Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rogers Cup 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi je sto nisam ostala budna da odgledam Saleta i Gaskea, ali kakav poen na mec loptu

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ih bre ovo trajalo ko pola 1. seta Federer -Polanski
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Jedan od interesantnijih turnira u posljednje vrijeme. Chung, Sale, Denis i Donaldson u trećem kolu. A razni stručnjaci su ovdje prognozirali dominaciju Noleta i Endija u ovoj sezoni.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Kakav post
          Likovanje sto su povredjeni pa ne mogu da dominiraju...ili licni neki problem sa tim strucnjacima?

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
            Jedan od interesantnijih turnira u posljednje vrijeme. Chung, Sale, Denis i Donaldson u trećem kolu. A razni stručnjaci su ovdje prognozirali dominaciju Noleta i Endija u ovoj sezoni.
            Djokovic i u ovakvoj jadnoj formi kakva je (duduse u poslednje vreme se popravljala) da je zdrav preslisao bi svakog od njih na ovoj podlozi.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Odlican Rafa.

              Comment


              • Mislim da mozemo unapred da vam cestitamo no.1, jer ne vidim ko moze da ga dobije, Denis pa onda Chung/Manarino doduse, isto bi bilo i da je Raonic prosao, on tek ne moze da se sastavi ove godine
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kakva slihtara ovaj Raona, igrao u takoreci kanadskom dresu.
                  Al sto je i on u losoj formi....

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Komentarisala sam ga tokom Vasingtona, on se ugojio, ima par kg viska, ionako mu kretanje nikad nije bila jaca strana, a sad je jos tragicnije. Koliko vidim, imao je samo 1 as, a i citam da ima ponovo neku sitnu povredu...A kad ne moze da servira kako treba, prosecan je igrac, prepun mana

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zverev je skroz lud lik, juce umalo da polomim racunara, lik ima 5-4 40-0 i usere to, pa nakon toga spasi 3 mec lopte i dobije mec u TB. Pod hitno mora da nauci da rutinira meceve, jer ono sto je juce Gaske igrao bilo je blizu challenger nivo, nije se mogao pomeriti, branio se skvos udarcima, a ovaj napucavao mrezu ili tribine.., jos i umalo da izgubi mec.

                      Rafa je bio dobar juce, ali i Borna kriminalan.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Kapiram da mu je danas kraj, uvek je posle odlicnog rezultata igrao slabije turnire. Naravno ostavlja se prostor za Kirios ima "svoj" dan, pa da Zverevu bude dovoljno samo da ubacuje u teren I prodje.

                        Ne bih se ja ni na Donaldsona kladio, bas je opasan Diego, steta za njega sto mu je servis ocajan(iako je napredovao), jer je u razmenama top 20 igrac.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Los je svakako turnir, Roger je npr sigurno u finalu, on bas nece imat ozbiljnog testa, dok Rafu moze Nick da ugrozi za kojeg vjerujem da danas prolazi.

                          Comment


                          • Fed bas mora lose da odigra da bi ispao pre finala, a Nadal mozda ima Kirijosa, ali on je izjavio da jos uvek nije 100% spreman i zdrav, plus luda glava i nikad se ne zna sta moze da se desi.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Rafa ako ne uzme ove godine WTF onda nece nikad.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • danas kirijos trebalo bi da dobije Zvereva lagano ako je fizicki spreman.. jer juce na kraju Sasha je izgledao umorno.. isto mislim da ce i Makarova danas prsnuti previse meceva je izigrala za redom.. a safarova i bas ne lezi

                                Comment

                                Working...
                                X