Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je neko zainteresovan za još jednu grupu fantazi drafta, pa da napravimo, s tim što bi tu bile noćne ptice i drafta bi bio posle 12h naveče u utorak, srijedu ili četvrtak, nebitno koji dan, samo da je pred početak sezone.
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • BOTe,

        Sta ce ti napad? To je precenjeno
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Ako je neko zainteresovan za još jednu grupu fantazi drafta, pa da napravimo, s tim što bi tu bile noćne ptice i drafta bi bio posle 12h naveče u utorak, srijedu ili četvrtak, nebitno koji dan, samo da je pred početak sezone.
          Bilo je danas zaintersovanih bar 3,4 (bice,nerealan,Abel)al sad ovo za noc ne znam dal su u mogucnosti

          Comment


          • Jbte,ja sad gledam...nemam nijednog igraca Sitija,Arsenala,Junajteda i Liverpula u sredini i napadu....ovo je mnogo tuzno.

            Ederson
            Alderveld,Vertoghen,Alonso,Otamendi,Matip
            Wilian,Pedro,Brady,Rithi,Panchon
            Kejn,Chicharito,Defoe

            Zasto mi je komp birao 5 azdaja u odbrani,kad sam imao na voclisti dosta igraca pre njih u sredini.

            P.s. Ima li neko problem sa chatom...ne mogu nista da postujem otkako je napravljen draft?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Jbte,ja sad gledam...nemam nijednog igraca Sitija,Arsenala,Junajteda i Liverpula u sredini i napadu....ovo je mnogo tuzno.

              Ederson
              Alderveld,Vertoghen,Alonso,Otamendi,Matip
              Wilian,Pedro,Brady,Rithi,Panchon
              Kejn,Chicharito,Defoe

              Zasto mi je komp birao 5 azdaja u odbrani,kad sam imao na voclisti dosta igraca pre njih u sredini.

              P.s. Ima li neko problem sa chatom...ne mogu nista da postujem otkako je napravljen draft?
              Proradio chat,ja sam imao isti problem i malopre uspio napisati post
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Ja bi molio ostatak druge grupe da se prikljuci ponovljenom draftu. Draft je kreiran i CODE je poslat u chat grupu prethodnog drafta. Jos trojica se cekaju.

                Comment


                • Sto se mene tice mozemo i danas oko 16h/17h, bolje da sto pre to zavrsimo.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Evo ja sam se prikljucio, znaci cetvrtak u pola 11
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Evo ja sam se prikljucio, znaci cetvrtak u pola 11
                      Ne, tek se dogovaramo za vreme, nece biti uvece sigurno.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • To sam stavio da bi nam kupio vreme zadnji mogući termin ako se ne uspemo dogovoriti

                        Comment


                        • Ja zaboravio potpuno na ovo, bio u alfa rezimu na love fest-u
                          Nije ni toliko los tim ali vidim draft se ponavlja


                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Ja zaboravio potpuno na ovo, bio u alfa rezimu na love fest-u
                            Nije ni toliko los tim ali vidim draft se ponavlja


                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            Evo ga Miletic pa ziv li si nije ni bilo svima birao autopik ,dal im pukli serveri ili sta,imas sifru za novi draft na chatu udji i vidi jel ti odgovara novo vreme i kazi

                            Comment


                            • Znaci ti si taj sto je birao Kurtou u prvom krugu nikad vise onakav napad i sredinu necu sloziti

                              Comment


                              • Video sam samo nisam uspeo da obrisem staro preko app i da udjem u novi draft, kad upalim komp probacu

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X