Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam zadovoljan kao prosli put kada sam birao osmi. Mnogo sam bolje prošao nego sad kao 2.

    Comment


    • Ima nas 7 koji smo se prijavili, daj još jednog pa da na brzinu pravimo draft, sutra, prekosutra. Ja sam slobodan od pola 6 popodne do 12 uvece. Je l izvodjivo da to učinimo?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Sutra mogu do 21h, četvrtak bilo kada.

        Comment


        • Meni je ova vrsta fantasyja bolja stvar, jebeš ono kada svi bukvalno mogu da imaju iste igrače, ovako bajo moj imaš jednog od vrhunskih igrača.

          Nisam mogao da prisustvujem draftu pa mi komp izabrao ovako:




          Malo mi napad slabije odabrao ali ajde neću da se žalim

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Nisam zadovoljan kao prosli put kada sam birao osmi. Mnogo sam bolje prošao nego sad kao 2.
            Nije da si prosao nesto lose Dobro si prosao

            @vid Alekse, kako mu komp bira, bolje nego on sam

            Comment


            • Aleksa oces moci sastaviti postavu za vikend? Svi su ti pod znakom pitanja

              Comment




              • Costa dolazi na pozajmicu u Liverpul, a jel moguce da nijednog od 15 napadaca u watchlisti nisam dobio...
                Imam najjaci vezni lagano.
                Last edited by Brian McShtull; 08-08-17, 19:26.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Aleksa oces moci sastaviti postavu za vikend? Svi su ti pod znakom pitanja
                  Smućkaću nešto nadam se

                  Comment


                  • Moze svaciji tim da se vidi ,vidim pitali ste, iskucao sam vam na cetu kako

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Meni je ova vrsta fantasyja bolja stvar, jebeš ono kada svi bukvalno mogu da imaju iste igrače, ovako bajo moj imaš jednog od vrhunskih igrača.

                      Nisam mogao da prisustvujem draftu pa mi komp izabrao ovako:




                      Malo mi napad slabije odabrao ali ajde neću da se žalim
                      Ti ako ostane kutinjo imaces najjcu sredinu ubedljivo kad se vrati Azar,jos ako CFC uzme Ljorentea bice zanimljivo...

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        Ima nas 7 koji smo se prijavili, daj još jednog pa da na brzinu pravimo draft, sutra, prekosutra. Ja sam slobodan od pola 6 popodne do 12 uvece. Je l izvodjivo da to učinimo?
                        Ako vam i dalje fali igrac, mogu da upadnem.

                        Comment


                        • Tek sad udjoh ovdje posle onog dana, ako i dalje ima mozda mjesta u toj novoj grupi, tu sam.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Lakazet xD
                            Ajmooo xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment




                            • Idemoooo!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post


                                Idemoooo!
                                Kapiram da sam oborio sve negativne rekorde sa ova 22 poena
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X