Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ako insistirate, mogu ja da vas prebacim na donje spratove
    Sta znam, to nam nekako prirodna sredina, naviklo se.

    Comment


    • Gde su postavljani upisi pljuvanja prebeglih forumasa?

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Gde su postavljani upisi pljuvanja prebeglih forumasa?
        Pusti covece da se malo ohladis, potrazi to sutra prekosutra, drugacije ces to videti.

        Comment


        • 30 godina slusam mantru "nemoj, pusti"... Moras li i ti Stramer Dzou? Ramones nambr van!

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            30 godina slusam mantru "nemoj, pusti"... Moras li i ti Stramer Dzou? Ramones nambr van!
            Nisam rekao pusti, nego pusti dok se ohladis pa onda polako i pametno. Kles rulz

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              30 godina slusam mantru "nemoj, pusti"... Moras li i ti Stramer Dzou? Ramones nambr van!
              Gobline otisli smo i to je najbitnije nasli smo sredinu idealnu za nas, i treba da se opustimo i uzivamo zajedno sa ljudima koji su odranije ovde.
              Ne zelim iskreno vise da razmisljam o njima neka ih tamo i neka rade sta god im je mila volja.
              Ja sam tu knjigu zatvorio a iskreno bih i tebi preporucio.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by bokaZr View Post
                Onaj tamo forum pratim iskljucivo zbog sporta brat bratu oko 13 godina (ukupno napisao oko 200 postova i to zbrda zdola ali ajde)
                Secam se tu gomilu nickova koji se rasprseni po nekim drugim forumima.

                Secam se Koraca i Teacher-a. Secam se Robijevih suza. Secam se kezmana i glimmer twinsa, itd, itd.

                Bilo je zanimljivo zato sto je dosta zanimljivih i pametnih ljudi imalo sta da napise ali zato kad bi zalutao tamo gde ne treba samo bi se iznervirao iako nisam ucestvovao u diskusiji.
                Secam se Harperovog trajnog i da smo svi mi sa sporta isli da ga podrzimo (jedini put da sam tad dobio ban i bio sam ljut kao ris, secam se i delgadovog pokusaja podjebavanja harpera posle)
                Ovo sto je bilo sa Kronosom samo je repriza ali ovog puta sa drugacijim ishodom.
                Generalno to sto je ova ekipa ovde tako slozna nosi forum a to je preneto ovde, onaj sam sad pomenuo i vise nikad.
                Ja sam ostavio poruku na klubaskoj lustraciji dok je bila tema kritike zakljucana i to sumnjam da je neko registrovao.
                Misljenja sam da takve ljude koji su tamo treba ostaviti sami sebi, kad ne budu imali vise nad kome da se izivljavaju jednostavno ce nastaviti sami sebe da truju i ispiraju mozak a bolje od toga ni ne zasluzuju. Cisti ljudi ne treba da se prljaju od takve i prosto ih treba ostaviti u svojim govnima.
                Kao sto rekoh sad sam ih spomenuo i vise nikad a za Oluju vec nemam reci, ne bih ni znao da nisam ovde procitao.
                Negativna selekcija se vrši na celom fb92 godinama, samo što je na Politici to očigledno, a na Sportu postoje svete krave koje dok ne diraš neće niko ni tebe da dira. Naravno, da se ti i takvi ponašaju najbahatije moguće smeju se u lice u svima, a najverovatnije bi se upiškili u gaće kao ovaj Harperov kad bi osetili pravu opasnost.Što se tiče ovih bolida sa Politike, ja sam bio na ratištu u Hrvatskoj (ne svojom voljom) i video sam patnju ljudi bez obzira na nacionalnost i ko se sprda sa tim ili slavi Oluju tome treba ozbiljno lečenje. Mislio bi čovek posle toliko godina da će se ljudi sveukupno urazumiti... Ali, da ne smaramo ove dobre ljude pod čijim "krovom" delimo mišljenja o najlepšem sportu na svetu, nego da se okrenemo aktuelnim stvarima "plej iz NBA ili VTB lige" i slično
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Gde su postavljani upisi pljuvanja prebeglih forumasa?
                  From peja with love

                  jos nesto, sto prethodnih dana zbog mop-a nisam imao prilike da prokomentarisem u punom kapacitetu-

                  steta sto se povremeni partizanovac i generalno ok lik kronos nasao u ulozi novog ‘pevca krelca’ u samoexzodusu te ekipe koja je, stice se utisak, vec znala gde ce se preseliti i ko ce tamo dobiti deo vlasti...

                  ali svakako ne zalim sto je Forum najzad makar malo prodisao od rsb dodjosa

                  ne sumnjam da tu ima i starijih forumasa koji ce za mesec do god dana uvideti koliko su se zajebali, a bice ih blam da se vrate. copy/paste “vreme je za tihovanje” srceparajucih oprastanja iz 2011., kada se u tajnosti pravio novi portal a ovde preko pm raznim obecanjima vabili zainteresovani
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Da li je moguce da tolika opterecenost vlada forumom b92, tj forumasima koji pisu i sta pisu tamo?
                    Tocak tka kako tocak zeli.

