Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Video sam samo nisam uspeo da obrisem staro preko app i da udjem u novi draft, kad upalim komp probacu

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    Ne mozes ti ni da obrises samo admin grupe,al mozes da udjes desno kad udjes u draft klikni opet u join ukucaj kod uprivate ligu i uskaces u novu grupu,za sad je draft sutra u 17.30..cekamo da se svi izjasne dal im odgovara

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      BOTe,

      Sta ce ti napad? To je precenjeno
      Jesus je napad lično.

      A posle nije ništa ostalo od klasa, jbg. King 16 komada prošle sezone, Deeney dvocifren u obe sezone otkad je Watford upao. Ma samo da Jesus bude zdrav.

      Comment





      • Prosla slika bila mala.

        P.s. Napad je precenjen
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Dakle jos jednom ponovljeni draft za drugu grupu ce biti odrzan u 17:30 sutra. Nece vise biti ponavljanja kako prodjete prosli ste.

          Comment


          • Nema vise mjesta ?
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Nema puni smo, ali sta se ne organizujete i napravite jos jednu grupu. Minimum 6 ljudi treba a maximalno 8 to su neke preporuke FPL-a.

              Comment


              • Jos sa 6. igraca imate vise izbora, tj vise dobrih igraca mozete da pokupite. Ionako nas barem 50 igra klasicni fantasy. Moze sigurno da se nadje jos 6. da naprave jos jednu grupu.

                Comment


                • Ja mislim da ima bar 6 igraca koji su hteli vec sad u 3 grupu...pisali su ovde ovako ko ti @nine33

                  Comment


                  • Ako za tu treću grupu ne bude trebalo 250+ postova onda sam i ja zainteresovan.
                    sigpic

                    Comment




                    • Evo moja ekipica, za sredinu tabele.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • miletic mi uzeo de brujna ispred nosa i neko alonsa , a taman da kliknem

                        Comment


                        • S obzirom da sam bio sedmi po redu zadovoljan sam ekipom...

                          Lakaklupa prvi pik

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • na prvu loptu imas najjaci tim...ako lakazet krene kako valja

                            Comment


                            • Prelagano je ovo sa 8 igrača, timovi idu preko 100 miliona.

                              Comment


                              • Pitanje je koliko ce biti standardni Batshuayi i Martial, za ostale kontam da ce igrati, mozda se i varam

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X