Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne nego Narkomani će da budu uzor? O čemu ti pišeš neverovatno

    Comment


    • Originally posted by crni_redstar View Post
      Kanabis spada u opijate ili ti narkotike...onaj koji konzumira marihuanu je narkoman. Ako deca treba da se ugledaju na takve-onda smo u problemu.
      O gospode... Marihuana je manje opasna od alkohola, duvana, mnogih legalnih lekova, nepravilne ishrane, prekomerne konzumacije secera itd. itd. Ali tebi je ocigledno od cinjenica bitnija logika marihuana - narkoman...

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Ne nego Narkomani će da budu uzor? O čemu ti pišeš neverovatno
        A sto narkomani velikim slovom?

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Izvini ko kaze da sportisti treba da budu uzor deci? Ajde da se ne zanosimo takvim budalastinama. Sportista je duzan da prema sebi, svom timu, repki bude ispravan, posten, radan i da ispuni svoj ugovor. Mislis da je fer traziti od nekog Jovica da ne smota nesto (a btw mota i on), jer jebi ga njega gledaju deca?

          Ajde da se ne ponasamo kao deca...
          Ne treba, ali sam ja gledao mj, divca, piksija...itd. hteo sam da budem kao oni. Da su se ponasali kao kanidja i maradona-mozda bih drugacije razmisljao danas.

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Pa psihoaktivne supstance nisu drustveno prihvatljive i svako posjedovanje ili konzumiranje istih je zakonski kaznjivo. Tako i svaki sportista pronadjen sa istim treba biti kaznjen. Sad je vec druga prica to sto se neko ne slaze sa zakonom. Dok ne postanu legalne, dzaba nam ispravljanje krivih Drina.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            Vidis potpuno se slazemo. Dakle policija nahvata MWilla sa drogom i ono deportujes lika koji krsi zakon. To je sve OK, nemam ja nista protiv toga. Kakve to veze ima sa sportom? Zasto nesto sto nije sportski prekrsaj vuce suspenziju u sportu? Tom logikom brate imas hiljadu razloga za suspenziju. Nasilje u porodici, OK nema basketa 3 meseca. Voznja u pijanom stanju, udes isto. Utaja poreza? I to je prekrsaj, i samim tim je ilegalan.

            Znaci sve to onda treba da vuce i sportske suspenzije. A ne samo "narkosi". Naravno do toga nema nista, nego se pravimo majmuni...

            Comment


            • Originally posted by Clash View Post
              A sto narkomani velikim slovom?
              Verovatno je hteo da napise "Narcusmani"

              Comment


              • Originally posted by crni_redstar View Post
                Ne treba, ali sam ja gledao mj, divca, piksija...itd. hteo sam da budem kao oni. Da su se ponasali kao kanidja i maradona-mozda bih drugacije razmisljao danas.
                MJ? Mozda si ti Jordana gledao, ali ocigledno o njegovom ponasanju van terene nisi informisan.

                Comment


                • Originally posted by crni_redstar View Post
                  ...onaj koji konzumira marihuanu je narkoman.
                  to i nekako...al ovi što stave minđušu u uvo ko pederi...
                  i još sa onim robijaškim tetovažama.
                  Ma otišlo sve u majčinu ja da ti kažem.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Vidis potpuno se slazemo. Dakle policija nahvata MWilla sa drogom i ono deportujes lika koji krsi zakon. To je sve OK, nemam ja nista protiv toga. Kakve to veze ima sa sportom? Zasto nesto sto nije sportski prekrsaj vuce suspenziju u sportu? Tom logikom brate imas hiljadu razloga za suspenziju. Nasilje u porodici, OK nema basketa 3 meseca. Voznja u pijanom stanju, udes isto. Utaja poreza? I to je prekrsaj, i samim tim je ilegalan.

                    Znaci sve to onda treba da vuce i sportske suspenzije. A ne samo "narkosi". Naravno do toga nema nista, nego se pravimo majmuni...
                    Ne znam sta kazu medicinske studije, ali opste je poznato da se THC smatra jednom vrstom dopinga.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Sa čim sve kljukaju decu, a posebno profesionalne sportiste da bi bili efikasniji, razvijali se, da im umanje bol i slično to je problem to uništava organizam. Da ne duljimo dalje pa mara se koristi i kao lek. De brate stavi nik Džoni Roten a protiviš se duvačkim orkestrima, ne ide to.

                      Comment


                      • Kanabis je lek pojedinima ovde,to je jako tuzno. . . Mnogo je mladih takvih i to je veliki problem u ovoj našoj napaćenoj državi . , off topic
                        napred Zvezdo,daj ćoki pleja

                        Comment


                        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                          O gospode... Marihuana je manje opasna od alkohola, duvana, mnogih legalnih lekova, nepravilne ishrane, prekomerne konzumacije secera itd. itd. Ali tebi je ocigledno od cinjenica bitnija logika marihuana - narkoman...
                          Tebi niko ne brani da se drogiras. Ovde nije rec o tome koliko je "zdrava" marihuana, vec o zakonu i pravilima. To sto su cigarete i alkohol dozvoljeni, ne znaci da treba da se opijas. Uzgred kako ces pusiti marijuanu ako je ne pomesas sa cigaretom? Ne znam kako moze biti dobro nesto sto ispravlja mozdane vijuge.

                          Comment


                          • Kanabis je lek pojedinima ovde,to je jako tuzno. . . Mnogo je mladih takvih i to je veliki problem u ovoj našoj napaćenoj državi . , off topic
                            napred Zvezdo,daj ćoki pleja

                            Comment


                            • Originally posted by Hogar View Post
                              Sa čim sve kljukaju decu, a posebno profesionalne sportiste da bi bili efikasniji, razvijali se, da im umanje bol i slično to je problem to uništava organizam. Da ne duljimo dalje pa mara se koristi i kao lek. De brate stavi nik Džoni Roten a protiviš se duvačkim orkestrima, ne ide to.
                              Sid Vicious je narkoman, a Johnny intelektulac [emoji41][emoji41][emoji41]

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Tebi niko ne brani da se drogiras. Ovde nije rec o tome koliko je "zdrava" marihuana, vec o zakonu i pravilima. To sto su cigarete i alkohol dozvoljeni, ne znaci da treba da se opijas. Uzgred kako ces pusiti marijuanu ako je ne pomesas sa cigaretom? Ne znam kako moze biti dobro nesto sto ispravlja mozdane vijuge.
                                Lepo cistak. Ja sam uvek iz bonga a u zivotu nisam zapalio cigaretu

                                Opet niko mi ne objasnjava kakve veze ima krivicni zakon sa sportskim suspenzijama? I zasto se i drugi prekrsaji iz krivicnog zakona ne prenose na sport nego samo droga

                                Comment

                                Working...
                                X