Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji smo mi maleri ...sta cemo sad kad novi,delete ovaj...Miletic najbolje prosao

    Comment


    • Kako me odradio ovo auto biranje.U odbrani imam Aldervelda,Vertoghena,Alonsa,Kompani i Matip...mocno zvuci.Zato mucena sredina tuga bedna.Napad preiskusan...Kejn,Cicarito i stara kajla Defoe

      S obzirom da je komp birao,moglo je i gore...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Mnogo bolje timove mozemo sastaviti preko drafta nego sa standardnim budžetom
        Kako cemo sada da se organizujemo? Da li da brisem ovaj draft ili samo da napravim novi?

        Comment


        • Sto se mene tice brisi meni odgovara kad god novi ...kako se slozite

          Comment


          • Novi CODE sam vam poslao u chatu, predlazem da se tamo dogovorimo za termin. Predlozite neke termine.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Skromno mišljenje ja bi se prosetao sa ovim timom [emoji23]
              au jbt kako stize da pokupis ovoliko dobrih igraca, jesu li drugi draftovali uopste. Ili mozda cekali tebe da zavrsis pa sta im ostavis

              Comment


              • Ja sam odradio watchlistu pre drafta i birao 8. i sve sto vidis je automatski doslo po toj mojoj prioritetnoj listi Najbolke birati 8. jer si onda i 9. pa onda pauziras 15 komada i onda opet 2 zaredom i tako u krug

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Ja sam odradio watchlistu pre drafta i birao 8. i sve sto vidis je automatski doslo po toj mojoj prioritetnoj listi Najbolke birati 8. jer si onda i 9. pa onda pauziras 15 komada i onda opet 2 zaredom i tako u krug
                  Jasta je najbolje Ja bio 8. pokupise sve napadace. Ostao mi Morata, hvala Bogu njega barem gotivim i ocekujem golove Ali zato Kane, Lukaku, Aguero, Hazard... sve otislo u vraziju dok ej dosao red na mene.

                  Niste vi to nesto odradili kako treba. Mi se otimali za iole dobrog igraca

                  Comment


                  • Meni odgovara.,usao sam u novu ligu..ako se nesto menja napisi ovde,ja tamo ni poruku ne mogu da posaljem...
                    Last edited by 61563; 06-08-17, 22:02.

                    Comment


                    • Ma meni odbana golmani bilo ok napred Firmino i Jesus..sredina tanka,al nijedan pik nisam mogao da izaberem i kad mi se jednom ukazala sansa nije htelo da draftuje ...zakucalo mi crveno i aj cao posle videh sta sam dobio i da sam drugi trebao da biram ...

                      Comment


                      • Pa nije ni cudo onda da je Krele pokupio skoro sve sto valja

                        Comment


                        • Svi smo bili u istom sosu, nisam ja kriv sto su ljudi birali Kostu i Kurtou u prvom krugu

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Svi smo bili u istom sosu, nisam ja kriv sto su ljudi birali Kostu i Kurtou u prvom krugu
                            Ma zajebavam se, naravno da je njihov problem

                            Comment


                            • Jebga zaboravio da je draft večeras bio, imao sam nešto da radim

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Jebga zaboravio da je draft večeras bio, imao sam nešto da radim
                                Nije ga ni bilo vidis da moramo opet

                                Comment

                                Working...
                                X