Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Pored zivog Kendrika, na tebi da probam? Sta ako zeznes nesto pri kloniranju?

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Da isprobam upozorenje


      Tocak tka kako tocak zeli.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ako obecas da neces psovati sudije.
        Jel to znak za mene da se pocnem da se oprastam?

        PS: Gde se ovde menjaju slicice lepih dama? Jedan drug bi da pusti neka lepa dupeta u promet...
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
          Jel to znak za mene da se pocnem da se oprastam?

          PS: Gde se ovde menjaju slicice lepih dama? Jedan drug bi da pusti neka lepa dupeta u promet...
          Videh dole u podrumu neku temu slicnu polufinalu.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Sudije na lajvu ne meres da mi diras. To je moj posao. You can't take that away from me.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              +1000
              Ovde su takvi postovi zabranjeni, da ti skrenem paznju. Ima u pravilima.
              Ricma je u pravu. Poslednje sto ovde zelim da citam jesu Coviceva i Vujoseviceva trabunjanja olicena u nekim nickovima.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Ovde su takvi postovi zabranjeni, da ti skrenem paznju. Ima u pravilima.
                Ricma je u pravu. Poslednje sto ovde zelim da citam jesu Coviceva i Vujoseviceva trabunjanja olicena u nekim nickovima.
                Prvo nije zabranjeno..vec se preporucuje (nije pozeljno)...
                A drugo...i to sto nije pozeljno ne vazi za off teme...
                Ne znamo Pravilnik? Cccccccc....
                Sutra propitujem!

                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 06-08-17, 23:31.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Prvo nije zabranjeno..vec se preporucuje ...
                  A drugo...i to sto se preporucuje ne vazi za off teme...
                  Ne znamo Pravilnik? Cccccccc....
                  Sutra propitujem!

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Izvinjavam se. Citao sam pravilnik sa mobilnog pa zato. Pise nije pozeljno pa sam permutovao sa zabranjeno.

                  dekkard, samo navali, ne obaziri se na mene.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Ne znate vi druzinu sa patkometrije aka tate. To su ljudi opsednuti provokacijom, i to je za njih neka vrsta saha, sa ciljem da se ismeje "protivnik" i njegov sportski kolektiv. Za to oni imaju milion pripremljenih, i kroz bezbroj diskusija nagomilanih, argumenata (sa sve hrpom screen shot-ova!), tako da sve ide po automatizmu. Kada se nadju, znaju da teraju tako dugo da obrnu igricu ili neko zakljuca tatu. Neiskusne duse koje upadnu u tu mocvaru brzo izgube razum i pojede ih ban.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Ne znate vi druzinu sa patkometrije aka tate. To su ljudi opsednuti provokacijom, i to je za njih neka vrsta saha, sa ciljem da se ismeje "protivnik" i njegov sportski kolektiv. Za to oni imaju milion pripremljenih, i kroz bezbroj diskusija nagomilanih, argumenata (sa sve hrpom screen shot-ova!), tako da sve ide po automatizmu. Kada se nadju, znaju da teraju tako dugo da obrnu igricu ili neko zakljuca tatu. Neiskusne duse koje upadnu u tu mocvaru brzo izgube razum i pojede ih ban.
                      Zvuci kao da si opisao nickove sa PDF politika b92 foruma.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Zvuci kao da si opisao nickove sa PDF politika b92 foruma.
                        Samo sto su za tatu potrebne i pozeljne dve strane.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Izvinjavam se. Citao sam pravilnik sa mobilnog pa zato. Pise nije pozeljno pa sam permutovao sa zabranjeno.

                          dekkard, samo navali, ne obaziri se na mene.
                          Što bih se obazirao?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa da cestitam gazdi "titulu"...i da znas, budes li se uobrazio naci cu te i tuziti, pa makar i u Geteborgu
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Samo sto su za tatu potrebne i pozeljne dve strane.
                              Videli smo taj film sa dvema stranama vec na kritikama. Nickovi koji navlace na ban, modovi koji ne kaznjavaju provokacije, pa kazne reakciju. Sad su se malo popravili na sportu, ali i dalje nedovoljno za prelaznu ocenu.

                              Originally posted by dekkard View Post
                              Što bih se obazirao?
                              To ti kazem.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                                Ne znate vi druzinu sa patkometrije aka tate. To su ljudi opsednuti provokacijom, i to je za njih neka vrsta saha, sa ciljem da se ismeje "protivnik" i njegov sportski kolektiv. Za to oni imaju milion pripremljenih, i kroz bezbroj diskusija nagomilanih, argumenata (sa sve hrpom screen shot-ova!), tako da sve ide po automatizmu. Kada se nadju, znaju da teraju tako dugo da obrnu igricu ili neko zakljuca tatu. Neiskusne duse koje upadnu u tu mocvaru brzo izgube razum i pojede ih ban.
                                Iako mislim da nisi lose docarao 'tatu'... napomenuo bih da je sama ideja o kreaciji te teme upravo ta da se zustrija prepucavanja tog tipa ne prelivaju na ostatak foruma. Jako retko su padali banovi zbog sege na 'tati', sto ne znaci da tata nije uticala na ostatak foruma, nasuprot ideji.

                                b92 je lepo ishendlovao, iako ja kukam stalno da otvore tu temu, olabavili su kriterijum na celom forumu umesto sto su imali stroziji kriterijum svuda sem na tati, gde su dozvoljavali maltene sve.

                                Ne znam kako bi sve to ovde izgledalo, na prvi pogled cigana ima daleko vise, ali tako je i na b92. Sta god da se odluci za okruglim stolom, znajte da realnost nije stvar na koju se mi obaziremo i budite sigurni da cak i outnumbered umemo da zakivamo poput velike, organizovane divizije (da ne kazem brigade).

                                Comment

                                Working...
                                X