                    Comment


                    • Originally posted by the soul assassins View Post
                      Da li je moguce da tolika opterecenost vlada forumom b92, tj forumasima koji pisu i sta pisu tamo?
                      Bolest ne bira.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Nemojmo da mesamo neke stvaru. Cuvari u nacistickim logorima smrti su nesto sasvim drugo.
                        Ma jok, to je taj obrazac i to je tacno taj profil. Obicni ljudi koji su "samo izvrsavali naredjenja i bavili se svojim poslom" a u stvari su koristili guzvu da demonstriraju u praksi svoje duboko potisnute nagone. Pogledaj slavnu knjigu Hane Arent o sudjenju Ajhmanu, zove se "Banalnost zla", imas je i u pdf formatu na netu. Naravno, ako je vec nisi citao. Ili "Evil men" Dzejmsa Douvsa, to nemas na netu ali mogu ja da ti pozajmim, o japanskim zlocinima i zlocincima u periodu takozvanog "Nanking masakra". Knjiga je kompilacija intervjua koje je Dzejms radio sa prezivelim japanskim zlocincima iz tog perioda. Sudeci po nacinu pisanja o drugima, ponasanju i stavovima, sutra da se stvori slicna situacija ljudi kao sto su Sajberka, Ascari i slicna gamad radili bi iste stvari.

                        Ljudi kad razmisljaju o "slavnim" zlocinima misle da su ih pravili posebni ljudi kakvi se pojavljuju samo u tim istorijskim periodima. To nema veze sa istinom, vecinu zlocina su radili "obicni" ljudi kakve sreces svakodnevno, samo danas zive u okolnostima koje ih inhibiraju pa nemaju priliku da se "pokazu". Kombinacija je ista, licne frustracije + nekriticko prihvatanje odredjene ideologije kao univerzalnog opravdanja. Odavno je to razreseno u literaturi.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Po prvi puta moram da se slozim sa ovom ljigom od coveka samo sto se moje vidjenje kvalitetnih forumasa razlikuje
                          da je vecina ovde presla a sljam kao sto je on ostala tamo ponavljam opet cast izuzecima.
                          On kao moderator u ostavci ovako pise mogu tek zamisliti kako nas je tek branio.
                          Olos nevidjeni
                          Sto se tice ovog egzodusa forumasa sa sporta na SK forum - vec sam pisao da moze da se ispostavi kao najbolja stvar koja se desila nasem PDFu, jer se cini da je velika vecina kvalitetinih forumasa ostala ovde dok su se mnogi koji su pravili probleme, kako i na Sportu tako i na Politici, zaputili tamo.
                          Edited by threepwood, Today, 15:42.
                          0
                          jos jedan njegov sapatnik takodje ljiga od coveka i jod veci olos The Notorius

                          Ne mogu sad previse da ulazim u diskusiju na odmoru sam ali da porucim ovima sto su pobegli sa foruma pa ovde ostavljaju varvarske komentare da nimalo ne pomazu ali sto rece Threep ova migracija ce mozda biti nesto najbolje sto se desilo sportskom delu foruma.
                          0
                          Last edited by Daba; 12-08-17, 15:52.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Sitne duse
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Dokle god se oni bave vama/nama/mnome...dobro je, čak smatram komplimentom.
                              Citiraću narodnu: "Za dobrim konjem se prašina diže" zato uživajte, ovaj prelazak njih boli, i molim vas da počnemo punim kapacitetom uživamo u upisima na ovom forumu bez podsećanja na "ružnu prošlost" (biće i onih koji će "pokajnički" otići)
                              majca.jpg ali i to je deo odrastanja a svima njima bih poručio: Budimo ljudi iako smo sa B92.
                              Last edited by nebitan; 12-08-17, 17:07. Reason: slovo
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Dokle god se oni bave vama/nama/mnome...dobro je, čak smatram komplimentom.
                                Citiraću narodnu: "Za dobrim konjem se prašina diže" zato uživajte, ovaj prelazakl njih boli i molim vas da počnemo da punim kapacitetom uživamo u upisima na ovom forumu bez podsećanja na "ružnu prošlost" (biće i onih koji će "pokajnički" otići)
                                [ATTACH=CONFIG]15177[/ATTACH] ali i to je deo odrastanja a svima njima bih poručio: Budimo ljudi iako smo sa B92.
                                Pravo u metu.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X