Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kad se bira,bira se po jedan igrac ili vise?Bezv je ako prvi moze da izabere svih 11 igraca odmah...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #47
      Naravno da se ide jedan po jedan. Ocigl sam ja jedini koji je u NBA igricama igrao fantasy draftove. Kada svi timovi biraju ispocetka sve svoje igrace

      Comment


      • #48
        Ja malo citao pravila,koliko vidimkrele ce mi biti najveci rival,mada miletic se ne oglasava on moze biti nezgodan

        Comment


        • #49
          Koje bodovanje igrate, classic ili h2h?

          Comment


          • #50
            classik

            Comment


            • #51
              Šta sad, ide treća liga ili primate do 10 igrača (što je i dalje okej, 10+ je previše) u prve dve?

              Comment


              • #52
                Da preko 10 je previse, 10 mislim da bi moglo,mada sam citao svi predlazu 8 sto se mene tice,moze 10,a licno bih voleo da ima jos ljudi za jos jednu ligu

                Comment


                • #53
                  Oke, ako možete da ubacite šampiona kao devetog u neku od liga, ubacujte. Ako ne, vijamo se u klasičnom.

                  Comment


                  • #54
                    To od mene ne zavisi,ja sve prihvatam a znam da (bice),ceka da neko odustane i on bi igrao,moze i da se ubaci svako u jednu ligu,vidi sa adminima i ostalima kod nas je Krele kod njih valjda Manda

                    Comment


                    • #55
                      Ubacite Toma u drugu ligu ako vec nema dovoljno zainteresovanih za jos jednu grupu, bila bi steta da nas ne oduva i u ovom draftu.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Toma pa Toma ,Tomo javi se...Toma iz bajcetine

                        Comment


                        • #57
                          Svejedno ljudi, nisam hvatao na vreme, neću da rušim koncepciju. Ja svakako teram fpl classic kao primaran, ovo može da bude super bonus zabava.

                          Comment


                          • #58
                            Tako sam i ja razmisljao i rekoh aj se prijavim da probam draft...ali ima jos vremena al mislim da moze da se pomeri vreme drata,al su se izjasnili svi za nedelju jer su valjda svi tu,sto se mene tice moze da ga stavite i utorak u 5 ujutru i za 20 min ja sam uvek spreman ,nek se drugi izjasne

                            Comment


                            • #59
                              Ubacite Tomislava u jednu od grupa
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Vladane, ne udaraj šakom o stolove!

                                Comment

                                Working...
                                X