoris na neko pitanje...
                              Da li je pusio u prisustvu maloletnika? Ako nije, to je "u 4 zida", tj. nikog ni na koji nacin nije ugrozio. I ne zanima me da li je pusio dzoint, njegova stvar. Ja sam samo rekao da marihuana moze da se konzumira bez cigarete.

                              Comment


                              • Evo jos predloga za suspenzije sportske

                                - Voznja u pijanom stanju - mesec dana
                                - Koriscenje usluga prostitutki - dva meseca
                                - Reketiranje - tri meseca
                                - Nasilje u porodici - 6 meseci
                                - Upotreba lekova bez recepta lekara - 3 meseca
                                - Ilegalna gradnja bez dozvole - 3 meseca

                                itd. itd.

                                Comment

                                Working...
                                X