Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    @Kronos...a gde sam ja pukao...kada su moderatori sa sporta svi od reda podrzali to sto si banovan...nista ne mrzim vise nego taj lazni moral cisto da bi se nekom dodvorio...Doduse Del Piero ih je malo nagazio...Nisam to tamo pisao zato sto sam saradjivao sa tim ljudima, znam da im nije lako i u biti su svi ok...ali mi to "proseravanje" smeta...cuj najstrasniji prekrsaj..ajde bre, pa da si Bil Gejts licno za dva minuta ne mozes nikog da lociras...
    Sve u svemu zavrsena prica, zatvorena knjiga...pa da se bavimo sportom...

    Spooky, isn`t it?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Al nije za dva minuta......znam ja da ti je to struka...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Al nije za dva minuta......znam ja da ti je to struka...
        Najludje sa ovim gifom je sto svako ko ga gleda - vidi svoju IP adresu i provajdera. Paranoja je cudna stvar.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Najludje sa ovim gifom je sto svako ko ga gleda - vidi svoju IP adresu i provajdera. Paranoja je cudna stvar.
          Ma ja samo video Telekom Srbija..tu si me nasao....ovo sitnim slovima nisam ni citao
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ma ja samo video Telekom Srbija..tu si me nasao....ovo sitnim slovima nisam ni citao
            Secnuo si se na trenutak - priznaj
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Secnuo si se na trenutak - priznaj
              Ma ja mogu adresu da ti dam odmah...ovu regularnu..nisam neki begunac ...a da sam se secnuo...jesam jos juce al malo drugacije...ne mogu da ustanem iz kreveta, uhvatilo u lumbalnom delu, boli ko djavo...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                uhvatilo u lumbalnom delu, boli ko djavo...
                Probaj Ceragem krevet ili samo reflektor.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Ma ja mogu adresu da ti dam odmah...ovu regularnu..nisam neki begunac ...a da sam se secnuo...jesam jos juce al malo drugacije...ne mogu da ustanem iz kreveta, uhvatilo u lumbalnom delu, boli ko djavo...
                  Ledja? Sto se ne ukoci gde treba - da ne brukas i ove u nazivu, a i ove na avataru?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Šta vam je, to im je jedina prilika da takvim pisanjem i kvazi suprostavljanjem taj tužni&jadni forum kako tako održe u životu. Neka propadnu što brže mogu.
                    +1
                    Frustrirani nikovi koji traze zrtvu na kojoj ce da ispolje svoj sadizam + moderatori koji vredjaju inteligenciju u pokusaju da izlive mrznje i pakosti predstave kao izraz bunta protiv mrznje i pakosti.
                    Onaj Norvezanin koji je prvo sto godina pricao o jadnim Vojvodjanima kao zrtvama, nakon nekog vremena se kao odselio u Norvesku, a i dalje covek cepa postove kao manijak. Da su rekli e slusaj, niko sam i nista, visim nad kompom ceo dan, nemam perspektivu, zivot cu provesti u materijalnoj i duhovnoj bedi, treba mi neko da se nad njim izivim, pa i da postujes. Da me neko tamo ubedjuje kako su oni nesto mnogo ljuti zbog nacionalizma, mrze fasiste, pa nece. Mozemo i mi ovde lepo da se organizujemo i svaki post posvetimo clanovima navijackih grupa. Jos bolje da se neko od njih pojavi, iscipelarimo ga, a kad on odgovori, nasi modovi ga u slast banuju.

                    Slazem se i za PDF sport upravo zbog ovakvih postova:

                    Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    @Kronos...a gde sam ja pukao...kada su moderatori sa sporta svi od reda podrzali to sto si banovan...nista ne mrzim vise nego taj lazni moral cisto da bi se nekom dodvorio...Doduse Del Piero ih je malo nagazio...Nisam to tamo pisao zato sto sam saradjivao sa tim ljudima, znam da im nije lako i u biti su svi ok...ali mi to "proseravanje" smeta...cuj najstrasniji prekrsaj..ajde bre, pa da si Bil Gejts licno za dva minuta ne mozes nikog da lociras...
                    Sve u svemu zavrsena prica, zatvorena knjiga...pa da se bavimo sportom...
                    Jeste kronostime preterao, jesu pojedinci reagovali burnije, reakcija moderatora sa sporta i nekih nickova (medobrundo, Hi - men, ...) su sve bile u smislu, skart odlazi, procistice se forum. Super su to oni zamislili, kao se nesto bunimo jer imamo viska vremena, onda se smirimo i nastavimo da pisemo kao da nista nije ni bilo. Niko od modova tamo nije podneo ostavku zbog postupaka supermodova sa politike. Niko od modova tamo nije stao u zastitu ljudi koji pisu na PDF sport. Niko od modova nije cak ni banovao ljude koji su dosli da provociraju na sportu ukljucujuci tu i "Norvezanina" koji je optuzio dabu da laze samo zato sto je napisao da su supermodovi banovali kronostime na sportu, u kafani.
                    Ti ljudi nemaju ni obraza ni integriteta ni kicmu ni znanja da rade taj posao kako treba i zasluzili su da ih pise njih desetak sve zajedno sa modovima.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Pa ja ovo moram da prokomentarisem.. Jeste glupo, i jajarski ovako kada ne moze da mi odgovori, ali stvarno..

                      "Ajde dole, u podrumce, pa skakuci oko sipke!"

                      i to glavni moderator, ma kakva opomena, nista.. Samo podrska. Neverovatno

                      a ovaj drugi, isto pljuje, podjebava i troluje, sve uz pljucku prema "rupi Belgrejdu".

                      Ne znam sta bih rekao
                      Last edited by Боги; 11-08-17, 00:06.

                      Comment


                      • Kad ce taj petak vise, pizda mu materina
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nije ti ovo kls b92 rodjace.
                          Tocak tka kako tocak zeli.

                          Comment


                          • Šta ste vi tamo radili čoveče, pa vi ozbiljna grupa prestupnika. Ja inače tamo nisam pisao samo bih pročitao šta ima, i registrujem se a svi odoše ko Jevreji sa Mojsijem. Odem i sad tamo i na RSB i na MCZ. Ali o politici ne volim raspravljati ni uživo a kamoli preko interneta. Posebno sa nekim zadrtim ili stranačkim aktivistima.
                            Last edited by Hogar; 11-08-17, 08:08.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ledja? Sto se ne ukoci gde treba - da ne brukas i ove u nazivu, a i ove na avataru?
                              Da, da...moglo je biti i "ZiS u liftu...

                              I to "kočenje" može biti zajebano...
                              Last edited by nebitan; 11-08-17, 11:47.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ganac, ne dupliraj te kodove, u jedan [img] se stavlja url..brisi visak...Nije nikakav problem, ali zar ti ne bode oci?

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X